Valkyr & Gırgır klanları

DeletedUser30366

Ziyaretçi
:):) aman be ya ne kafa patlatıyosun :D bol savaslı günler diliyorum onlara:)

Müttefiklik ilan edilen sayfada bol savaşlı günler yazanı ilk defa gördüm :D:D:D

ama haklısında sayfa başıda 1 müttefiklik ilan edilmiş ama 2-3 kan savaş konuşmuş :)

DeletedUser31365

Ziyaretçi
bugun müttefikler yarın ne olur kim bilebilir:) neler görmedi bu yaşlı savascı:) klan diip geçme bizim ülkede bile böle egzantirik oyunlar dönmüo:)

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Siz güzel bir açıklama yapmışsınız ama yine atlayıp atar yapıyorlardı müt bulmuşlar diyenler olacaktır. Onlar için kendi haritamdan bir kesit sunmak istiyorum ;

22786482782832568214.png
http://yukleresim.com

Bu gerekli cevap olur sanırım

DeletedUser29532

Ziyaretçi
sanjiro fena post kasıyosun tebrik ederim 1 bucuk günde 140 küsür mesaj her yiğidin harcı değil

DeletedUser31365

Ziyaretçi
:):) aslında artık tamamen :) oyuncuların becerisine kalmıs kim alır kim verir bilinmez:D

DeletedUser

Ziyaretçi
:):) aslında artık tamamen :) oyuncuların becerisine kalmıs kim alır kim verir bilinmez:D

bunu yukardaki mesaj için yazıyorsan harbi iyi post kasıyorsun :)
Burda iki klanın geleceğini tartışmayın siz iyisi mi. Biz sadece haritada açık mavi değiliz diyorum başka yoruma gerek yok ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
forumda atısıyorduk ya sercan da mazzanıne ablamız da gırgır la gırgır gecıyorlardı :)

hatta sercan bır ara benım evı de gırgırlayın dıyordu :) ne oldu da mut oldunuz bakıım hangı cevherı yakaladınız sercan hehe :D

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Klanlar arasında ki müttefiklik baya uzun bir süre önce üye alım politikalarının birbirine uymaması nedeni ile sona erdirildi..