UDW vs ŞİZO-CESET-KAOS SAVAŞI 2

Mr.Yellow

Baltacı
Kapattırmayın şurayı.Adminler sizde kapamayın.2 3 kişi kavga ediyor diye konu kapatmak ney adamalrı banlayın devam edin.

Poine***

Casus
savaş son gaz devam diyor raporları bi ara atarım bakarsınız. hayrına bi tşk edersenizde sevinirim yani :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
ulan diğer tarafı okudum tam birinecevap yazacaktım adminin biri kapamış çok kızdım o arkadaşa ithafen demişki udw barbar topladı biz savaşık akrdeşim ceset bizim yayımıza bizle savaşmaya gelecekti ama gelemedi diyorum dahada bişey demiyorum cesetteki abilerim bu gerçek tansel ve erhan yönünüzüseçin bize deyin gelecez dediler biz çok klan girdiğimiz için bütün klanları yaya toplamamak için öncesinde yön kararlaşırmadık klanların haritadaki görümüne göre seçtik yöümüzü seçince erhan ve tansele yazdığımda önce burayı kapatalım en son sizle savaşacaz dediler halbuki cesetin dünyaya giriş amacı udw ile savaşmaktı gereksiz birisinin egoları yüzünden tekrar söylüyorum cesetteki abilerim arkadaşlarım alınmayın ama durum bu sizde biliyorsunuz gelmediniz yaya yaya gelseydiniz ne güzel yaydasavaşırdık ak koyun kara koyun belli olurdu :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
ulan diğer tarafı okudum tam birinecevap yazacaktım adminin biri kapamış çok kızdım o arkadaşa ithafen demişki udw barbar topladı biz savaşık akrdeşim ceset bizim yayımıza bizle savaşmaya gelecekti ama gelemedi diyorum dahada bişey demiyorum cesetteki abilerim bu gerçek tansel ve erhan yönünüzüseçin bize deyin gelecez dediler biz çok klan girdiğimiz için bütün klanları yaya toplamamak için öncesinde yön kararlaşırmadık klanların haritadaki görümüne göre seçtik yöümüzü seçince erhan ve tansele yazdığımda önce burayı kapatalım en son sizle savaşacaz dediler halbuki cesetin dünyaya giriş amacı udw ile savaşmaktı gereksiz birisinin egoları yüzünden tekrar söylüyorum cesetteki abilerim arkadaşlarım alınmayın ama durum bu sizde biliyorsunuz gelmediniz yaya yaya gelseydiniz ne güzel yaydasavaşırdık ak koyun kara koyun belli olurdu :D

Adam laf atalı 1 ay olmuş cevap yok :D

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Savaş bitmiş heralde .(

İttifak ŞİZOFREN
!CESET
ŞZFRN2
CE5ET (dağıldı)
CESETK64
ŞİZOFREN 4
CESET K54
C3SET (dağıldı)
CESET~
ŞZFRN1
KAOSS OPRSYN (dağıldı)
CESET
*CESET*
*CESET
K@OS OPERASYON
KAOS OPERASYON (dağıldı)
CESET*
K@OSS OPERASYON
ŞİZOFREN3
Rakip Under The Wings Of Death 0 (dağıldı)
Under The Wings Of Death2 (dağıldı)
UDW999 (dağıldı)
UDW CANINI YEREM (dağıldı)
Unnder The Wings Of Deathh (dağıldı)
*UDW*
Under The Wings Of Death K65
Under The Wings Of Death!!
Under The Wings Of Death 1 (dağıldı)
Under The Wings Of De@th
OPERASYON - SAVUNMA (dağıldı)
Under The WWings Of Death
Under The Wings Of Deathh