V.I.P Diplomasi

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Gönlüm bayram kimi tutuyor ise ondan yana heheheh tt2

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bayram senin gönlün zaten şey olmuş bee kanka :D Ulen sırf ben V.I.P deyim diye tanıdıklarımın yarısı bey i destekelr oldu :D diğer yarısıda zaten bizim klanda :D

benim gönlüm aşkından viranee olmuş kanka :D :D sana kılım enese kılım tt2

şems:inş cnm yhaa .s.s

kendal başka alternatifin yok cnım wub

DeletedUser55217

Ziyaretçi
etem0638 bugün saat 13:29
Sa reis orda vipten güzel ekibimizi çektiğimizde senide almayı düşünüyordum gelirmisin ??

Konusmak istemedikce öndeyiz diye rakibi ezmemek amaçlı rakip aklını kaybediyor, komik hale geliyor bu klandan 200 kişi cekseler kalan 50 kişiyle yine kaybedecekler :) agırlık vermiyordum biraz üzecegim artık

konuşmalarına dikkat et şahsa laf sokacagım derken o klan içerisindeki her bir üyeye hakaret ediyorsun.

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Kimsenin günahına girmek istemem, lafım sözüm yönetimedir anlı ak sırtı pek oyuncular üstüne alınmasınlar düşmanın iyisini dostumdan ayırmamışımdır beni tanıyanlar bilirler.. Sevgiyle kalın

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Bu tarz muhabbetlerin buraya taşınması yanlıştır kanaatimce. Bunlar özel konular. Her zaman böyle spekülatif misiniz?

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Dostum kanın beynime sıcradıgı noktaydı orası, özelden yazsam agzımı tutamayıp 3 gün yok yere ceza yiyecektim. Böyle şeyler yapacagınıza güzel güzel oynayalım sizde 34 için uğraş verin hiç degilse kemik ekip oluşturun 1 ay daha oyalanıp. Öndeyiz diye burada ne istatistik paylaştım ne tek kelime ettim yeğmemek için.. Hani ekip çeksenizde yenileceksiniz oplarınızı yapın güzelce sevdiğiniz köylerini kaybeden adamlarla konusun burası olmadı 34de yay çizeceğiz deyin ne bileyim bu şekilde antipatik oluyorsunuz. Bana kaybetmek koymaz böyle kaybetmek koyar ama, bu şekilde sempati duyulan bi klan degil antipatik bi klan olursunuz çünkü vip klanı minimum 20 tane isim yapmış klanın yönetim ekibinden kemik ekibinden oluşuyor. Gelecek worldler için kötü bi yatırım yapıyorsunuz

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 İttifak 12 1 204.816 48.915
2 Rakip 1 12 46.424 182.847

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Kimsenin antipatikleştiği yok. Böyle ulu orta bazı şeyleri herkesin önünde paylaşılması doğru mu? Görende birisine sövülmüşte bir hakaret yapılmışta bilmem ney. Yok efendim biz buradan devam.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Kimsenin antipatikleştiği yok. Böyle ulu orta bazı şeyleri herkesin önünde paylaşılması doğru mu? Görende birisine sövülmüşte bir hakaret yapılmışta bilmem ney. Yok efendim biz buradan devam.

Ulu orta yerde paylaşılmasını istemediğiniz şeyler yapmayın sizde.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Ortada hakaret yok bir şey yok niye bu kadar enteresanlaşıyorsunuz?

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Arkadaş bi yanlış yapmış keşke bana gelseydiniz demek yerine neden hala sıvıyorsunuz ?

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Arkadaş bi yanlış yapmış keşke bana gelseydiniz demek yerine neden hala sıvıyorsunuz ?

O zaman oyundan gelip bana yazacaksınız böyle böyle bir durum var diye.. Böyle geçerliliği olmayan şekilde insanları zan altında bırakarak topluluğu yanlış anlaşılmalara meylediyorsunuz.

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Kimsenin günahına girmek istemem, lafım sözüm yönetimedir anlı ak sırtı pek oyuncular üstüne alınmasınlar düşmanın iyisini dostumdan ayırmamışımdır beni tanıyanlar bilirler.. Sevgiyle kalın

dereyi görmeden paçalayı sıvamasın kimse benden iyi bilirsiniz ki bu oyunda ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz üstün taraf bi anda değişebilir sağlam diplomatik hareketler sonucu işin rengi değişebilir bundan ziyade klan arkadaşlarımı bu şekilde aşağılayıcı konuşman çok yanlış.
(not:yönetimle alakam yoktur)