Uluslararası Turnuva

Kim Kazanır?

• OLP

Oylar: 5 50,0%
  • SHOW

Oylar: 5 50,0%

• Toplam oy kullanan
    10
  • Anket kapalı .

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Bence güzel harita
Doğu haritası turks klani ortaya doğru köy alımına gidiyor ve Cartel güzel ilerliyor O düzeyde

Ama iazla mis köyde yatmamasi lazim
İçindeki barbarlar alınarak köy çoğunluğu ve köy üstünlüğü olir

Burda kiler fazla Barbar toplamiyor

moruk ze

Kılıç Ustası
Topluluk hafızamızdan "Aşiret klanları stratejisini" sildiğimiz zaman bu topraklarda böyle haritalar ve savaşlar görecektir. :) Oyunun ruhuna yakışır bir dünya olması ve topluluk klanlarımızın büyük ölçüde buna uygun hareket etmesinden dolayı emeği geçen herkesi tebrik ederim. :)

Kesinlikle katılmıyorum.Türk serverları çok iyi demiyorum ama Turnuvada oynayan biri olarak bizden hiç bir farkları yok.Özellikle bizim kıtada nerdeyse bütün klanlar anlaşmalı girmiş , alt klanları yan klanları olanlar var , multi konusunda da Tr serverlarının çok çok üstüne çıkmışlar oynayan sayısının 4-5 katı multiyle giriyorlar ve ceza yiyeni daha görmedim.Pushing diye bişeyden haberleri yok , Almansan küfür bile edebiliyosun ceza yok :D yani Türk serverlarından bi farkları yok Türk1-2-3 diye gitmiyorda klan isimleri farklı farklı isimleri var.

clvmrt

Kılıç Ustası
Kesinlikle katılmıyorum.Türk serverları çok iyi demiyorum ama Turnuvada oynayan biri olarak bizden hiç bir farkları yok.Özellikle bizim kıtada nerdeyse bütün klanlar anlaşmalı girmiş , alt klanları yan klanları olanlar var , multi konusunda da Tr serverlarının çok çok üstüne çıkmışlar oynayan sayısının 4-5 katı multiyle giriyorlar ve ceza yiyeni daha görmedim.Pushing diye bişeyden haberleri yok , Almansan küfür bile edebiliyosun ceza yok :D yani Türk serverlarından bi farkları yok Türk1-2-3 diye gitmiyorda klan isimleri farklı farklı isimleri var.

adamlar klanın kitlenmesine 1-2 gün kala birleşip diğer kalan oyuncuları topladılar . teşkilat bunlar teşkilat :)

Uyry*

Baltacı
Dört bir yandan kuşatıldık. 830 köye 120 köy savaşıyoruz Yani savaşıyorduk. Gelişen diplomasiler sonucu ilerleme şansımız kalmadı. Bu nedenle;

4 m saldırı
3 m savunma
7 m toplam kesimle

Turnuvayı kesimde 6. klan olarak noktalıyoruz. Kalan türk ekiplerine başarılar.

Freaky

Casus
Dört bir yandan kuşatıldık. 830 köye 120 köy savaşıyoruz Yani savaşıyorduk. Gelişen diplomasiler sonucu ilerleme şansımız kalmadı. Bu nedenle;

4 m saldırı
3 m savunma
7 m toplam kesimle

Turnuvayı kesimde 6. klan olarak noktalıyoruz. Kalan türk ekiplerine başarılar.

Keşke böyle olmasaydı çok emek verdiniz elinize sağlık.
Alarm klanı uluslararası tanındığına eminim artık.
Malesef ki diplomasiler türklere karşı kuruluyor dünyaya güzel bir imza bıraktınız hepinizi teker teker tebrik ediyorum..

Hemsirbey

Mızrakçı
Bir süre daha direnebilirdik. Son gün yaşanan 1-2 gereksiz sebepten dolayı gereksiz köy verdik hevesimiz de kaçtı ama kesinlikle ilerisini göremezdik. Hiç bir savaşa adam akıllı girmeyen 2 klan bütün kamilerini fake arasında atıyordu. Bizim 120 köyümüzün olduğu yerde 1 günde 70-80 kami yedik operasyonda. Kalan arkadaşlara başarılar

Uyry*

Baltacı
Alarim ekibi
AnaSoN kıtasından Barbar yada birer 5 6 klik birer köy verilsin bizimkiler yada Cartel

Bize yakin oyunama şansı vardır şimdi oyun bitmiş değil
Biz devam edebilirdik ama etmedik. Tüm köyleri sav yapıp sadece savunarak köy bile vermeyiz ama uğraşmak gereksiz kaçıyor, keyif aldık, olmadığı yerde de bıraktık:)

clvmrt

Kılıç Ustası
Biz devam edebilirdik ama etmedik. Tüm köyleri sav yapıp sadece savunarak köy bile vermeyiz ama uğraşmak gereksiz kaçıyor, keyif aldık, olmadığı yerde de bıraktık:)

bari yavaş yavaş anasona devretseydiniz köyleri üstad ama olan olmuş ne diyelim elinize emeğinize sağlık