Udw

DeletedUser357

Ziyaretçi
Hasan şunları adam hesabına alıpta ne diye cevap yazıyorsun olum.yazma cevap bırak.

bu mesajda herkesin adamlığı net şekilde görülüyor seviyeyi düşürme mesaj atacaksan edebinle at burda kimsenin adamlığına not verme hakkı kimsede yok

DeletedUser14542

Ziyaretçi
1.senin koçun değilim
2.kumda oynayacak yaşı çoktan geçtik

3.op yedim ve köylerimi kaybettim

http://prntscr.com/5rkbpf

sınırda durduğum sürece kimseden destek vs.birşey istemedim.buda aklında bulunsun.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Byserci; Hesaba baktım Armiesten bize gectikten 4 gün sonra köy almıs.
Timsah Reklam(BUDA CASUS) ; Bu adamda bize geldikten 3 gun sonra köy almıs.
Orhoc1907;Bu adamda bıze gectikten sonra hiç geldiği ekipten köy almamıs.

Bildiğin gibi dünyada 5 gunde bi full ordu toplanıyor yukarda yazdıgım zaman dilimlerini ve kimden köy aldıklarını görüyorsun.

Gelelim en son size geçen Orhoc1907 Hesabına; Ayın 10'unda PUSULA klanına op yaptınız değilmi ? Yada Yapmaya başlanmıstı ayın 10'unun sabah 7-12 Arası giriş hesaplarınız vardı ki planınız uydu o saatlerde cogu köye mis geliyordu , o gun geceorhoc hesabı udw gecti ve 5'den 12'ye kadar op saati aranızda 9 köy aldı bumu sence adalet yada savas ? Hesabı op sonrasında yada op oncesınde gecir eyvallah ona göre ordu kaydıralım savunma yapalım ama biz mavilerin oldugu bölgeden savunmaları mis gelen köylere kaydırmısız orda tak tak arkadan köy aldınız haksızsam söyle ?

Hasan Ben Hiçbir Zaman Bu Worldde Adil Bir Savaş Oluyor Demedim Oynadığım En İğrenç Worldlerden Biri. Diyeceksin Neden Oynuyosun O Halde Diye. Beni Tanıyanlar Bilir Aşırı Kinci Biriyim. Bana 1 İyilik Yapana 10 İyilik Yaparım 1 Kötülük Yapana 10 Kötülük Yaparım. Pisula Bana 1 Yanlış Yaptı Ben 10 Yanlış Yapıyorum. Bana Gelen Mesajlar Pusula Forumlarında Edilen Küfürler Bu Yanlışları Yapmaya Sürüklüyor Beni.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Çok büyütüyorsunuz oyunu cok,kinci olmak falan sacma ama neyse uzatmıyorum herkez kendınce haklı uzatmaya gerek yok.

DeletedUser14542

Ziyaretçi
O Zaman Bize Sadece Geçmiş Olsun Demek Düşer. Ha Bir De Kuyruk Acın Varsa Gelip Burada Çıkarmaya Çalışma Al Bi Hesap Gel Oyunun Oyna

eyvallah. kuyruk acımda yok Allah'a şükür.Köy gelir gider alınır verilir.Classic oynamama kararı aldım zaman sıkıntısı yaşadığımdan.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
Goguryo sen her dönem farklı bi gevşeklikle yorum yapan o sıralar vaziyet neyse ve hangi klan sana rakipse diğer klana yandaşlık yağcılık yapan bir oyuncudan öteye gidemeyeceksin o yüzden gelip buraya birşeyleri karalaman bişey ifade etmiyor.
Tıp kı klasik 2de savaş dönemi pusula şöyle böyle deyip ondan bir vakit sonra aaa pusula haklıymış deyip sevgi pıtırcığı olduğun günleride iyi biliyoruz. Senin yorumun bu oyundaki diplomasiyle paralel sen hiç bir zaman objektif olamazsın. Bugün anti simos dost olduğu için en adil en iyi en verimli en güzel klanlar bunlar yarın düşman olacak o zaman foruma gelip şöyle böyle diye veryasın edeceksin.
Hepinizin pis oyunu pislikler içinde yüzdüğünüz oyun gün yüzüne çıkmacak mı zannediyosunuz.Dostsunuz diye her türlü pisliğinizi örtüyosunuz o zamanda günyüzüne çıkarmak için elinizden gelen tüm pisliğide yapacaksınız.
Varın gidin başarınızla övünün size ne ki bizim kibirimizden ?
Gelip buraya ağzınıza ne varsa yazıyonuz bize söz hakkı doğunca ağır konuşunca bizde gücünüze gidiyor. Kalp kırmak istemiyorum 2 kuruşluk oyun için daha fazla kaale alınmayan yorum yapmayın.

die young bende oyun için kimsenin kalbini kırmak istemem. ama burda yorum yaparken bile nasıl bir egoyla yorum yapmıssın tahmin edemesssin. hani kimsenin kalbini kırmak istemem demissin. bunu derken bile egonun içinde kaybolurcasına yazmıssın ben bu konuda samimiyetine kesinlikle inanmıyorum. oynadıgım wordler objektif olamıyormusum rakibe salyormusum. bunu açıklayayım sana ben o wordde oynuyorsam emek veriyorsam uykusz kalıyorsam zamanınmdan ödün veriyorsam. birileri gelip burda oyunda bir etkinlik göstermeyip burdam emeğime saygısızlık yapıyorsa tabiki karşısında duruacam her wordde yaptım bunu. yine olursa yine yapacam. ben urda pusula lanın geneli için yorum yapmayacam çünkü pusula klanında çok değer verdiğim abilerim var. ama sizin klanda belli oyuncularla geçmiş wordlerden gelen münakaşalarım var onlar her yazdıgında buraya yazacam. yanlışlarını yüzüne vuracam. benim bu worde geliş amacım oyun değil onlara veebildiğim kadar zarar vermekti bu wordee sadece pusula kadrosundaki oyunculardan bazıları için geldiğimi herkes biliyor. sen merak etme objektif olmasınıda bilirim klanların hakkını vermesinide bilirim yanlışıdabilirim doğruyuda bilirim. beninm tartıştıgım konular farklı. sen buraya 4 gündür 1 aydır yazıyazıyorsun yazlarının altına bişey yazdımmı ??? yazmadım seninle bu wordee yakın oynadım oyuna emek veriğini benden daha çok emek verdiğine şahit oldum. senin hakkındanda ön yargılarım vardı bu wordde kırdın ön yargılarımı. ama burda bir daha senin ekibin belli değil gevşeklik gibi laflar edersen karşılığını fazlasıyla alırsın. ben burda oyun oynuyorum oyunuma laf edin oyun bilmez deyin. oyundan anlamaz deyin ama kişiliğe yapılacak bir yorumda kendi kişilğine yapılacak hakaretlere davetiye açarsın.

ayrıca ben bu oyunda eibi olan 10 oyuncudan biriyim hiç bir wordde ekibim dostlarım olmadan oynamam bunu istediğiniz wordu örnek gösterebilirsiniz size kanıtını gösterek yazarım. rest udv şizofren bu üç klan çok samimi oldugum yüz yüze görüştüğüm insanlarla kurulu bunlar benim ekibimdir bunlar olmadan hiç bir wordde girip oynaamadım klanımın diplomasisine göre karşıdakini kötülemedim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Seviyorum hepinizi oyun oyunda kalsın sevgilerimle. Kızgınlıkta yazdığım şeyler var sakinleşince pişman olduklarım ama bu raddeye çoğu zaman gereksiz yorumlarınız getiriyor.
Saçma bi oyun için saçma kinler gütmedim hiç bir zaman. Herkes kendi penceresinde değilde objektif doğruları konuştuğu zaman eğrisinide doğrusunuda eteğine döktüğü takdirde sinirlenmem.
Boş yere burda yazı yazıp can sıkmanın bi mantığı yok kimse yüzde yüz haklı diye bişeyde yok. Bu tartışmaların kimseye bir artısıda yok.
Boşverin oyunun tadını çıkarın.

***DAYI***

Ağır Atlı
Seviyorum hepinizi oyun oyunda kalsın sevgilerimle. Kızgınlıkta yazdığım şeyler var sakinleşince pişman olduklarım ama bu raddeye çoğu zaman gereksiz yorumlarınız getiriyor.
Saçma bi oyun için saçma kinler gütmedim hiç bir zaman. Herkes kendi penceresinde değilde objektif doğruları konuştuğu zaman eğrisinide doğrusunuda eteğine döktüğü takdirde sinirlenmem.
Boş yere burda yazı yazıp can sıkmanın bi mantığı yok kimse yüzde yüz haklı diye bişeyde yok. Bu tartışmaların kimseye bir artısıda yok.
Tebrik EDERİM bu mesaj için gerçekten aynen olması gereken bu oynumuza bakalım

DeletedUser17537

Ziyaretçi

ayakta alkışlıyorum :)

DeletedUser41842

Ziyaretçi

senden beklediğim bu yemişim oyununu sen rakip olmasan zaten oyunun tadı çıkmazdı. adamsın :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
beyler şu son yorumları yapmaya gerek kalmıcak şekilde oynamak gerekir...

DeletedUser357

Ziyaretçi

tebrikler aslında bu fprumda yazan herkes için gecerli söylediklerin hepimizin ara ara yaptığı hatalar bunlar umarım bu mesajdan sonra gereksiz tartışmalar biter herkes oyunun tadını çıkarır