Vırt cırt

• Konuyu başlatan DeletedUser59311
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66489

Ziyaretçi
Kardeş icraati görmek istiyorsan 40 milyon kestiğim de dibimde duracaktın :) Yasinin her lafına destek çıkayım derken bileklerin kırılmasın dikkat et :p :p

kesmişsin ama bir halta yaramamış.yani diyeceğim o ki boş yapma topuklayıp kaçtınız.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Kardeş her gün foruma girişte nick falan yazabildiğine şükretmen gerekirken senin gelmiş abilerinin önünde konuşmaya çalışıyorsun. Az müsade ette abilerin konuşsun :) :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
sen kendini ne zannediyorsun?
beni bilen bilir ben lafımı esirgemem ortaya konuşurum şimdi sana soruyorum kaçtınız mı kaçmadınız mı?

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Seni bilen derken hangi rüya bu ? aSD:AS:Dasd Zannediyorsunlardan hoşlanmam da sen bi adım öne gel bi tekmil ver bakayım belki canım tanımak ister :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
bilen dedim bu 1 kişide olabilir 100 kişide tabi senin bunu anlamaya beyin yetmemiş olabilir.bu da beni alakadar etmez.
küstah ve yeterli seviyede beyine sahip olmayan bir kişiyle konuşmak zormuş bunu anladım.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Kıyamam sana, lafta sokmayı öğretmişler. Eee sen madem bu kadar akıllısın seni geçirelim biz 2. levele :D:DD

DeletedUser66489

Ziyaretçi
küstahlığa devam et sana yakışan bu bende kendi kendime düşünüyordum acaba yazdıklarım ağır mı diye
az bile demişim saygısız edepsiz bir insanmışsın.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Şimdi sen hangi kraliyet ailesinden oluyorsun biz varoşuz erişemeyiz sizin gibilere :p

DeletedUser59311

Ziyaretçi
C8 de ne cabuk unuttun kami atma ordu attirma dedigin günleri cem:)
Herneyse c8 de senin degil de bizim adimiz konusuldu kesimde 1.oldun varsayalim ama dunyadan silindigin gün o isim nickin yoktu be:)

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Yasinciğim arkadaş bilmez ama sen iyi bilirsin bana geldiğin zaman köylerime ordu çıkmayıp doludur belki boşaltır umuduyla tek köye 40 50 farklı köyden çıktığın eş zamanlı saldırı da blöflerinin tutmadığını :) :)

DeletedUser65393

Ziyaretçi
C8 de ne cabuk unuttun kami atma ordu attirma dedigin günleri cem:)
Herneyse c8 de senin degil de bizim adimiz konusuldu kesimde 1.oldun varsayalim ama dunyadan silindigin gün o isim nickin yoktu be:)
Bunu bana kanıtlarsan şu platform üzerinde ne dersen boyun eğeceğim al bu kadar da rest benden sana :p :D :D

Benimle konuşmalarında köylerimizin birbirimize dolu olduğunu söylüyorduk ama görüyorum ki farklı hayaller kurmuşsun :) :)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Olm niye hep silinen oyuncular silindikten sonra büyük oyuncu olduklarının farkına varıyorlar ? Yani siz c8'de ve w42'de silinmediniz mi ? Bu ayıp bişey değil ki kazanan sizde olabilirdiniz ama karşı taraf oldu.Şimdi şöyle kestim,böyle yapmadım felan demenin manası ne ?
Şahsen Nop yada galaxi beni silse kendimle gurur duyarım.Demekki böylesine iyi oyuncuları bile tırsıtmışım ki bana op yapıyorar diye.

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Dostum burada konu silmek silinmek değil demek ki bi taraf hatalı oynamış ve kaybetmiş dimi buna laf eden yok dikkatli okursan burada kimsenin derdinin ego kasmak olmadığını farkedersin.

Lakin iş yok şöyle kestim yok siz kimsiniz yok böyle böyle oldu diye hatalı ithamlara gelince insanlar olanları yazar da çizer de buranın olayı bu :) :)

DeletedUser66489

Ziyaretçi
birader aynı dünyada mı oynadık biz?
silip gittiniz mi gitmediniz mi? iyi oyuncu olabilirsin ama burada mesele o değil tek bir oyuncuyla oynanmıyor bu oyun adı üstünde "klanlar" kişi topluluklarıyla bir şey yapılacaksa yapılır.c8 de benim gördüğüm udwnin savaşmadan bırakıp gitmesiydi yalan mı? değil.
senin dediğin şuna çıkıyor biz kaybetmedik sildik.hatalı itham diyorsun da yazdıklarını bir daha oku küstah küstah konuşan kim belli olur.

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yasinciğim arkadaş bilmez ama sen iyi bilirsin bana geldiğin zaman köylerime ordu çıkmayıp doludur belki boşaltır umuduyla tek köye 40 50 farklı köyden çıktığın eş zamanlı saldırı da blöflerinin tutmadığını :) :)

Eş zamanli fake attigimda 40 50 tane ayip degil mi dedin la cem:)kami sandin hepsini :)onemli olan 50 koyden ayni an milisalise saldiri yapmktir:)tuttu blofum tuttu:)

Nop ta oynadigim her dunyada zamanimin yuzde 80 ini oyuna veririm yapilmicak seyleri yaparim oyun mantelitemi %200 yaparim cem oyuncu ya hesab silecek senin gibi yada ben silecem :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bunu bana kanıtlarsan şu platform üzerinde ne dersen boyun eğeceğim al bu kadar da rest benden sana :p :D :D

Benimle konuşmalarında köylerimizin birbirimize dolu olduğunu söylüyorduk ama görüyorum ki farklı hayaller kurmuşsun :) :)

O msjlarin c8 de kaldi orayida ben kapattigim icin ve kapanisi izleyemediginden dolayi
@Mayis Yagmuru msjlari silmis:)
2 koyum haric hepsi bostu bnm:)

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Eş zamanli fake attigimda 40 50 tane ayip degil mi dedin la cem:)kami sandin hepsini :)onemli olan 50 koyden ayni an milisalise saldiri yapmktir:)tuttu blofum tuttu:)

Nop ta oynadigim her dunyada zamanimin yuzde 80 ini oyuna veririm yapilmicak seyleri yaparim oyun mantelitemi %200 yaparim cem oyuncu ya hesab silecek senin gibi yada ben silecem :)
Sana onların kami olmadığını bildiğimi tutar kanıtlarım da sonra çocuklara boş boş laf gelir :D Yasin 5 adım atıyorsan ben 12 yi falan atmışımdır. İsim Cem değil hitap etme daha iyi blöflerinin tuttuğunu hatırlaman gibi hafızan bu konuda da yanıltıyor belli ki :)

Oyuna zaman ayırmanla alakalı ne söyledim hatırlamıyorum ama senin epey konuyu oraya bağlayasın varmış :D :D