UDW Savaş raporları

UcanZi

Kılıç Ustası
Yukarda roman yazan arkadaşın plaketini takdim edin bir de klanım adına özür dilerim size layık bir oyun sergileyemediğimiz için.
Nitekim savaş puanında bireysel olarak değil klanınız bazında yarıştığım için gözden kaçırmanızı normal karşılıyorum iyi günler.

DeletedUser63780

Ziyaretçi
Sen bizim klanımızla savaşadur biz sizin klandan mis desteği falan alıyoruz :)
Dipnot olarak da ekleyeyim boş köy alamayan adamla savaşmak sıkıcı tabiki sana saldıracağız daha eğlencelisin

myw**

Dük
Sen bizim klanımızla savaşadur biz sizin klandan mis desteği falan alıyoruz :)
Dipnot olarak da ekleyeyim boş köy alamayan adamla savaşmak sıkıcı tabiki sana saldıracağız daha eğlencelisin

senin yerinde olsam bu yazdığımı tekrara okurum ben ne yazmışım diye düşünürüm :)

furkanında dediği gibi bunda bişi yokki , yani raporları koyunca biz bunları nasıl patlattık harikayız düşüncesiyle koyulmuyor , udw ninde kamileri patlıyor fakat kimse patladığı raporları koymaz ki genel olarak , neden olay raporlardan siz savasın biz sizin içinizden bize mis desteği veren kişilerle köy alıyoruz demenin ne anlamı var çok değişik bir savunma sistemin varmış gerçekten komik olmuş

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Güzel bir savaş olacak Nop ve Udw arasında Argo'nun toplanmasıyla uğraşıyor Nop oyuncuları o bitince güzel birkaç operasyon görecek gibiyiz hem Udw tarafından hemde Nop tarafından

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Köy alıp ego kasıcam da bana mis desteği yapabilecek biri var mı ? Siz iyi yapıyormuşsunuz cömert insanlar :p