Vırt cırt

• Konuyu başlatan DeletedUser59311
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Gereksiz adamın gereksiz postuna gereksiz cevaplar vererek,kendini o ''gereksiz'' adamdan daha gereksiz yapıyorsun.
Başarılar,hayırlı işler.
Yasin ile olan samimiyetim arkadaşlığımdan dolayı yazdım seni ilgilendirmez bu posta yazarak sende ‘gereksiz’olduğunu alenen beyan etmiş oldun Lale.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Yasin ile olan samimiyetim arkadaşlığımdan dolayı yazdım seni ilgilendirmez bu posta yazarak sende ‘gereksiz’olduğunu alenen beyan etmiş oldun Lale.

Bende o samimiyeti bildiğim için tekerlemeli bi latife yapayım dedim anlaşılmadı ellam o_Oo_O

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Gereksiz adamın gereksiz postuna gereksiz cevaplar vererek,kendini o ''gereksiz'' adamdan daha gereksiz yapıyorsun diye yorum atan gereksiz gel beraber Gereksiz adamın gereksiz postuna gereksiz cevaplar vererek,kendini o ''gereksiz'' adamdan daha gereksiz yapan kişiye neden Gereksiz adamın gereksiz postuna gereksiz cevaplar vererek,kendini o ''gereksiz'' adamdan daha gereksizlik yapıyorsun diye soralım .
google transtlateden ceviri mi yaptin.lan maldanodo erhan

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Ne kadar da başarılı oyuncular, buraya başarılar gereksiz bir temenni olur :D

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Sen yasiyor musun be c8 de en son seni kurbanlik koyun gibi kesiyorduk:)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
başarılar kanki :D preni kas da sonrasında tokatlayacağımız oyuncular olacak bu worldde.

@1010* emre bey siz nerelerdesiniz napıyorsunuz :p

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Hagahhh:))cem sen rahat ol burayi okuyan ve gorenler c8 de ne yaptigimizi biliyor ustum acik degil de istee anladin sennn;)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Virt cirt erhanla degil benimle takilacan:)seni korumam altina alacagim :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
belki buzları eritmek için güzel bir world olur :D