UDW RAPORLAR !

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Haaaa sığıntı bir gündü silinecek klan demişsin, senin çektiğin SS lerin fotosuna da bakarsan orada topu topu 20 tane adam var sizde multiler hariç 200 tane adam var, zaten bu adamları yenemiyorsanız yada silme noktasına getiremeyeceksenizde bu oyunu hiç oynamayın, yendik şu haritaya rağmen yendik diyebiliyorsanız bu sizin oyunculuğunuzu gösterir.

Despi*

Casus
Atakanın hesap bulduk dediği hesabın paylaştığı harita fenkolik hesabından alınmış orası kesin
Bunu yapan fenkolik değilse bile o haritayı attığı biridir hala neyi inkar ediyor acaba

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Bak evet haklısın ben onun için çok uğraştım ama bana herkes gard alarak hareket ediyor kimse konuşmaya uzlaşmaya gitmiyor ben dedim o fotoğrafları wp grubuna attım oradan alan biride benim üstüme bu suçu attı bu sizden veya bir başka klandan yapıldı zaten yazmamdaki amaç da bu kimse senin şu açıklamanı yapmadı kime sorduydam anca suç atıp ses kesti ... Keşke adminler o zaman Ipden çozseydi de sizde iftira atıp kul hakkından korkup bir özür dileyip helallik isteseydiniz

Ayrıca olur sıkıntı değil bendede tahrik mesajları duruyor bende onları sunarım mesele oraya kadar gidecekse sizede ben dava açarım manevî olarak zedelemeden !! Hukukcuysanız sizin yaptığınızında suç olduğunu bilirsiniz

Ayrıca benim ailem çok şükür gereken terbiyeyi verip iyi okullarda okuttu siz Kendi ailenize bakın

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
@Fenkolik ve anti ci arkadaşlar sizi TCK daki bir madde hakkında da bilgilendireyim.

Bilişim sistemine girme suçu, bir bilişim sistemine hukuka aykırı bir şekilde girme ve orda kalmaya devam edilmesi ile oluşur (TCK m.243/1). Bilişim sistemindeki verileri yok etme veya değiştirme fiillerinin işlenmesi halinde suçun daha fazla cezayı gerektiren nitelikli hali vücut bulur (TCK m.243/3). Bilişim sistemine girme suçu, uygulamada bilişim sistemine müdahale suçu olarak da adlandırılmaktadır. Bilişim sistemi; windows, linux gibi işletim programları, e-mailler, facebook, instagram, whatsapp, twitter gibi sosyal medya uygulamalarını da kapsayan her türlü bilgisayar ve veri sistemlerini ifade etmektedir.

Senin bu hakaretlerini hukuki yollardan sana tek tek yedireceğim @Fenkolik

Atakanın hesap bulduk dediği hesabın paylaştığı harita fenkolik hesabından alınmış orası kesin
Bunu yapan fenkolik değilse bile o haritayı attığı biridir hala neyi inkar ediyor acaba

Allah insanlara utanma duygusu versin.

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Arkadaşlar bakın ben o resmi 80 kişilik wp grubuna attım bunu açıklıyorum hala anlamıyorsunuz sonra lafı çevirip duruyorsunuz

Sterilortam

Baltacı
Bak evet haklısın ben onun için çok uğraştım ama bana herkes gard alarak hareket ediyor kimse konuşmaya uzlaşmaya gitmiyor ben dedim o fotoğrafları wp grubuna attım oradan alan biride benim üstüme bu suçu attı bu sizden veya bir başka klandan yapıldı zaten yazmamdaki amaç da bu kimse senin şu açıklamanı yapmadı kime sorduydam anca suç atıp ses kesti ... Keşke adminler o zaman Ipden çozseydi de sizde iftira atıp kul hakkından korkup bir özür dileyip helallik isteseydiniz

Ayrıca olur sıkıntı değil bendede tahrik mesajları duruyor bende onları sunarım mesele oraya kadar gidecekse sizede ben dava açarım manevî olarak zedelemeden !! Hukukcuysanız sizin yaptığınızında suç olduğunu bilirsiniz

Ayrıca benim ailem çok şükür gereken terbiyeyi verip iyi okullarda okuttu siz Kendi ailenize bakın
Wp grubuna attıysan madem geçmiş fotoğrafı ve tarihi göster veyazışmayı bilelim senin olmadığını

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Arkadaşlar bakın ben o resmi 80 kişilik wp grubuna attım bunu açıklıyorum hala anlamıyorsunuz sonra lafı çevirip duruyorsunuz

Yukarıda nasıl olmuş olabileceğini yazdım zaten bu da orada var.

Attığın SS LERİN WP görüntüsünü atta anlamayan görmeyen arkadaşlarda görsün.

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Ben gerekeni dedim daha konuşmuyorum artık sizler beni anlamıyorsunuz umarım adminler bu işi çözer ve sonunda herkesin içinde özür dileyecek misin onu merakla bekliyorum

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Ben gerekeni dedim daha konuşmuyorum artık sizler beni anlamıyorsunuz umarım adminler bu işi çözer ve sonunda herkesin içinde özür dileyecek misin onu merakla bekliyorum

Benim özür dileyecek bir durumum yok, çalınan hesaptan atılan mesajlardaki sirküler fotoları senin hesaptan çekilmiş.

Yukarıda da yazdım senin özür dilemen gerekirdi, senin hesabın kullanılarak insanlar mağdur edildiği için, insanlara hakkınızı helal edin, olayla benim alakam yok kim yaptıysa bulalım diyebilirdin... Ama sen insanlara beyinsiz salak diye hakaret ettin, sırf bu yüzden özür dilemen gerekirken hala tutmuş ne diyorsun....

Senin Anti yönetimi biliyor bunu kimin yaptığını, mesajlaşmaları var Atakankağan ın, Fenkolik hesabı bende, ortalığı karıştırayım diye git ona sor.

Bende kimlere laf anlatmaya çalışıyorum.

Basaranbugra

Mızrakçı
Buraya gelip konuşma amacım o ama arkadaşalrınız mobbing uyguluyor ve psikolojik baskı oluşturuyor ..
Arkadaşım kimsenin mobbing uyguladığı yok. O hesap çalındı senin sslerin kullanıldı. Neyini anlamak istemiyorsun. Herkesin dediği şey şu senin ssler alındı kullanıldı. Biz forumada şikayet ettik. @Mr.Storm ve @Jirachi yede hatta açtığım konu yanlış hatırlamıyorsam @Strafe tarafından kapatıldı. Hatta arkadaşımızın hesabı bu olay yüzünden tamamen kapatıldı. Şimdi burada gelip hak hukuk cart curt yapma demekki klanın 1 günde silinecek olan klandan birinin hesabını çalıp bunu yaptı. 80 kişilik wp grubundan hangisinden şüpheleniyorsan söyle ortaya çıksın bu zor bir şey değil. "@SiNSeR "'ede yazdım kendiside biliyor bu konuyu senden şüphelenmediğini söyledi ama senin resimlerinin kullandığınıda söyledi sen ister istemez bu işin içinde bulunuyorsun.

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Arkadaşım kimsenin mobbing uyguladığı yok. O hesap çalındı senin sslerin kullanıldı. Neyini anlamak istemiyorsun. Herkesin dediği şey şu senin ssler alındı kullanıldı. Biz forumada şikayet ettik. @Mr.Storm ve @Jirachi yede hatta açtığım konu yanlış hatırlamıyorsam @Strafe tarafından kapatıldı. Hatta arkadaşımızın hesabı bu olay yüzünden tamamen kapatıldı. Şimdi burada gelip hak hukuk cart curt yapma demekki klanın 1 günde silinecek olan klandan birinin hesabını çalıp bunu yaptı. 80 kişilik wp grubundan hangisinden şüpheleniyorsan söyle ortaya çıksın bu zor bir şey değil. "@SiNSeR "'ede yazdım kendiside biliyor bu konuyu senden şüphelenmediğini söyledi ama senin resimlerinin kullandığınıda söyledi sen ister istemez bu işin içinde bulunuyorsun.

iyide 80 kişinin kaçını tanıyorumda şu diyeyim sonuçta bizim wp konuşmalarını da biri sızdırmadı mı belkide o adam yaptı kimse ne bileyim ben
Diyecegimi dedim kim beni bu işin içine çektiyse bedduada ettim siz benim suçsuz olduğumu bildibiz halde hırsız diyerek mobbing uygulamadınız mı yani o mobbing olmuyor mu?

Basaranbugra

Mızrakçı
iyide 80 kişinin kaçını tanıyorumda şu diyeyim sonuçta bizim wp konuşmalarını da biri sızdırmadı mı belkide o adam yaptı kimse ne bileyim ben
Diyecegimi dedim kim beni bu işin içine çektiyse bedduada ettim siz benim suçsuz olduğumu bildibiz halde hırsız diyerek mobbing uygulamadınız mı yani o mobbing olmuyor mu?
Kusura bakma bütün her şey seni doğrulatıyor. Suç bizim değil olayı senin üstüne yıkanda :) . Empati kurabileceğini düşünüyorum.

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Mesele empatiyse bu kadar baskıya karşı kalkıp da hakaret vs demeyin bu işin peşini bende bırakmayacağım ama yukarıda belirttiginzi gibi Atakan abinin suçu işleyip üstüme attığını ispat edin size de söz veriyorum ben bu oyunu dahada oynamayacagım

Basaranbugra

Mızrakçı
Oyundan yazıyorum burası konunun olayı yeri değil
Mesele empatiyse bu kadar baskıya karşı kalkıp da hakaret vs demeyin bu işin peşini bende bırakmayacağım ama yukarıda belirttiginzi gibi Atakan abinin suçu işleyip üstüme attığını ispat edin size de söz veriyorum ben bu oyunu dahada oynamayacagım

DeletedUser71236

Ziyaretçi
FORUMU İŞGAL ETTİĞİMİZ İÇİN ÖZÜR DİLERİM AAA KLANIYLA KONUŞTUM VE HALLETTİK DURUMU , ONLARDAN DA KIRDIGIM OLDUYSA KUSURA BAKMASIN ONLARDA SUÇLU OLMADIĞIMI ARTIK BİLİYORLAR VE UMARIM EN KISA ZAMANDA SUÇLU ÇIKAR

TÜM SAVAŞAN KLANLARA BAŞARILAR

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
FORUMU İŞGAL ETTİĞİMİZ İÇİN ÖZÜR DİLERİM AAA KLANIYLA KONUŞTUM VE HALLETTİK DURUMU , ONLARDAN DA KIRDIGIM OLDUYSA KUSURA BAKMASIN ONLARDA SUÇLU OLMADIĞIMI ARTIK BİLİYORLAR VE UMARIM EN KISA ZAMANDA SUÇLU ÇIKAR

TÜM SAVAŞAN KLANLARA BAŞARILAR

Teşekkür ederim, hesap çalınmasının senle alakasının olmadığını, sizin klandakilerin senin hesaptan çekilen fotoları kullanarak hesabı çalarak seni zan altında bıraktığını anladık.

Şahsım adına seni kırdık veya üzdüysek hakkını helal et.