Uluslararası Turnuva

Kim Kazanır?

• OLP

Oylar: 5 50,0%
  • SHOW

Oylar: 5 50,0%

• Toplam oy kullanan
    10
  • Anket kapalı .

Uyry*

Baltacı
çevremizdeki klanların hepsi mütmüş gibi geliyor bana, sanki bi’ biz gavuruz da hepsi bize vuruyor gibi.

Uyry*

Baltacı
gözümüz bozuldu bilader @Hemsirbey

günün özeti; sabah saatlerinde sağda bulunan çek klanına saldırdık, bir oyuncuları oyundan düştü, ardından lusa oyuncuları hemşirbey hesabına saldırarak bir miktar Demirci yıktı. Akşama doğru soldaki 360 klanına kami operasyonu düzenledik. Operasyon genel olarak Demirci yıkma üzerineydi ve %90 başarı sağlandı. Yarın için planımızı 360 ile sınır çizgisini tam olarak çizecek köy alımlarını yapmak ve aynı zamanda çekleri bir kez daha ziyaret etmek üzerine kurduk.

slogan: direne direne kazanacağız:))

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
B planı anason
C planı ise uzaktan Kami
Cartel ile turks klani Rahat şekilde
CZ klani çöker
D PLANI her klandaki oyuncular iç içe köy almaları lazım ki
Köyler peşlenebilsin Yardımlaşma dayanaşma

Son plan tak bam bam servers error :)

clvmrt

Kılıç Ustası
B planı anason
C planı ise uzaktan Kami
CZ klani çöker

biz barbar alıp köy büyütüyoruz köyde boş boş duran kamilerimizi birbirimize atıp puan kasıyoruz. ben hiç bu kadar rahat bir dünyada oynamamıştım . @Lord ultimate aha dayıya sorun :p

Lord ultimate

Kılıç Ustası
B planı anason
C planı ise uzaktan Kami
CZ klani çöker

Hocam vallah güzel düsunmusun.
Ama ne yaziki gorunen farkli

Hak klani ile savasiyoruz adamlari kami oplari ile yuzde 60 70 koyleri yiktik adamlar daginik ve uzak onlarda ayni sekilde bize hergun 40 50 kami atiyor. Sinirda bizde onlarda mis basacak köy bulamiyoruz.

Dikat ederseniz hak klanin savunmada 1 ci klan ve bu puani sadece bizimle savasta kazandilar.
Biz derken ordaki 3 türk klani adani biz diyorum cunku aramizda bir ayrim yok.

Adamlarin arkasinda 3 klan kuzeyde 2 klan onlara yardim ediyor ve hepsi bize yukleniyor.
Bu adamlar hep boş koy alip gelisti bol misleri var bu yuzden bizim dururmumuzda oyke parlak degil .

Dunyada 1 klan di bunlar 4 gun once 300k puan farkla suan baktiginizda nekadar gerilediklerini goreceksiniz bizde yerimizde saydik ama.

Sunu soyleyeyim bunlar indirebilirsek oraya kami kurban ederiz :)

Düşünmeden

pNc*

Casus
Hocam vallah güzel düsunmusun.
Ama ne yaziki gorunen farkli

Hak klani ile savasiyoruz adamlari kami oplari ile yuzde 60 70 koyleri yiktik adamlar daginik ve uzak onlarda ayni sekilde bize hergun 40 50 kami atiyor. Sinirda bizde onlarda mis basacak köy bulamiyoruz.

Dikat ederseniz hak klanin savunmada 1 ci klan ve bu puani sadece bizimle savasta kazandilar.
Biz derken ordaki 3 türk klani adani biz diyorum cunku aramizda bir ayrim yok.

Adamlarin arkasinda 3 klan kuzeyde 2 klan onlara yardim ediyor ve hepsi bize yukleniyor.
Bu adamlar hep boş koy alip gelisti bol misleri var bu yuzden bizim dururmumuzda oyke parlak degil .

Dunyada 1 klan di bunlar 4 gun once 300k puan farkla suan baktiginizda nekadar gerilediklerini goreceksiniz bizde yerimizde saydik ama.

Sunu soyleyeyim bunlar indirebilirsek oraya kami kurban ederiz :)

Düşünmeden
Tüm dünya adamların multisi gibi oynuyor cidden yabancıların oyun anlayışı çok değişik acayip korkak oynuyorlar

Hemsirbey

Mızrakçı
oyunun başında çaylak kalktığında 1 kişide 6 şar k savunma vardı.Adam demircileri yıkıyordu sürekli misleri zar zor çıkardık köyleri aldık adamı kestikçe diğer multi klanına girip savunma alıyordu :D Daha sonra anlaşmalı klanı ortaya çıktı onun arkasında başka bir klan sonradan öğrendik ki 360 klanı ilede anlaşmalılar en son çekler vurdu darbeyi derken biz tek siz hepinizi oynuyoruz kıtada. 360 klanı oyun başından beri savaşmadı sayılır beleş köy topladılar bugün operasyona geldiler bütün orduları fulldü . 2 köy alabildiler ama hem onlar hem biz sıfırlandık :D

Uyry*

Baltacı
oyunun başında çaylak kalktığında 1 kişide 6 şar k savunma vardı.Adam demircileri yıkıyordu sürekli misleri zar zor çıkardık köyleri aldık adamı kestikçe diğer multi klanına girip savunma alıyordu :D Daha sonra anlaşmalı klanı ortaya çıktı onun arkasında başka bir klan sonradan öğrendik ki 360 klanı ilede anlaşmalılar en son çekler vurdu darbeyi derken biz tek siz hepinizi oynuyoruz kıtada. 360 klanı oyun başından beri savaşmadı sayılır beleş köy topladılar bugün operasyona geldiler bütün orduları fulldü . 2 köy alabildiler ama hem onlar hem biz sıfırlandık :D
1 köy aldılar, diğeri çek bölgesinde gitti ya:)

clvmrt

Kılıç Ustası
360 la hak da anlaşmalı o zaman çekler bizede fakele karışık kami çıkıyordu