Unity Vs Warmaster

the.HattaB

Yasaklı
Erkeklik görünce ne yaptığınızı gördük bir daha denemeye hacet yok. 2 haftada Unity e nasıl eğildiğinize şahitiz. Şurada yaptığın mesaiyi oyunda yapsaydın senin adına daha yararlı olurdu. Hadi bakalım iyi oyunlar hattaB️️
Teşekkürler güzel insan. Yönetiminizin arkadan ne işler çevirdiğini öğrenince onuruna yedirirmisin bunları o da senin vicdanına kalmış. İyi oyunlar Miri Bey

Pro Acemi

Acemi
Yine kimin arkasından ne iş çevirdim acaba.. neyse böyle boş beleş adamları dikkate almayın bırakın konuşsun konuşsun gitsin.

LAragon99

Milis
Sizde bazı zekasal sorunlar var ya cidden :) millet köy köy diye birbirini yiyor bu boşlukta gelmiş köyleri peşkeş çektiler diyor yazık :)
zekasal sorunlarımı giderir misiniz lütfen :( Güzel arkadaşım ben adamların yöneticileriyle konuştum diyorum. Türkçe okuduğunuzu anlayabilseniz keşke. Buyrun yüzleşelim diyorum. Daha ne demem lazım :) Yönetici bana kendisi söyledi opun tarihini bildiğini, bilerek köyleri "peşkeş çekilen" oyunculara haber vermediklerini. Bile bile o askerlerin uzağa gönderilmesine göz yumduklarını... Sizin gibi atıp tutmuyoruz temelsiz. İnanmayan dcde ayarlasın yöneticilerle gelip konuşuruz. Kabullenin artık ki uzaktan gören zekasal sorunlarınız var sansın, karakter sorunu olmasından iyidir zira.

Mew*

Çaylak
Aynen ben şahsen öyle oynuyorum. Hatta bugün kapatacak olursa yarın kapatsınlar diye ara atarım. Var mı başka soru cevaplayalim :d
Kanka en son c12 de böyle konuşuyordun tek yiyince yazamadın seni ciddiye alamıyorum cevabını da alamadım o sebeple kusura bakma :d

Warmas gibi etkili bir klan nasıl olur da öylece unity’e geçer resmen akıl alır gibi değil. Adamlarda 9 tane klan var, hangi birinizi nasıl kapatmaya alacaklar? Şu oyun orantısız diplomasiye döndüğünden beri saçmalamaya başladı. Bir dünyada da en azından yarı yarıya bir savaş olsun, yok. Hangi klan üstün gözüküyorsa tam saha pres yapıyor herkes. W72’de yine diplomasi sonucu herkes Meteor’a saldırmıştı, hiçbir keyif kalmamıştı oyunun. Bunun gibi her dünyada örnekler var. Neyse ekibim Prestige klanındaki dostlarıma başarılar dilerim.

Stratejist-

Mızrakçı
boş konuşmadan önce, kendi ekibinizle mütevazi oyun oynayın. trilyonlarca kişinin oynadığı klanda oynayıp, kapatmadan söz edecek, diplomasi ile w ler bitiyo diyecek son kişisiniz. Prestiji ele alalım, w kapatacak olsun, sadece prestijin şuanda 359 oyuncusu var buda demekki 301 oyuncuyu harcayacak. Üstüne diplomasisi oldugu omerta ve şahinin 173 oyuncusu var, onlarında bir kısmı harcanacak.

Millete mamal okumadan önce, bulundugunuz yeri sorgulayıp ona göre oyun oynayın. Kimse değişmez ama siz değişebilirsiniz. Belki böyle böyle birçok kişi değişirse oyunda istediğiniz şeyleri görebilirsiniz.

Scorpiooon

Acemi
zekasal sorunlarımı giderir misiniz lütfen :( Güzel arkadaşım ben adamların yöneticileriyle konuştum diyorum. Türkçe okuduğunuzu anlayabilseniz keşke. Buyrun yüzleşelim diyorum. Daha ne demem lazım :) Yönetici bana kendisi söyledi opun tarihini bildiğini, bilerek köyleri "peşkeş çekilen" oyunculara haber vermediklerini. Bile bile o askerlerin uzağa gönderilmesine göz yumduklarını... Sizin gibi atıp tutmuyoruz temelsiz. İnanmayan dcde ayarlasın yöneticilerle gelip konuşuruz. Kabullenin artık ki uzaktan gören zekasal sorunlarınız var sansın, karakter sorunu olmasından iyidir zira.
Bu anlattığını 77 de şuan prestijin yöneticisi olan biri yaptı herkesi kendi gibi zannetmesin

LAragon99

Milis
Bu anlattığını 77 de şuan prestijin yöneticisi olan biri yaptı herkesi kendi gibi zannetmesin
Boş konuşma canım ciğerim. Yüreğin varsa yönetimden birisini al, discord üzerinden konuşalım. Yok, ben zaten doğrunun farkındayım, kabul etmek istemiyorum diyorsan cevap vermeyi kes artık. 10 kere söyledim. Anlattıklarımda en ufak yalan, en ufak abartı varsa bir tane yetkili gelsin konuşalım. Noname, millete dede çeken elemanlara laf anlatacak değilim.

Gel diyorum, yanında konuşalım klanı yöneten insanlarla. Onlar da biliyor dediklerimin herkesin içinde onlar tarafından söylendiğini. Neden bir tanesi çıkıp yalan diyemiyor da senin gibi padişahım çok yaşacılar konuşuyor sadece :) Teklifim geçerli, numaram dedelerinde var. Söylediklerimi, anlattıklarımı yüzlerine söyle. Yalan söylüyorsam dcde toplanır konuşuruz. "Her doğru herkese söylenmez" cümlesini de ilet ama anlasınlar kimle konuştuklarını.

Burada utanılacak sıkılacak bir şey yok. Strateji oyunu... Dedeciklerin dünyada daha fazla kalmak için klanın yarısını peşkeş çekmeyi uygun görmüşler, operasyondan haberleri yokmuş gibi davranmak istemişler, sonra gidip o adamlarla anlaşmayı düşünmüşler. Eeeee, sorun var mı, yok. Neden bu kadar reddediyorsun? Kendi planları, kendi karakterleri. Kimse laf etmiyor. Sadece yaşananları söylüyorum. Haberleri vardı, köyleri bile bile verdiler, anlaşma önceden yapılmıştı.

Bir daha cevap vermeyeceğim için engelliyorum seni. Kendini kandırmaya devam edebilirsin, öptüm.

Scorpiooon

Acemi
Boş konuşma canım ciğerim. Yüreğin varsa yönetimden birisini al, discord üzerinden konuşalım. Yok, ben zaten doğrunun farkındayım, kabul etmek istemiyorum diyorsan cevap vermeyi kes artık. 10 kere söyledim. Anlattıklarımda en ufak yalan, en ufak abartı varsa bir tane yetkili gelsin konuşalım. Noname, millete dede çeken elemanlara laf anlatacak değilim.

Gel diyorum, yanında konuşalım klanı yöneten insanlarla. Onlar da biliyor dediklerimin herkesin içinde onlar tarafından söylendiğini. Neden bir tanesi çıkıp yalan diyemiyor da senin gibi padişahım çok yaşacılar konuşuyor sadece :) Teklifim geçerli, numaram dedelerinde var. Söylediklerimi, anlattıklarımı yüzlerine söyle. Yalan söylüyorsam dcde toplanır konuşuruz. "Her doğru herkese söylenmez" cümlesini de ilet ama anlasınlar kimle konuştuklarını.

Burada utanılacak sıkılacak bir şey yok. Strateji oyunu... Dedeciklerin dünyada daha fazla kalmak için klanın yarısını peşkeş çekmeyi uygun görmüşler, operasyondan haberleri yokmuş gibi davranmak istemişler, sonra gidip o adamlarla anlaşmayı düşünmüşler. Eeeee, sorun var mı, yok. Neden bu kadar reddediyorsun? Kendi planları, kendi karakterleri. Kimse laf etmiyor. Sadece yaşananları söylüyorum. Haberleri vardı, köyleri bile bile verdiler, anlaşma önceden yapılmıştı.

Bir daha cevap vermeyeceğim için engelliyorum seni. Kendini kandırmaya devam edebilirsin, öptüm.
Her ne kadar dedeni engellesesende bir şey farketmez deden olarak kalacağım konuşma üslubuna dikkat edeceksin klavye den her aklına kendi kafanda yontup yazma ben sana yapmadılar yada yaptilarmi dedim okuduğunu anla padişahım çok yaşacida oluruz padişahım gebercide biri kalkıp bize padişahlık yapıyorsa ondada sıkıntı yok konu ile ne alakası var sen bence kimle konuştuğunu karıştırdın cvp vericem diye deli ettin kendini