Unity Vs Warmaster

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Enes kendimize verdiğimiz sözü tutacağız, dünya kapama sözü falan vermedik yazmış. Ne sözü verdiniz la kendinize Prestige klanına dünya kapattırmamak için her şeyi yapacağız sözü mü yazık ekibine o kadar kücük klan mısınız siz başka bir klan dünya kapatmasın diye uğraşıyorsunuz sadece :D Ben haritamı oynuyorum, ben bu oyun nasıl oynanması gerekiyorsa, kazanmak için ne yapılması gerekiyorsa öyle oynuyorum falan diyordun işler biraz değişmiş :D
Aynen ben şahsen öyle oynuyorum. Hatta bugün kapatacak olursa yarın kapatsınlar diye ara atarım. Var mı başka soru cevaplayalim :d

the.HattaB

Yasaklı
1 ay önce ilk gelen optan haberleri vardı, oradaki oyuncuları peşkeş çektiler dediğimde bazı "dede" severler gelip nereden biliyorsun falan diyordu :D
Sizde bazı zekasal sorunlar var ya cidden :) millet köy köy diye birbirini yiyor bu boşlukta gelmiş köyleri peşkeş çektiler diyor yazık :)

Meto.

Yasaklı
Sen kendi haysiyetini salarken neredeydin lolipop

Sevgili çubuklu şeker dostum aşağıda aralık ayı boyunca kapak savaşımızda desteklerken yendiğin rakipler tablosu var. Peki sevgili dostum, bu lolipop tarzı serkeş yazış şeklinden abilerinin haberi var mı dünya kapanmasında 15 slot verip akşamlar dcde prestiji iyi oyaladınız dünya başı helal olsun diyip paspaslayan. Onlar sana azıcık kızar.

Ya abdiyi de sevmem eşkıyada oynarken w14 olması lazım sabah akşam forumdan sövdüğüm adam geldi eğilip bükülmedi ekibimle geldim hiçbir şeye söz veremem herşey biter biz kapışırız dedi ki aslında istediğimiz cevap buydu belki de. Ama özelden yaz paspas çekmek istersen dc linki atayım.

destek.png

the.HattaB

Yasaklı
Sevgili çubuklu şeker dostum aşağıda aralık ayı boyunca kapak savaşımızda desteklerken yendiğin rakipler tablosu var. Peki sevgili dostum, bu lolipop tarzı serkeş yazış şeklinden abilerinin haberi var mı dünya kapanmasında 15 slot verip akşamlar dcde prestiji iyi oyaladınız dünya başı helal olsun diyip paspaslayan. Onlar sana azıcık kızar.

Ya abdiyi de sevmem eşkıyada oynarken w14 olması lazım sabah akşam forumdan sövdüğüm adam geldi eğilip bükülmedi ekibimle geldim hiçbir şeye söz veremem herşey biter biz kapışırız dedi ki aslında istediğimiz cevap buydu belki de. Ama özelden yaz paspas çekmek istersen dc linki atayım.

44921 adlı eklentiyi görüntüle
Canım anladık tamam tutuştunuz. Şimdi boşu kes istatistiği fotoğrafı kes saldırılarını yolla yoluna bak. Anladın ki bu haritada silinip yok olucan haklısın. Boş yapmaya gerek yok. Ama farkettim ki abilerimizden iyi korkmuşsun. Lakin onlar da gelip bana kime lolipop kime pamuk şeker diyip diyemeyeceğimi sorgulayamaz bunuda bilesin :) Hadi kamileri misleri gönderde birazda benim tablomu yayınla.

Meto.

Yasaklı
Pöff o kadar anlattım anladığına bak cahille sohbet olmuyor yeminle. Yazma dostum bana

Dr. Stone

Favori Forumcu
adamın biri zengin bi ailede büyümüş
tabi zengin ailede büyüyünce rahat rahat büyümüş

tabi yaşı ilerlemiş olgunlaşmış
zengin olunca ilk gördüğü kızı değil en güzel kızı tavlarım demiş
bi bakmış yok
iki bakmış yok
üç bakmış yok
ee ben bu kıza nasıl ulaşacağım derken
bi yol gelmiş aklına
önce arkadaşlarını etkileyim sonra bunun zaaflarını bulur oradan etkilerim demiş
en rahat ulaşabileceği bi kıza yazılmaya başlamış
bi bakmış yok
iki bakmış bişeyler oluyor
üç bakarsakda sonu kötü olur demiş
o yüzden onu arkadaş sınıfına alayım demiş
sonra o kıza en rahat ulaşabileceği birini görmüş
görmüş ama irtibat yok
diğer kızı kullanmaya başlamış
diğer kızda öyle güzelim böyle güzelim
dünyanın en zengini bana bakıyor demiş

eee zamanlar geçmiş
ne zenginlik kalmış ne güzellik
herkes başladığı yerde hayatını bitirmiş

tabi sende bunu anlayacak kapasite var mı bilmiyorum
varsa kolay gelsin
yoksa da başına gelsin :)

Meto.

Yasaklı
Söylemiyim :( kanka başta seni unityde sandım da warmastaymışsın. Sürekli birer op yapıp sonra hee zormuş lan savaşmak diyip sa yapan. Abdinin elimizden kurtardığı unityle savaşalım diye köylerini bize peşkeş çeken kapak ı biz dövdükten sonra savaş açmak için izin isteyen klan. Bu worldün kanalizasyon gideri olan dostlarım sizi

Miri

Acemi
Kanki önce okudum yazdıklarını. Sonra kim bu idrakı zayıf arkadaş diye baktım. Rakip 1 tek köy alamadığını görünce üzüldüm senin adına. İnşallah bir gün sen de alırsın. Barbar köylere karşı Başarılarının devamını diliyorum.

the.HattaB

Yasaklı
Kanki önce okudum yazdıklarını. Sonra kim bu idrakı zayıf arkadaş diye baktım. Rakip 1 tek köy alamadığını görünce üzüldüm senin adına. İnşallah bir gün sen de alırsın. Barbar köylere karşı Başarılarının devamını diliyorum.
Benim barbarlara saldırsana ya lütfen çok araştırmışa benziyosun şu klavyenden bi kami mis bişey çıkda erkekliğini görelim :D

the.HattaB

Yasaklı
Söylemiyim :( kanka başta seni unityde sandım da warmastaymışsın. Sürekli birer op yapıp sonra hee zormuş lan savaşmak diyip sa yapan. Abdinin elimizden kurtardığı unityle savaşalım diye köylerini bize peşkeş çeken kapak ı biz dövdükten sonra savaş açmak için izin isteyen klan. Bu worldün kanalizasyon gideri olan dostlarım sizi
Hacı Abdinin adını ağzından düşürmüyosun noldu savaşta destek felan mı bekliyosun ? Arkanda dursun diye ayak mı yapıyosun anlamıyomuyuz :) bu yalayıcılık sana bile fazla bence giderin ağzındaki sensinde farkında değilsin dikkat et ;)

palad1n

Çaylak
Ağır oldu be :))

Miri

Acemi
Erkeklik görünce ne yaptığınızı gördük bir daha denemeye hacet yok. 2 haftada Unity e nasıl eğildiğinize şahitiz. Şurada yaptığın mesaiyi oyunda yapsaydın senin adına daha yararlı olurdu. Hadi bakalım iyi oyunlar hattaB️️