Udw

DeletedUser

Ziyaretçi
Rahmi bize world 17de 20bin fakeden nasıl sıyrıldığını anlatsana kanka :D :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
aa görmedin mi çoktan yeni hesapla gelmiş nerdeyse 100 post olmuş :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
eşimiz dostumuz çok arkadaş satmadığımızdan dolayı.

DeletedUser49117

Ziyaretçi
beni bilen bilir bir oyun için yalan konuşacak halim yok. herkes haddini bilsin ve öyle suçlasın başkasını .

o eleman şayet benim multim olsaydı köyü alan eleman 3-4 kez kendini misler saliselik biçimde de o köyü kaybederdi.

DeletedUser357

Ziyaretçi
sen böyle yazınca tvstats tan baktımda mesela son kaybettiğin 7 köyü kontrol ettim biri hariç hepsi alan adamların elinde yani salisesinde pek geri alamamışsın gibi birinide yine sen geri almamışsın klanından bir arkadaşın almış bu kadar iddalı konuşmalara gerek yok bence

DeletedUser49117

Ziyaretçi
sen böyle yazınca tvstats tan baktımda mesela son kaybettiğin 7 köyü kontrol ettim biri hariç hepsi alan adamların elinde yani salisesinde pek geri alamamışsın gibi birinide yine sen geri almamışsın klanından bir arkadaşın almış bu kadar iddalı konuşmalara gerek yok bence

sen hayırdır demek geliyor içimden sen kimsin ki benim oyunculuğumu sorguluyorsun diyecem ondan sonra kibirli oluyoruz :D

DeletedUser357

Ziyaretçi
sen hayırdır demek geliyor içimden sen kimsin ki benim oyunculuğumu sorguluyorsun diyecem ondan sonra kibirli oluyoruz :D
ben oyuncu filan değilim öylede bir iddam yok iddalı olan sendin bende iddanı kontrol ettim ama idda ettiğin şeyi pek yapamadığını gördüm onu belirttim okadar yoksa ben kim sizler kim oyunculukta sizlerin yanına bile yaklaşamam dostum doğru söylüyorsun ...

DeletedUser49117

Ziyaretçi
çok iyi inceleseydin görürdün kaybettiğim köylerin yerlerini. ayrıca dayının rapor paylaştığı bölge ile benim köy kaybettiğim bölgeyi bir tutman çok yanlış

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ya Yeter Artık Öyle Ya Da Böyle Kaybettiniz Daha Neyin Peşindesiniz. İyi Bir Klan İyi Bir Ekipsiniz Anladık Hepiniz Çok İyi Oyuncusunuz Onu Da Anladık. Amacınız Ne Gelip Burada Sızlanıyorsunuz. Kaybettiniz Anlayın Artık Bunu. Size Karşı Tüm Dünya Birleşti. Bu Da Tamam Herkes Görüyor Zaten Bunu. Klan Profilinize " Tüm dünya birleşerek savaşta üstünlük kurabilirsiniz,
Kuramazsınız da diyelim ki kurdunuz; " Bu Yazıyı Yazan Siz Değil Misiniz ?? Sizi Bitiren Kibir Oldu. Ayıptır Ya. Siz Değil Misiniz C1'i Casuslarla Kapatan. Siz Değil Misiniz c1 De Müttefiklerinizi Satan ? Şimdi Burada Çıkıp Sızlanmayın. Siz Geçmişte Ne Ektiyseniz Onu Biçtiniz. Siz ker4mettin Hesabının Köyleri Sur 20 De İken Topladınız Biz de zafer36 Nın Köyleri Topladık. Siz Antiden Armiesten Adamları Yanınıza Çekip Bize Karşı Kullandınız Biz De Aynısını Size Yaptık.

Siz Başlattınız Bu Çirkefliği Biz Bitireceğiz. Daha Fazla Söze Gerek Yok c3 Devri Pusula İçin Kapandı.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
yav emin boşverin onu laf anlatamassın ona kendini çok farklı yerlerde görüyor :) bırak formu şenlendirsin zaten oyunda bir o işe yarıyor..

DeletedUser

Ziyaretçi
Goguryo sen her dönem farklı bi gevşeklikle yorum yapan o sıralar vaziyet neyse ve hangi klan sana rakipse diğer klana yandaşlık yağcılık yapan bir oyuncudan öteye gidemeyeceksin o yüzden gelip buraya birşeyleri karalaman bişey ifade etmiyor.
Tıp kı klasik 2de savaş dönemi pusula şöyle böyle deyip ondan bir vakit sonra aaa pusula haklıymış deyip sevgi pıtırcığı olduğun günleride iyi biliyoruz. Senin yorumun bu oyundaki diplomasiyle paralel sen hiç bir zaman objektif olamazsın. Bugün anti simos dost olduğu için en adil en iyi en verimli en güzel klanlar bunlar yarın düşman olacak o zaman foruma gelip şöyle böyle diye veryasın edeceksin.
Hepinizin pis oyunu pislikler içinde yüzdüğünüz oyun gün yüzüne çıkmacak mı zannediyosunuz.Dostsunuz diye her türlü pisliğinizi örtüyosunuz o zamanda günyüzüne çıkarmak için elinizden gelen tüm pisliğide yapacaksınız.
Varın gidin başarınızla övünün size ne ki bizim kibirimizden ?
Gelip buraya ağzınıza ne varsa yazıyonuz bize söz hakkı doğunca ağır konuşunca bizde gücünüze gidiyor. Kalp kırmak istemiyorum 2 kuruşluk oyun için daha fazla kaale alınmayan yorum yapmayın.