Ufak Bir Açıklama

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
niye sen benimle oynayan adam değil misinde klasik konusunda sana da giydirdim ?

Benim öyle bir huyum yok. Serhat samimi bulmayabilir ama ben yanlış gördüğüm şeyi eleştiririm. Senide yanlış gördüm eleştirdim. Serhatı yanlış gördüm eleştirdim. Beni eleştirene de çıkıp neden eleştiriyorsun demedim. Ama haksız yere konuşanlara her aman verilecek bir cevabım var ;)

konu dışına çıktığım için kusura bakmayın. Serhat gerçekten reelde Allah kolaylık verisn.

beni kabullenememissin demekki hala

BirDost*

Ağır Atlı
Serhat kusura bakmada her insanın meziyeti değildir eleştiriyi kaldırmak. Sen eleştiri kabul eden birisi değilsen ben ne yapayım. Senin gibi çirkef bir dilde kullanmıyorum. Ne diyorsam düzgün bir dille anlatıyorum. Sadece senin anlaman içinde değil senin konuşmalarının ne derecede ağırlığının olduğunu forumda takılanlarında görmeleri için yazıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Diğer dünyalarda sana ve ekibine başarılar Serhat.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Sana bir tavsiye ister dost tavsiyesi olarak gör istersen bi düşmandan gelen eleştiri olarak,

Kendini forumlarda çok övüyorsun kimse bu samimiyete inanamıyor tepkilerde sürekli olumsuz oluyor ben bile diyeceğim geliyor nerdeyse yüklenmeyin bu kadar ama bıraktığın izlenim bu şekilde. Madem bu kadar iyisin bırak seni başkaları övsün ki insanların kafasında çerçeve kazansın. Sen alakan olmayan klanların savaş başlıklarında bile kendini övüyorsun bence yanlışın buradan başlıyor sinsercim bunu düzeltmen gerekli diye düşünüyorum.

ekibin ve sana başka dünyalarda başarılar

Bu adam ne güzel demiş kulak as bence sinser. (ben asmiyayim dimi)

tamamda ne alakası var varsa yüzü cıkarsın diyosun adam ne güzel gelmis acıklamasını yapmıs adama tuttugun kini gelip bosaltıyorsun durup dururken saga sola sallamayı bırak artık her önüne gelene yardırıyorsun kendi ekibinden olmadıgı sürece

boşver o konuşur konuşur durur her konuya mutlaka bir eleştirisi vardır eğer konuda srhat avr ise hehehe :)

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Çok zorlu ve çok zevkli bir bölge kuzey batı. Easy map te herkes oynar. Mühim olan böyle bi map ten çıkabilmek

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyuna kim olduğundan çok kiminle olduğun önemli, sen bu hataları yapmaya devam edecen bende senin yüzüne vurmaya devam edecem closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyuna kim olduğundan çok kiminle olduğun önemli, sen bu hataları yapmaya devam edecen bende senin yüzüne vurmaya devam edecem closedeyes

Haklısın çizgimi çektim sanarken gereksiz tartışmalarla yaptıgım olumlu işleride sildim... Batak,gölge benim için yok konusu bile açılamaz :) Biri ile oldugumda öven , onsuz devam edince söven tayfalarla bundan sonra işim olmaz... Lafım sana degil seni seviyorum wub

DeletedUser

Ziyaretçi
sen fişin hikayesini bliyor musun
yani yazmayım diyorum da maşallah bilmediğin bişey yok

Hocam pardon yanlış anlaşıldım sanırım amacım sert bir tavır degildi...

Mevzu şu ki armut klanı şuan zor haritada oynuyorum havaları yapacak son klan..

Ben klanım ile alakalı diplomasi göruşmelerinde bulundum ve çok defa ZRV & BEKCİ & HKMDR paktı karşısında SİS & ARMUT & Bizlerin olması gerektigini dile getirdim.. O zaman ki şartlarda kırmızılıktan çekindi klanınız, Zirve bu sureçte en az 25-30 köy aldı genel anlamda haritadan ve yarım klan daha guçlendi. :) Kısacası iş işten geçtikten sonra girdiginiz savaşlar ile gereksiz yere katıldıgınız savaşları duşununce klanınızın vizyonsuz oldugu kanaatini getirdim. Bu sadece benim bakış açım. Siz öyle olmadıgınızı duşunursunuz ve öyle degilsinizdir belki de :)

DeletedUser58404

Ziyaretçi
Hocam pardon yanlış anlaşıldım sanırım amacım sert bir tavır degildi...

Mevzu şu ki armut klanı şuan zor haritada oynuyorum havaları yapacak son klan..

Ben klanım ile alakalı diplomasi göruşmelerinde bulundum ve çok defa ZRV & BEKCİ & HKMDR paktı karşısında SİS & ARMUT & Bizlerin olması gerektigini dile getirdim.. O zaman ki şartlarda kırmızılıktan çekindi klanınız, Zirve bu sureçte en az 25-30 köy aldı genel anlamda haritadan ve yarım klan daha guçlendi. :) Kısacası iş işten geçtikten sonra girdiginiz savaşlar ile gereksiz yere katıldıgınız savaşları duşununce klanınızın vizyonsuz oldugu kanaatini getirdim. Bu sadece benim bakış açım. Siz öyle olmadıgınızı duşunursunuz ve öyle degilsinizdir belki de :)

:) bende diyorum Allah Allah
ben arrowdayım :)