V.I.P Diplomasi

Kuzeydoğu yönünde Vuslat Limit ve bir başka klanın birleşmesiyle oluşan BEY Klanları ile savaşımız başlamıştır iki tarafa da şimdiden başarılar.

DeletedUser53074

Ziyaretçi
ilk senin köyünü alacam onur. enese şimdilik gücüm yetmiyor :)
şaka bir yana, sadece köy alımlarının konuşulduğu bir savaş olması dileğiyle.. iyi olan kazansın

DeletedUser

Ziyaretçi
ümit abi al al al hepsini al :cool: inşallah yeniliriz rakip klana başarılar thumbup

ilk senin köyünü alacam onur. enese şimdilik gücüm yetmiyor :)
şaka bir yana, sadece köy alımlarının konuşulduğu bir savaş olması dileğiyle.. iyi olan kazansın

Sana köyler feda olsun abi :)
İyi dileklerin için teşekkürler abi ama malesef insanoğlu çiğ süt emdiğini bir kez daha gösterdi

DeletedUser623

Ziyaretçi
Başarılar V.İ.P klanlarına :)

Bu kadar fazla klanın birleşmesinin ardından gelen savaş ilanı, daha savaş başında V.İ.P'i 1-0 öne geçirmiş gibi duruyor bence.

DeletedUser

Ziyaretçi
Basarilar onur saygi icerisinde bir savas olur insallah.

DeletedUser15730

Ziyaretçi
Oncelikle kendi klanima sonrada Bey klanlarinabasarilar.

Saygi ve sevgi cercevesinde bir savas diliyorum.

DeletedUser47345

Ziyaretçi
İki tarafada basarılar,sadece askeri stratejilerin konustuğu bir savas ve world olmasını dilerim..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Savaşın savaşın savaş güzeldir :D VİP KLANINA BAŞARILAR DİLERİM.

DeletedUser47463

Ziyaretçi
etem0638 bugün saat 13:29
Sa reis orda vipten güzel ekibimizi çektiğimizde senide almayı düşünüyordum gelirmisin ??

Konusmak istemedikce öndeyiz diye rakibi ezmemek amaçlı rakip aklını kaybediyor, komik hale geliyor bu klandan 200 kişi cekseler kalan 50 kişiyle yine kaybedecekler :) agırlık vermiyordum biraz üzecegim artık

DeletedUser47463

Ziyaretçi
He bu arada gerçegi yansıtmadıgını biliyorum, yansıtsa dahi farketmez demek istiyordum. Bol şans boş cocuklar

DeletedUser

Ziyaretçi
kjlahsdjlkhajhkajkhldashjakhjkljhk hahahaahah 50 kişi fazla onlara kanka tt2

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Gönlüm bey klanlarından yana tt2 başarılar gençler.