Ufak Bir Açıklama

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba herkese

Çok fazla başınızı şişirmek istemiyorum sadece burada genel bir hesaplaşmayı yapmak için açıyorum bu konuyu tartışmak degil amacım. :)

Genel forumda bir çok insan ile tartışan bir adam olarak görundugumun farkındayım ki haklı oldugum her konuda kişi ayırt etmeksizin tam olarak da böyle yaptım kendimce..Öncelikle amacım şahıslar ve kişilikler ile alakalı olmadıgını, sanal bir oyundaki sanal profillerinizden kaynaklı tartışmalar oldugunu söylemek istiyorum. 1-2 kişi hariç onlar zaten bu başlıga da damlayacaklar yine tartışıcaz biliyorum :)

Bu world açılmadan 15 gun önce aslında 32. dunyaya başlayalım diye konuşuyorduk ayarlamalarımıza da ona göre başladık. Yalnız tahminimize göre şu sıralar açılması gereken world 20-21 gun önceden açıldı. 4 gun öncesinde haberimiz oldu. Ve o sureçte yeni bir şehire taşındıgım için çok fazla ayarlama ve world açıldıgında gereken ilgiyi veremedigim için istedigimiz gibi başlayamadık..

Denize duşen yılana sarılır misali, aslında hiç bir şekilde kadromuzda yer vermeyecegimiz bir çok adamla başlamış olduk. Sonunda da problemler ayrılmalar yaşadık. Ve bölgemize bir çok klanın başlaması nedeni ile son bir hamle birleşime gittik oda 3-4 adamın saçmalıkları nedeni ile çok surmeden sona erdi. Kendi kendimize kalalım dedik ama bölge çok kötü. Ve hedef koyamadıgım dunya da beni çok fazla sarmıyor.

Hakikaten başladıgım dunyalar arasında en saçma bölgedir kuzey batı 20-25 klan gördu yaklaşık olarak halen 10 kusur klan iddaalı durumda :D bu nasıl bir world anlamadım...

Kısacası bu başlıgı açma nedenim şu arkadaşlar, bir iddaa koyup başladım ama olmadı. Bu worldu hakeden bir çok klan var. Ama bizim ileriye gitmemiz çok olası bir durum degil. O nedenle hedeflerimi gerçekleştiremeyecegimi anladıgım gibi kendimi ve ekibimi de çok yıpratma geregi görmedim. Kalan sureçte biraz pre kasıp, rölanti modda başka bir klanda devam edecegiz. Zaferler kadar yenilgileride kabul etmek bu olgunlugu sergilemek gerekir diye duşundum. Bu dunyada kurdugumuz klanla biz başaramadık. Geri kalan sureçte devam edecek tum klanlara başarılar dilerim...

Geçmiş dunya mevzuları yuzunden tartıştık genelde bu dunya meseleleri yuzunden kırdıgım uzdugum insanlar varsa kusura bakmasın...

Yazımı okuyan herkese teşekkur ederim. başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
baturalp bu sefer bir haftayı görün mü demisti bir ay mı :D cok dayanamamıs gibisiniz neyse baska worldlerde görüsmek üzere

DeletedUser

Ziyaretçi
baturalp bu sefer bir haftayı görün mü demisti bir ay mı :D cok dayanamamıs gibisiniz neyse baska worldlerde görüsmek üzere

İstedigimizi gerçekleştirecek ortam bulamadık :) w32 de isen kuzey batı bölgesini biliyor olman gerekli. Herneyse hala bu worldde devam edecegiz sadece pes ettigimizi duyurdum klan olarak :)

Rhombeus

Baltacı
Bölgede olan biri olarak katılıyorum gerçekten karışık bir bölge bazen hangi klanın dağılıp hangi klanın kurulduğunu takip bile edemiyoruz :)

Hayırlısı olsun diğer dünyalarda başarılar.

BirDost*

Ağır Atlı
Serhat öncelikle özeleştiri yapıp medeni cesaret gösterip buraya yazdığın için seni tebrik ederim. Ancak bu cesareti gösterdiğin için bana yönelttiğin ithamları görmezden geleceğim anlamına gelmiyor bu ;)

Damlayacaklar diye bahsettiklerinden birisiyim büyük ihtimalle ama beni bilen bilir kanıtsız mesnetsiz dayanaksız konuşmam :)

Normalde kimin bıraktığı kimin devam ettiği umrumda olmaz savaşıyorsam skypeta muhabbet ederken goygoyunu yapar geçerim ama sen bu alanda benle polemiğe girip bazı yakıştırmalar yaptığından yazıyorum.

Demekki büyük lokma yenip büyük konuşulmayacakmış. Demekki siz silerken ben bu dünyada arkanızdan bakacam derken iki defa düşünülmesi gerekiyormuş. Demekki bu oyunda zamanın varsa birşeyler yapıyormuşsun. Hadi şimdi reeldeki işlerine bak sen. Oyuna tekrar döndüğünde de bu yaşadıklarını unutma ben unuttuğunu gördüğümde hatırlatcam çünkü ;)

Hadi selametle, işlerinde Allah kolaylık versin

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat öncelikle özeleştiri yapıp medeni cesaret gösterip buraya yazdığın için seni tebrik ederim. Ancak bu cesareti gösterdiğin için bana yönelttiğin ithamları görmezden geleceğim anlamına gelmiyor bu ;)

Damlayacaklar diye bahsettiklerinden birisiyim büyük ihtimalle ama beni bilen bilir kanıtsız mesnetsiz dayanaksız konuşmam :)

Normalde kimin bıraktığı kimin devam ettiği umrumda olmaz savaşıyorsam skypeta muhabbet ederken goygoyunu yapar geçerim ama sen bu alanda benle polemiğe girip bazı yakıştırmalar yaptığından yazıyorum.

Demekki büyük lokma yenip büyük konuşulmayacakmış. Demekki siz silerken ben bu dünyada arkanızdan bakacam derken iki defa düşünülmesi gerekiyormuş. Demekki bu oyunda zamanın varsa birşeyler yapıyormuşsun. Hadi şimdi reeldeki işlerine bak sen. Oyuna tekrar döndüğünde de bu yaşadıklarını unutma ben unuttuğunu gördüğümde hatırlatcam çünkü ;)

Hadi selametle, işlerinde Allah kolaylık versin

adam ne güzel gelmis konusmus ince bi dokundurmaya okeyimde niye simdi harbiden adamın dedigi gibi gereksiz sacma sapan bi seyden tartısmaya giriyosun su post un tamamen tartısma yaratmak icin

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Serhat nereye la oldumu bu şimdi daha mis kesecedük :D la

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kardeşim işin gücün yok mu la senin git mis kes kami at ne istiyon bu serhatdan :D

BirDost*

Ağır Atlı
Kardeşim işin gücün yok mu la senin git mis kes kami at ne istiyon bu serhatdan :D

o dediklerini yapmadığımı nerden çıkardın :D sen arkadaşınla goygoy yaparken sıkıntı yokta arkadaşın benle uğraştı diye lafı gediğine oturtunca mı sıkıntı var :D

Velevki de işim yok :) Bana gelip burda iki haftalık 1 aylık oyuncusun diye afra tafra yapan adamın bu öz eleştirisine bir katkı sağlamayalım mı yani :D ayıp olurdu ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mirzaa

Sadece klan olarak pes ettigimizi , klan olarak başaramayacagımızı anladıgımı, bunun sebep ve açıklamalarını yazdım. Ama herkes hesap silip gidecegimizi duşunuyor kanka :) daha mis kescez merak etme..

Ctnbsr

Samimi bulmuyorum seni ve yazdıklarını, birde mirzaa ya yazdıgımı oku :)

DeletedUser

Ziyaretçi
varsa yüzü çıkarsın devam mı ettiricem sanki mete.

tamamda ne alakası var varsa yüzü cıkarsın diyosun adam ne güzel gelmis acıklamasını yapmıs adama tuttugun kini gelip bosaltıyorsun durup dururken saga sola sallamayı bırak artık her önüne gelene yardırıyorsun kendi ekibinden olmadıgı sürece

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sana bir tavsiye ister dost tavsiyesi olarak gör istersen bi düşmandan gelen eleştiri olarak,

Kendini forumlarda çok övüyorsun kimse bu samimiyete inanamıyor tepkilerde sürekli olumsuz oluyor ben bile diyeceğim geliyor nerdeyse yüklenmeyin bu kadar ama bıraktığın izlenim bu şekilde. Madem bu kadar iyisin bırak seni başkaları övsün ki insanların kafasında çerçeve kazansın. Sen alakan olmayan klanların savaş başlıklarında bile kendini övüyorsun bence yanlışın buradan başlıyor sinsercim bunu düzeltmen gerekli diye düşünüyorum.

ekibin ve sana başka dünyalarda başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Jose mourinho gibi adamım demek ki ondan sevemediniz beni :(

BirDost*

Ağır Atlı
tamamda ne alakası var varsa yüzü cıkarsın diyosun adam ne güzel gelmis acıklamasını yapmıs adama tuttugun kini gelip bosaltıyorsun durup dururken saga sola sallamayı bırak artık her önüne gelene yardırıyorsun kendi ekibinden olmadıgı sürece

niye sen benimle oynayan adam değil misinde klasik konusunda sana da giydirdim ?

Benim öyle bir huyum yok. Serhat samimi bulmayabilir ama ben yanlış gördüğüm şeyi eleştiririm. Senide yanlış gördüm eleştirdim. Serhatı yanlış gördüm eleştirdim. Beni eleştirene de çıkıp neden eleştiriyorsun demedim. Ama haksız yere konuşanlara her aman verilecek bir cevabım var ;)

konu dışına çıktığım için kusura bakmayın. Serhat gerçekten reelde Allah kolaylık verisn.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ne tavsiye ne eleştiri ne tartışma için açtım bu başlıgı. Başlıgı açmamın sebebi de o kadar hazırlıksız olmama ragmen kendime çok guvenmemden kaynaklı oldu. Olumsuz her şeyin arkasına saklanmadım yine saklanmıcam. Olmadı yapamadık. Bu world aslında bir milat yapıp burada ki başlıktan sonra farklı bir başlangıç yapmak istedigimin sinyalını vermek istedim varsa problemimiz olan insan gelsin çözelim tartışmadan guzelce. Ben kendimce hatamı kabul ettim. Açıklamamı da yaptım. Bunun uzerine hala sataşcak didişcek adamlar varsa uzak dursun lutfen... :)

DeletedUser

Ziyaretçi
niye sen benimle oynayan adam değil misinde klasik konusunda sana da giydirdim ?

Benim öyle bir huyum yok. Serhat samimi bulmayabilir ama ben yanlış gördüğüm şeyi eleştiririm. Senide yanlış gördüm eleştirdim. Serhatı yanlış gördüm eleştirdim. Beni eleştirene de çıkıp neden eleştiriyorsun demedim. Ama haksız yere konuşanlara her aman verilecek bir cevabım var ;)

konu dışına çıktığım için kusura bakmayın. Serhat gerçekten reelde Allah kolaylık verisn.

Çeto, sana bak kelimelerin anlamında ögretcem

Eleştiri

Bir insanı, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla inceleme işi, tenkit

Sataşmak

Bir kimseyi rahatsız edecek davranışta bulunmak, musallat olmak. 2. Sarkıntılık etmek

Kaynak : TDK

Kısacası çetin yaptıgın şeyi eleştiri olarak görup sataşıyorsun olmuyor. Bunu bana degil herkese yapıyorsun. Seni samimi bulmuyorum çunku sen konuştuguna dahi inanmıyorsun. Sadece yazıyorsun...

Her neyse...