Unıty Vs Prestij Savaş Raporları

estebans

Acemi
Yok ya 200 saat :)))) Buraya falan op yaptigimizi falan dusunuyorsan sıkıntı var.Ama yakalattigin kamileri böyle örtbas etmek istiyorsan orası ayrı bı konu :)44470 adlı eklentiyi görüntüle
Foruma daha ince hiç yazmadım. Ama ben bunun kadar yalaj bir şey daha görmedim savaşıcaksanız düzgün savaşın nolur. Oköy savunma olarak kaydedilmiş köy. Eğer
twstatstan bakarsanız o köyün barbardan olma ve tamamen geliştirmeye koyduğum bir köydür. Buyrun bu da köyün içtima meydanında ki ekran görüntüsü;
IMG_9322.png

Foruma daha ince hiç yazmadım. Ama ben bunun kadar yalaj bir şey daha görmedim savaşıcaksanız düzgün savaşın nolur. Oköy savunma olarak kaydedilmiş köy. Eğer
twstatstan bakarsanız o köyün barbardan olma ve tamamen geliştirmeye koyduğum bir köydür. Buyrun bu da köyün içtima meydanında ki ekran görüntüsü;
44512 adlı eklentiyi görüntüle
Dikkatli oku hocam yazdığımı :) Arkadaşın 80-100 saate kami atıyorsunuz demesine karşılık senin köyü örnek gösterdim. tamamen kami süresi olarak haritadan rasgele sectigim bır yer.Konunun seninle alakası yok yani :)