Udw savaş raporlari

DeletedUser

Ziyaretçi
klan sayıları eşit mi bari :) güzelce bi tanıtım yapacak olanınız yok mu ya :(

DeletedUser43181

Ziyaretçi
Aradaki fark şöyle biz hem paşayla savaşıyoruz hem udw ile ama udw bütün worldle müttefik paşa lords barbar pts klanlarıyla müttefik tek savaştığı klan biziz bizi bitirmek istiyormuş mustafa :)
oyunu takip eden olursa paşa klanıyla olan sınırımız ve udw ile olan sınırımız çok geniş
Bu paşa savaşımız
paşa.jpg
buda udw savaşımız
udw.jpg

Bugüne kadar kendilerini dikkate almadık böyle artistlenmeye başladılar paşayı bırakıp udwye dönecez az kaldı...

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesap sil yapma mustafa bugün yarın banlanıcan :) zaten sen kendine parayla yeni bi hesap bul bence

Niye banlanacak ki :D

bu arada istatistiklere baktımda paşa savaşından daha çetin geçiyor mustafalarla olan savaş. Saldırı savunma puanları onu gösteriyor :)

***DAYI***

Ağır Atlı
Anlamadım çetin abi :D bizim savaş daha mı çetin yav bilmiyorum op yapıyoarlmısleır kesıyoruz işte Sıkıldık yav bu wde sağlam ekip yok vallahi:D

DeletedUser47048

Ziyaretçi
ben yokum diye boyle oluryor :( keşke biraz daha kalsaydım sapla :)

DeletedUser43181

Ziyaretçi
Niye banlanacak ki :D

bu arada istatistiklere baktımda paşa savaşından daha çetin geçiyor mustafalarla olan savaş. Saldırı savunma puanları onu gösteriyor :)

Parayla hesap satın alma toplu premium tor browserdan multi hesaplarla oynama hepsi mustafada mevcut :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sapların iki savaşına bakınca diyorum saplar udw savaşına daha bi ağırlık vermiş. paşa savaşında köy topluyolar sadece :D

Bu arada

toplu premium alımı konusunda bir sıkıntı yok zaten ticket açıp şikayette bulunduğunuzda bunu görürsünüz. Tor konusuna gelince yapar mı yapmaz mı bilmiyorum :) Hesap satın almak içinde parası olması lazım mustafanın o kadar parası vardıda benim niye haberim olmadı onu anlamadım şimdi ben :(

***DAYI***

Ağır Atlı
vallahi yazmıyorum bir şey batu abi sonra yanlıs anlasılacak sonra curcuna raporları konusutracam ama karşı 1-2 köy alsa daha zevklı olacak sauvnmalar bos duruyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Paşa klanları pasasi olarak udw klanlarına başarılar diliyorum.
Udw klan kurucuları aynı zamanda paşa klanı kurucuları dır .

Mustafa Paşa klanı kurucusu olarak bızım hakkımızda her türlü söz hakkına sahiptir onun sözü bizim sozumuzdur.

Paşa klanları olarak Mahyen ve eski god ekibi ile savaş halindeyiz
Iki klanla olan savaş istatistiklerine bakabilirsiniz.
Saplar ile savaş halinde olduğumuzu buradan ogrendik:)

Saplar a bizim bilmediğimiz savaslarinda başarılar diliyor ve bunu savaş davetleri olarak değerlendiriyoruz.

Paşa klanlarinda beyin ekibi diye bir olgu vardır ve bir dünyada paşa ailesinde bulunan kişi bir sonraki dünyada farklı klanda dahi olsa paşa kurucusu olarak anılır. Bu bakımdan. Barbar dikkat ve renk klanları yönetim ekipleride kurucuları mız sayılır. Paşa klanları hakkında söz sahipleridir. Forumu pek kullanmiyoruz. Lütfen sonuçlarını düşünmeden ve bilmeden konuşmalara girmeyiniz.
Paşa infaz timi

DeletedUser47048

Ziyaretçi

Mustafa Paşa klanı kurucusu olarak bızım hakkımızda her türlü söz hakkına sahiptir onun sözü bizim sozumuzdur.

Saplar a bizim bilmediğimiz savaslarinda başarılar diliyor ve bunu savaş davetleri olarak değerlendiriyoruz.

Paşa klanlarinda beyin ekibi diye bir olgu vardır ve bir dünyada paşa ailesinde bulunan kişi bir sonraki dünyada farklı klanda dahi olsa paşa kurucusu olarak anılır. Bu bakımdan. Barbar dikkat ve renk klanları yönetim ekipleride kurucuları mız sayılır. Paşa klanları hakkında söz sahipleridir. Forumu pek kullanmiyoruz. Lütfen sonuçlarını düşünmeden ve bilmeden konuşmalara girmeyiniz.
Paşa infaz timi

:D hayırlısı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu kadar çok yazacağınıza oyununuzu oynasaydınız beni yenerdiniz :D

DeletedUser43181

Ziyaretçi

Paşa infaz timi

Valla sayende paşa klanlarını çok iyi tanıdık ziya bey :) telefonda mustafanın arkasından öyle demiyodun ama neyse :) koskoca kurucusun klanının bulunduğu savaştan haberin yok :) iyiymiş koyayımmı savaşta ittifak ve rakip klanların resimlerini :) Her neyse 3 ay sonra güney batıda kimi görmek istiyosun :) en son kendini Amerika sanıyodunda dünyayı bölüyodun topluyodun her kıtaya bi klan koyuyodun falan siz devam edin biz saplayınca aklınız başınıza gelir