UDW vs ŞİZO-CESET-KAOS SAVAŞI 2

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ortizz sen udw lisin bildiğim kadarı ile, bittimi savaşınız bitmedimi,diye sorsam cevaplarmısın acaba:)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
yetidi aldık,asparagas haberlere tamah etmedik böylece ,sağolasın :D

ben orangananjeye ne diyimki, se... denilen hanımefendi için ateşe attı herkesi, :D gerçi biz ateşde yanarız eşimiz dostumuz için mühim değilde, bu şekilde tecrübe yaşaması için erkendi daha:D şimdi sefasını sürüyor o arkadaş, ne var ne yok topladı oldu 1 mio ,ohhh misss valla :Dkadınlara güvenilmeyeceğini öğrenmek için kötü bir yol seçti:D neyse sağlık olsun ,buda ona tecrübe olur inşallah :D

DeletedUser

Ziyaretçi

ben orangananjeye ne diyimki, se... denilen hanımefendi için ateşe attı herkesi, :D gerçi biz ateşde yanarız eşimiz dostumuz için mühim değilde, bu şekilde tecrübe yaşaması için erkendi daha:D şimdi sefasını sürüyor o arkadaş, ne var ne yok topladı oldu 1 mio ,ohhh misss valla :Dkadınlara güvenilmeyeceğini öğrenmek için kötü bir yol seçti:D neyse sağlık olsun ,buda ona tecrübe olur inşallah :D

oo olaylar olaylar olmuş :D:D anlatırsın abi bi ara :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi

Buraya da bir Neyzen Tevfik- Mecnun bırakıyorum..

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Benim klanımda ki bir oyuncuda bahsediyorsanız eğer şu ateşe atma meselesini öğrenmek isterim. Bazen olayları tek taraflı dinleyip yargılamamak gerekir sonuçta değil mi? Adam klanı oyuncularının %80'inin körü körüne yaptığı gibi,

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Buraya da bir Neyzen Tevfik- Mecnun bırakıyorum..

bende çok severm neyzen-i :D sende habire ortalık yere bırakıyorsun ama yaaa:D

Benim klanımda ki bir oyuncuda bahsediyorsanız eğer şu ateşe atma meselesini öğrenmek isterim. Bazen olayları tek taraflı dinleyip yargılamamak gerekir sonuçta değil mi? Adam klanı oyuncularının %80'inin körü körüne yaptığı gibi,

evet senin klanının bir oyuncusu, oyundan mesaj atarım sana, burada nick vermek yasak ,verince ceza veriyorlar hemen:confused: mesajlaştığı kişi ve kişilerin mesajlarını forumda gördük ama:eek: yanlışmı gördük:eek: aman allahım körmü olduk :confused:
9f784962_orginal.jpg
9f784962_orginal.jpg

honeye dipnot= kendimi anlatma ihtiyacı hissettim senin yüzünden:eek:ayrıca, konu ne olursa olsun babamın oğlu bile olsa haksıza haksız demişimdir her zaman,kimseyi savunmam veya başka bir şeyde demem tanıyorum diye, eşim dostum iyi bilir bu huyumu tanıdıkları için, he haksızada yakalamışsam küfürü bile basarım ,elitliğimi rafa kaldırırım, öyle değişik triplerim yok benim ,sıradan vatandaşım kimseye örnek olma gibi bir sorumluluğumda olmadığı için rahatım yani:D eğlenmek için oyun oynuyorum ,eğlenmek yerine sinir hastası olacaksam oynamam ki:D:D bu yüzden pek sevenim yok dur onuda kabul ediyorum:confused:

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Her yere bırakılmayacak gibi değil ki. Dur durak bilmeden dinlerim kendilerini..

DeletedUser54786

Ziyaretçi
kendim seslendirmeyi daha çok seviyorum ben,o duyguyu yaşıyorum hissediyorum okurken,bana göre ben böylesinden zevk alıyorum:D

DeletedUser

Ziyaretçi
36 alengirli bi world oldu su ana kadar.UDWye başarılar dıyorum.emin niye violinde hazır violın baskanı burdayken bılgılendırme yaparsa bana cok hos olur.herkese iyi oyunlar

Mr.Yellow

Baltacı
dünya neredeyse 2 ye bölünmüş bir durumda.o yüzden klanlar arası geçişler olabiliyor.savaşlar da devam ediyor biten savaş yok.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
kenede yememiş içmemiş asker basmış mübarek:D 3 klanı birden askerle besliyorlar resmen:eek:azıcıkda puan kassaydınız ya arkadaş,bırakın askeri puan felan kasın azıcıkda yaf:D uğraştırıyorsunuz milleti :D