Udw savaş raporlari

DeletedUser43181

Ziyaretçi
QXrPDg.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Buradaki iki paşa klanı bize katılan 2 klanimiz dir bu savaş ilanı bizim klanimiz değilken ilan edilmiştir ve eski sayfalar diye önemsenmeyen eski dosyadir. 7 adet paşa klanimiz vardır. Diğer klanlarimizla savaş davetinize bugün olur verilecektir. Her iki taraf adına hayırlı olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada coluk çocukla muhattap olmuyoruz. Önce söze sonra soyleyene bakıyoruz.
Mustafa pasam buraya başka yazı yazmiyacagiz. Bundan sonrası sende. Beni elin sapı ile ugrastirma:)

***DAYI***

Ağır Atlı
Tamamdır Abim :) yok dedım yav gir biraz milleti bilgilendir ben özellikle savaş başladıgğıdan fatih hocaya sap kurucusna mesaj ecektim diğer klanlarını davet ediniz diye sıkıntı cıkmasın diye sonra abim

Hayırlı olsun bakalım neler olacak

DeletedUser

Ziyaretçi
Seviye zorlanıyor sanırım. Çetin ve şiddetli bir savaş olduğu aşikar.

Dürüst olan kazansın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne ayaksin sen anlamadım ki:)
La Bebe yürü git işine:)
Ne ara bu kadar hırs yaptınız.
Oyun konussun lütfen

Sen beni guldurdun ya o bana yeter

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu özel mesaj yayınlamak yasak değilmi:)

Moderatör arkadaşlar ben bundan şikayetçiyim adam uzayli

DeletedUser36810

Ziyaretçi
Paşa klanları pasasi olarak udw klanlarına başarılar diliyorum.
Udw klan kurucuları aynı zamanda paşa klanı kurucuları dır .

Mustafa Paşa klanı kurucusu olarak bızım hakkımızda her türlü söz hakkına sahiptir onun sözü bizim sozumuzdur.

Paşa klanları olarak Mahyen ve eski god ekibi ile savaş halindeyiz
Iki klanla olan savaş istatistiklerine bakabilirsiniz.
Saplar ile savaş halinde olduğumuzu buradan ogrendik:)

Saplar a bizim bilmediğimiz savaslarinda başarılar diliyor ve bunu savaş davetleri olarak değerlendiriyoruz.

Paşa klanlarinda beyin ekibi diye bir olgu vardır ve bir dünyada paşa ailesinde bulunan kişi bir sonraki dünyada farklı klanda dahi olsa paşa kurucusu olarak anılır. Bu bakımdan. Barbar dikkat ve renk klanları yönetim ekipleride kurucuları mız sayılır. Paşa klanları hakkında söz sahipleridir. Forumu pek kullanmiyoruz. Lütfen sonuçlarını düşünmeden ve bilmeden konuşmalara girmeyiniz.
Paşa infaz timi

hehehe :)

Desene Ziya abi, sizin klanın kurucusu olmayan bir biz varmışız :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
bende diyorum bu pysgztpdaky arkadası nerden tanıyorum . Haaa şimdi cıkardım w18 in daha başlarıydı . Bütün bölge bize düşman 2 klan yani toplasan 30 kişiye tam 14 klan savasırken sende orda ki saplar klanının basındaydın . Hani bizim yakalarsam mustafa senin bi günde 5 köyünü birden almıstı sıfırlamıstı :) Sonrada sap gibi dökülmüştü sizinkiler . Yani icrahaat göstersen tamam diycem . Bu eleman w18 de önce bize müt olup arkamızdan oyunlar cevirerek diğer klanlarla iş birliği yapıp savas acmıslardı . O gün cok gülmüştüm erkek erkek konusmalarına simdide cok gülüyorum . Cidden cok konusuyorsun ama boş konusuyorsun .yine bir günde bütün köyleri sıfırlayacaklar sesin solugun cıkmayacak . Ne kendini fazla büyüt , ne kendini fazla kücült . Büyüklerine saygılı olki saygı göresin .

DeletedUser51890

Ziyaretçi
savaşta sıkışınca elli kere kapıma geldiğini gel gizliden anlaşma yapalım raconu sat bizle müttefik ol dediğinide hatırlıyonmu ben kabul etmeyince klanda benim diğer arkadaşım doruga yazdığınıda hatırlıyonmu kapıdan kovuyoduk bacadan geliyodun sen

DeletedUser49316

Ziyaretçi
ahaha gelde güldürme . Kazandıgı bir savası icin kimse baska kapıya gitmez gülüm konusma surda vak vak . Konusursan bari doğruları konus

DeletedUser36810

Ziyaretçi
bende diyorum bu pysgztpdaky arkadası nerden tanıyorum . Haaa şimdi cıkardım w18 in daha başlarıydı . Bütün bölge bize düşman 2 klan yani toplasan 30 kişiye tam 14 klan savasırken sende orda ki saplar klanının basındaydın . Hani bizim yakalarsam mustafa senin bi günde 5 köyünü birden almıstı sıfırlamıstı :) Sonrada sap gibi dökülmüştü sizinkiler . Yani icrahaat göstersen tamam diycem . Bu eleman w18 de önce bize müt olup arkamızdan oyunlar cevirerek diğer klanlarla iş birliği yapıp savas acmıslardı . O gün cok gülmüştüm erkek erkek konusmalarına simdide cok gülüyorum . Cidden cok konusuyorsun ama boş konusuyorsun .yine bir günde bütün köyleri sıfırlayacaklar sesin solugun cıkmayacak . Ne kendini fazla büyüt , ne kendini fazla kücült . Büyüklerine saygılı olki saygı göresin .

Bu işsiz gelmiş yine konuşuyor :)

Sen önce muttefikken bize planladığın opu anlat, ondan sonra konuşalım :)

Erkekliğimizden de şüphen varsa adres verelim :)

Git World 24 de sunum falan hazırla klanlar genel forumuna :) Haydi öptüm gözlerinden...

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Vay arkadaş, herkes atarlarda :D bu yorumların hiçbiri konu ile alakalı değil, alayınız banı yiyeceksiniz, sakin olun arkadaşlar.

Konu ile alakalı, şu savaş durumunu güncellesenizde görsek arkadaşlar ? Herkes birbirine laf sokma peşinde nedense ?