Unity Vs Warmaster

Yaptığınız şeylerin aynısını başkası yapınca böyle ilk defa görmüş gibi yapıyorsunuz ya çok komik oluyor :D
Ben hamleyle savaşa gireceğimi söyledikten kaç gün sonra vurdum ? 5 değil mi ? Kaç köydü ? 35 falan değil mi ? Sence hazırlıklımıydık ? Hazırlıklı olduğumuzda 90 köye geldik değil mi ?

Mağdur edebiyatı yapmayın o yüzden. Müttefikiniz Soj’a vururken sizde aynısını yaptınız 3 gün sonra ilan dediniz, 3. Gün girişli opa çıktınız. Hep bi mağdur cümleleri falan. Az dürüst olun da evet yaptık diyin :D

rollolodbrok

Kılıç Ustası
Ben hamleyle savaşa gireceğimi söyledikten kaç gün sonra vurdum ? 5 değil mi ? Kaç köydü ? 35 falan değil mi ? Sence hazırlıklımıydık ? Hazırlıklı olduğumuzda 90 köye geldik değil mi ?

Mağdur edebiyatı yapmayın o yüzden. Müttefikiniz Soj’a vururken sizde aynısını yaptınız 3 gün sonra ilan dediniz, 3. Gün girişli opa çıktınız. Hep bi mağdur cümleleri falan. Az dürüst olun da evet yaptık diyin :D
warmaster klanlarını prestige olmaya davet ediyorum.

musaresI

Milis
Her iki tarafa da başarılar diliyorum, gönlümüz WARMAS’dan yana da ben şeyi anlamıyorum. 3 gün sonra savaş ilanı verilecek diyip, hemen saldırmaya başlamak ve ilanın verileceği güne op çıkmak falan artık yeni moda mı ? Yoksa diğer türlü oradan da vurduğumuzu alamayız diye mi çekindiniz ajshdjsjs
ek olarak sahi klanı savaşa almadığınız klanlarınız ,köyünü almadan önce klandan çıkardığınız oyuncular hariçi fark bu ek olarak da 45- 55 saatlik mesafe üzerine olan sonuç :)

Eklentiler

• pp.PNG
    pp.PNG
    10,2 KB · Görüntüleme: 122
ek olarak sahi klanı savaşa almadığınız klanlarınız ,köyünü almadan önce klandan çıkardığınız oyuncular hariçi fark bu ek olarak da 45- 55 saatlik mesafe üzerine olan sonuç :)
Kanka 3-4 sefer opa geldiniz 28 köy farkla da övünüyorsanız bırakın gidin hadi ajshsjsjs

Bir de bizim misler 40 saate gidiyor, sizinkiler neden 45-55 ? :D

Stratejist-

Hafif Atlı
Yaptığınız şeylerin aynısını başkası yapınca böyle ilk defa görmüş gibi yapıyorsunuz ya çok komik oluyor :D
sal knk, ben onun ne oldugunu taa ilk sa teklif ettiğinde süreyi kendi söylediğinde de söylemiştim, senden olmaz ama neyse tm öyle olsun demiştim. ahhihihuuha yok knk bizde olmaz, bizi bilen bilir,.. yapmıştı. He de geç :D

ZeRo54

Yasaklı
Her iki tarafa da başarılar diliyorum, gönlümüz WARMAS’dan yana da ben şeyi anlamıyorum. 3 gün sonra savaş ilanı verilecek diyip, hemen saldırmaya başlamak ve ilanın verileceği güne op çıkmak falan artık yeni moda mı ? Yoksa diğer türlü oradan da vurduğumuzu alamayız diye mi çekindiniz ajshdjsjs
Senden ötürü

Stratejist-

Hafif Atlı
30 günde girdikleri savaşın bunları ne kadar geriye ittiğini, girmeden akledebilseler ve girmeselerdi, o dönem haritadan pay alsalar had bilseler, oyunun savaş oyunu değil gelişim oyunu oldugunu gelişimin durdugu yerde savaşmanın gerektiğini, onunda mantıgının yıne gelişmek oldugunu bilseler, bugun çok daha güçlü prstij olurdu. Soj savaşını hala düşünüyorum, prestij gelse, pay istese vericektim zira, benim anlayışım pastayı tek yemek olmadı hiç. Olamazdıda. Ama şimdi düşünüyorum iyi ki böyle olmus çünkü, o zaman çok çok çok daha fazla güçlü bir rakibe karsı oynayacaktık.

Yine de onca yanlışa rağmen,Unitynin İlk kami kesimine kadar, prestijin agır favori oldugunu düşünüyordum patlamalarına rağmen, opa gelişleri, oyuncu kalitesi ve tecrübesi çok iyi bir klan, ama ilk kami opunda unitynin de çok fazla gücü oldugunu görünce oyunun çoktan bittiğini anladım. Ama oyun zaten kendisine başkan diyen ve ekibindeki insanların sorunlarını bile bilmeyen çözemeyen bir adamın olduğu yerde çoktan bitmiş.Onca güç, onca kalite, boş çünkü işte balık baştan kokar..

Kendisini lider görüp, hadi oynayın diyen insanlarla oynamayı bırakın. Kendinize bu kadar haksızlık yapmayın. Hele hele, kiniyle nefretiyle diplomasi oluşturan adam harcayan bir adamın peşinden koşmayın. Kendinize biraz saygınız olsun. Bunu tüüüm oyunculara söylüyorum.Kendisini feda eden bir lidere saygı duyun sizi feda edene değil. Neyse çok konustum, burası da yeri değil zaten.

Enes’cim sen neden yazıp yazıp “neyse çok konuştum, burası da yeri değil” falan tarzında postlar atıyorsun sürekli. Bir sıkıntı yok değil mi ?

Had bilmek de bize düşmez, sen kendini everestte zannetmeyi bırakmalısın öncelikle. Haritandan 100 köy alsam klanının yarısını klanıma çekicem, gelmiş burada liderlik diyorsun :p

Stratejist-

Hafif Atlı
tüm stratejin bu işte, truva, ihanet, kullanmak vs vs, bunu anlatıyorum agzınla söylediğin iyi olmus zaten aksiyonlarınla belli az bucuk düşünen görür, oyuncularını da anca böyle motive edebiliyorsun onuda görüyorum. Ama boş. Oyuncularınada diyorum, kendisine gram saygısı olan birinin, seninle işi olmaması lazım çünkü sen güvenilir biri değilsin.

mr.Sherlock

Kılıç Ustası

Evet yaptık.

tüm stratejin bu işte, truva, ihanet, kullanmak vs vs, bunu anlatıyorum agzınla söylediğin iyi olmus zaten aksiyonlarınla belli az bucuk düşünen görür, oyuncularını da anca böyle motive edebiliyorsun onuda görüyorum. Ama boş. Oyuncularınada diyorum, kendisine gram saygısı olan birinin, seninle işi olmaması lazım çünkü sen güvenilir biri değilsin.
Kardeşim seninle iş tutmadığım için neden nefret ediyorsun benden :D Unity ile savaşacağız, aşağıda sıkıntılar var dediniz diplomasi yaptım. Sojla savaşa gireceğiz dedin aynı gün Hamlenin önünden önüme 3 Unity hesabı yerleşti, sınır çizgimiz var demene rağmen. Banada Sojla savaşa gireceğini söyledikten sonra sana sordum, sojdan sonra ne yapacaksın dedim. Paşa gönlüm kime isterse ona vuracağım dedin. Üstte ki postunda da iyi ki böyle olmuş, zaten savaşacaktık daha güçlü olurlardı yazdın. Ben bunları zaten daha önceden öngörüp Soj savaşına Soj yanında dahil olacağım, sonradan savaşmaktansa şimdi savaşa girmeyi daha uygun buluyorum dedim diye ben mi güvenilir olmuyorum ? Herkeste de bir algı oluşturmuşsun diplomasi bozdu diye. Duyanda diplomasi bozar bozmaz 2 güne opa girdik zanneder. Onu müttefikimiz dediğiniz Soj’a siz yaptınız, kim daha güvenilir tartışmayalım isterseniz..