UDW Savaş raporları

Luciferr

Dük
fatik seni forumdaki tartışmaları çıkarn kişi olarak bilmezdik. Noldu udw kanına mı girdi senin

LaFleur01

Baltacı
Bakıyorumda gün geçtikçe ŞAHİ klanları bölgesindeki UDW li arkadaşlarımız sıfır puana düşüyor...
Ama forumda ki havanızdanda geçilmiyor helal olsun nedeyim :D

Ertuğrul rakibe saygı gösterelim sonuçta oyun oynuyoruz herhangi bir şekilde kimseyle alay etmediler sadece rapor paylaşmışlar oyüzden kesimleri tebrik etmemiz gerekiyor bizde paylaşırsak emin ol onlarda tebrik edecektir. zaten iyi insanlara benziyorlar klanımızda casus vardı onu bize bildirdiler gerekeni yaptık efendice oynuyorlar sevdim bu worldü seviyeli savaşlar oluyor.

DeletedUser64653

Ziyaretçi
bizi uğraştırmayın şu köyünü aldığımız arkadaşlarınızın 20 saat yoldan attığınız savunmalarınızı nasıl kestiğimizi ve aynı saniye içinde nasıl aldımızın raporları sizde vardır kesin atın buraya :D

DeletedUser64653

Ziyaretçi
Aynen öyle haklısın ahmet bende sevdim bu worldü düşmanımızın dürüst olması sevindirdi beni :)

O casus konusunda haklarını yiyemem gerçekten şaşırdım ve tebrik ettim.

:D bunla mı uğraşytınız ?
Kesinlikle cok ugrastiriyor tavsiye etmiyorum :D

Bende o yüzden diyorum fatih :D
ve durduramiyosunda kendini :p

fatik seni forumdaki tartışmaları çıkarn kişi olarak bilmezdik. Noldu udw kanına mı girdi senin
tartismami cikarmisim la nerde ?
bizi uğraştırmayın şu köyünü aldığımız arkadaşlarınızın 20 saat yoldan attığınız savunmalarınızı nasıl kestiğimizi ve aynı saniye içinde nasıl aldımızın raporları sizde vardır kesin atın buraya :D
bence Ahmeti dinle ve paylasimlarini yap :)

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Fatik kızmış bence germeyin elektirik saçabilir :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Mustafa tekrar girip karşı tarafta mı başlıyayım illa ? :D