UDW vs ŞİZO-CESET-KENE-VİOLİN (YEK),ADALET-MS

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bunu yeni gördüm abi :D dönmesen nasıl tanışacaktık seninle , geniş vizyonunu bizlere nasıl aşılayacaktın :rolleyes:

yeni mi ? yuh :D:eek: cevap ver o zaman derdin ne ?:eek::p ne ara vizyonumu aşılama görevi yüklendi bana:eek: benim neden haberim yok bu görevden :confused:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Benle olan hasbihalinizden sonra insanlar beklenti icine girmiş olabilir.

hasbihal etmeyelim o vakit mirim ,ekstra iş yükü çıkmasın bana :D:p

iyiliğin sağlığın abi ne derdimiz olacak :D

Kıskandım şimdi seni :(:(:( ne güzel dertsiz tasasız bir insan evladısın sen kardeşim:( benim derdim dağlardan büyük:D ama evvela şu doların yükselişine bir çare bulunsuno_O sonra dertlerime bakarız:D batacaz bu gidişle asdfasdf :p cumartesi gunu xx mio borcun var yatıp uyuyorsun sabah kalkıyorsun ,kahvaltıyı yaptıkdan sonra xxx mio borcun oluveriyor:( uyuyamıyoruz zatende farazi işte bizimkisi:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ah o dış mihraklar ne mihrak mış arkadaş, bi bitmediler ya bitmediler :p

sınırlarımızın dışındaki her ülke dış mihrak olduğuna göre hepsi yok olursa tyeknil olarak düntayıkılmış olur,o zaman bu durumda kıyamet kopmuş olurmu hocam :p hemen sorguya çekilecekmiyiz yoksa biz türküz çay içmeden şurdan şuraya gitmeyiz ne cehennemi ya dermiyiz hocam :D:D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
ah o dış mihraklar ne mihrak mış arkadaş, bi bitmediler ya bitmediler :p

sınırlarımızın dışındaki her ülke dış mihrak olduğuna göre hepsi yok olursa tyeknil olarak düntayıkılmış olur,o zaman bu durumda kıyamet kopmuş olurmu hocam :p hemen sorguya çekilecekmiyiz yoksa biz türküz çay içmeden şurdan şuraya gitmeyiz ne cehennemi ya dermiyiz hocam :D:D

ünlü bir fıkra vardır bu konuda lakin burda aforoz edilmek istemem . kader bizi mutlaka ortak bi sohbet grubunda buluşturur o zaman anlatıp cevabını versem olurmu mümin

DeletedUser54786

Ziyaretçi
olur hocam :D

ama sen hocasın seni afaroz edemezler:D papaz olsan o zaman afaroz edilmekden korksaydın anlardımda,bir imam efendinin afaroz edilmekden çekinmesi doğru örnek olmaz hocam :p

DeletedUser63757

Ziyaretçi
olur hocam :D

ama sen hocasın seni afaroz edemezler:D papaz olsan o zaman afaroz edilmekden korksaydın anlardımda,bir imam efendinin afaroz edilmekden çekinmesi doğru örnek olmaz hocam :p

durumun vehametini sen anla . dış mihraklar üzerimizde ne kadar etkili mümin ...

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ne kadar etkili hocam ?? aydınlatın beni nur cemaliniz ile :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
asdf :D ama din bilgisi bedava olmalı hocam:p bedava olmasa yanarız allahül azim:eek: cehenneme zümmera hepimiz :eek: free olmazsa bu işler cennet boş kalabilir yani :p