Valkyr & Gırgır klanları

DeletedUser

Ziyaretçi
2 klan arasında müttefiklik anlaşmasına varılmıştır , w11 oyuncularına duyurulur

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Hayırlı olsun iki klanında kesimlerini yarı yarıya düşürecek bir anlaşma olduğu kesin ...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Bekledigim oldu.onu asarim bunu keserim diyen girgir klani kitasindaki en buyuk rakibiyle muttefik oldu.tebrik ederim girgir bu world cok zorlu olacaktir sizin icin.hayirlisi olsun 2 klan adina

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Bekledigim oldu.onu asarim bunu keserim diyen girgir klani kitasindaki en buyuk rakibiyle muttefik oldu.tebrik ederim girgir bu world cok zorlu olacaktir sizin icin.hayirlisi olsun 2 klan adina

Klan tanıtımında yeterince soytarılık yaptınız bu başlıkta bari tartışma yaratacak yorumlardan kaçınalım. Gırgır klanının yazdığı her yazıda biz Kuzeybatı'da yız bizimle yarım kalmış hesabı olan, savaşmak isteyen gelir dedik. Bu bir çok klanın yapamadığı bir davranış bunun yorumunu asarım keserim'e çevirebiliyorsanız ben burda bir artniyet ararım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan tanıtımında yeterince soytarılık yaptınız bu başlıkta bari tartışma yaratacak yorumlardan kaçınalım. Gırgır klanının yazdığı her yazıda biz Kuzeybatı'da yız bizimle yarım kalmış hesabı olan, savaşmak isteyen gelir dedik. Bu bir çok klanın yapamadığı bir davranış bunun yorumunu asarım keserim'e çevirebiliyorsanız ben burda bir artniyet ararım.

Art niyetsiz bir yazi yaziyorum.cunku ne girgirda oynayan ve aramda husumet olan biri var nede valkyrie de.biz kesim yapmak istiyoruz,girgirina takiliyoruz diyip kitasindaki en guclu rakibiyle muttefik olmak celisiyor demek istedim sadece.tartismayi uzatmak istemiyorum.zaten yazdigim gibi 2 klana basarilar dilerim umarim ikisi icinde hayirlisi olur

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Böyle bir yazıyı yazabilmen için bizim klanda olman lazım. Emin ol şu anda haritanın %50 sinden fazlası kırmızı .

DeletedUser2125

Ziyaretçi
:::::cool:::: Praetorians Tarafından Bu İki Klana Savaş İlan Edilmiştir bütün World Ün bilgisine ! :::::cool::::

DeletedUser

Ziyaretçi

yendiğin rakip sıralamasına bak ciddi olduğumuzu anlarsın usta... asıp keseriz demedik sadece savaşmayı seviyoruz dedik... bütün dünya ile savaşacak halimiz de yok değil mi?

DeletedUser25595

Ziyaretçi
:::::cool:::: Praetorians Tarafından Bu İki Klana Savaş İlan Edilmiştir bütün World Ün bilgisine ! :::::cool::::

15-20 köyden sonra ilan etseydiniz daha mantıklı olurdu klanların merkezleri arasında 15-20 saatten fazla mesafe var . Peşin söyleyince kesimlerden indirim yapcağımızı düşündüyseniz bilemicem tabi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Birakinda kendi klaninin diplomasisini nasil yapacagini asyakurdu dusunsun:)