V.I.P. Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser47463
  • Başlangıç tarihi
nasıl gerginlik yaratırımda post kasabilirim :D ne güzelde bilip bilmeden konuşuyorsun öyle w32den toplasan 10 adam geliyordur onlarda arkadaşlarımız canımız cigerimiz oldugu için, hiç bi klana giripte w33de ekip kuruyorum tarzı bişey yapmadık w32de. herkes taşın altına elini koydu güzel bi ekip cıktı ortaya hız konusunda bi kaç pürüz var, ön kayıt acıldıgında forumda konusup bi karar verecegiz. 31.dünyada Hücumda birtek yazdım, çok sevdigim abilerim kardeşlerim oldugu için hepsi bu..

Ben post kasmak için yazmam. Yazsaydım 6,5 yılda 10k oludu herhalde.

Vip klanı zaten w32'de 10 kişi onlar w33'e geçerse w32 yatar. Daha 3 gün önce dünya rotası konuşulup belirlendi.
Bunları da nereden biliyorsun diye sorarsan w32'de Vip klanındayım.

DeletedUser15730

Ziyaretçi
Enes kardesim ekibinize basarilar diliyorum zaten senin oldugun yerde zirve kacinilmaz olur muhtemelen dunyayi kazanan ekip sizler olursunuz...

Basarilar ekipteki tum dostlara

Ramazan abim teşekkür ederiz sizlerle C5 de yeteri kadar vakit geçiremedik Allah nasip ederse önümüzdeki dünyalarda beraber oluruz

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Vip klanının su megadan ayrilan alt klan degil mi :).

DeletedUser58583

Ziyaretçi
32 de mega klanlarini yikacak olan klan :)

:) iyi de su pompasi dedigim adam daha 1 ay oncesine kadar meganin yonetimindeydi :) ne oldu da megayi yikmak icin olusuma gidildi belki kemal abi cok iyi niyetliydi ;) her neyse basarilar bu worldde umarım zevk alırsınız.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
:) iyi de su pompasi dedigim adam daha 1 ay oncesine kadar meganin yonetimindeydi :) ne oldu da megayi yikmak icin olusuma gidildi belki kemal abi cok iyi niyetliydi ;) her neyse basarilar bu worldde umarım zevk alırsınız.

Su pompasi dedigin adam senin kemal abinin ve tum mega klanlarinin alicengiz oyunlarindan biktigi icin onunla ortak bir karar alip megayi yikmak icin o klani kurduk. Daha da aciklama yapmama gerek var mi ?