UDW RAPORLAR !

Poine***

Casus
Hepinize iyi bayramlar. Koltuğuma gönüllü olan olsaydı az onu oturturdum ama yok sanırım...o_O

Malum sebepler dolayısıyla yetiştirmem gereken işler var... Bugün fırsat bulursam size çok güzel bir kaç rapor atabilirim....
Şabanın mükemmel kesimini paylaşmazsam olmaz çünkü...:eek:

DeletedUser71236

Ziyaretçi
@Fenkolik hesabıyla artık kim bizim oyuncunun hesabını çaldı bilmem, çalındığında dair fotoğrafları, delilleri oyun yönetimine attık
ANCAK YÖNETİMİN SÖYLEDİĞİ, BİZ CALMA TESPTİK EDEMEDİK OLDU :)

HÂLBUKİ SS LERİNİ DE ATMIŞTIK :(

YÖNETİM BURADAKİ İTİRAFLARI GOR ARTIK GÖR LUTFEN.

Bakın ben de bu konuda destek birimine yazdım kim benim hesabın üstüne neden geldi bilmiyorum, bu olayla uzaktan yakından alakam dahi yoktur ister inanın ister inanmayın ben kendimce klanım için birşeyler yapmaya çalışan ve oyunu oyun olduğu için oynamaya çalışan biriyim!! Hırs benim değil sizin işiniz çünkü benim reelde ulaşmaya çalıştığım oyundan daha büyük önemli işlerim var burada ki basit oyun yapıp zaferlerle mutlu olacak biride değilim!! Forumada çok çok nadir girerim ne zaman baksam hakaretler alaycı tavırlar ve şuan genede öyle bir gireyim dedim ve yazınızı okudum gene beni suçlar konuşmuşsun..

Keşke onu yapan çıksa ortayada bana bu iftirayı atan kişide cezasını çekse inanın ki bana bu iftirayı atanada,arkamdan sallayan olduysa o kişilere de asla ve asla hakkımı da helal etmiyorum..
Dipnot: Artık fotoshop ile herşey mümkün bana bu iftirayı atan kişi zoruna gidecek bir durum yaptım ki benim köyümün konumunuda ortaya yapıştırdı bundan da hiç şüphem yok !!!

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Sayın adminler biri benim hesap çaldığıma dair imalarda bulunmuş ve benim bu durumdan haberim bile yok lütfen bu konuyu detaylı inceler misiniz

Eğer bu gerçek isi bu hesapla bir iş yapılmış ise demek ki benim hesap da çalınmış lütfen inceleyin

Eğer girişler hangi illerden vs olduğunu görebiliyorsanız bu konuda kendi hesabımı inceleyip bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Klanlar2020-04-15 08:39:55
Merhaba Fenkolik,

Oyuncular arasındaki imalar dedikodularla ilgilenmiyoruz. Hesap çaldığınıza dair bir kanaatımız olsaydı hesabınıza gereken ceza uygulanmış olurdu.

Jirachi
Oyun Operatörü
Facebook & Forum.

Buyrun ben yapsaydım bunu yapmazdım
Ayrıca ben o kadar iyi bilsem bu işleri AAA gibi sığıntı bir klandan niye çalayım

Neyse işin özü kim yendi kim yenildi umurumda bile değil önemli olan saygıdır ,saygı.

barbod

Kılıç Ustası
Reeldeki işin din tüccarlığı mı profilindeki gibi allah kitap diyip kul hakkı mı yiyorsun? Kendi hesabından alınan ekran görüntüsünü çaldığın hesaptan atmışsın lale daha ne konuşuyorsun

Bakın ben de bu konuda destek birimine yazdım kim benim hesabın üstüne neden geldi bilmiyorum, bu olayla uzaktan yakından alakam dahi yoktur ister inanın ister inanmayın ben kendimce klanım için birşeyler yapmaya çalışan ve oyunu oyun olduğu için oynamaya çalışan biriyim!! Hırs benim değil sizin işiniz çünkü benim reelde ulaşmaya çalıştığım oyundan daha büyük önemli işlerim var burada ki basit oyun yapıp zaferlerle mutlu olacak biride değilim!! Forumada çok çok nadir girerim ne zaman baksam hakaretler alaycı tavırlar ve şuan genede öyle bir gireyim dedim ve yazınızı okudum gene beni suçlar konuşmuşsun..

Keşke onu yapan çıksa ortayada bana bu iftirayı atan kişide cezasını çekse inanın ki bana bu iftirayı atanada,arkamdan sallayan olduysa o kişilere de asla ve asla hakkımı da helal etmiyorum..
Dipnot: Artık fotoshop ile herşey mümkün bana bu iftirayı atan kişi zoruna gidecek bir durum yaptım ki benim köyümün konumunuda ortaya yapıştırdı bundan da hiç şüphem yok !!!

Basaranbugra

Mızrakçı
Sayın adminler biri benim hesap çaldığıma dair imalarda bulunmuş ve benim bu durumdan haberim bile yok lütfen bu konuyu detaylı inceler misiniz

Eğer bu gerçek isi bu hesapla bir iş yapılmış ise demek ki benim hesap da çalınmış lütfen inceleyin

Eğer girişler hangi illerden vs olduğunu görebiliyorsanız bu konuda kendi hesabımı inceleyip bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Klanlar2020-04-15 08:39:55
Merhaba Fenkolik,

Oyuncular arasındaki imalar dedikodularla ilgilenmiyoruz. Hesap çaldığınıza dair bir kanaatımız olsaydı hesabınıza gereken ceza uygulanmış olurdu.

Jirachi
Oyun Operatörü
Facebook & Forum.

Buyrun ben yapsaydım bunu yapmazdım
Ayrıca ben o kadar iyi bilsem bu işleri AAA gibi sığıntı bir klandan niye çalayım

Neyse işin özü kim yendi kim yenildi umurumda bile değil önemli olan saygıdır ,saygı.

Sen değilsen bile senin hesabından ekran görüntüsünü paylaştığın kişidir. Onuda şikayet edebilirsin.

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Ayrıca hangi hesaba girdiysem iftiranızı kanıtlamak için giriş kısmından İpleri paylaşın bende desteğe vereceğim kendi İplerimi hadi madem çaldıysam

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Ahanda şimdi foyanız çıktı ortaya salaklar

Doğru bu 3ünü ben çektim sizinle bizim wp grubunda dalga geçtim sığıntılar diye daha deminde dedim saklı olan birşey değil (zaten akşamına bu planı yaptınız güzel iftira ama ALLAH var yukarıda) ben de bunu bildiğim için wpde size benim dalga geçtiğimi sızdırana ana avrat da düz gittim okumuşsundur ama hesap çalmadım bununla siz sadece intikam pesindesiniz oyunda yapamadığınızı forumda düzgün bir ispat olmadan yapmaya çalışıyorsunuz bunu

Yani siz diyorsunuz ki sen hesap çaldın sonra bu mesajları sirküler çektim öyle mi? Bütün ispatınız bu wp grubuna sizle alakalı attığım 3 resim mi? Adafssffagsgdhsjajsn

Bende diyorum ki hesabı çalsam neden böyle bir sirkü çekeyim ben gene diyorum o hesabı çalmadım ve bunu AAA kendi içinde karalama yapalım intikam alalım dediniz ve bu resimleri kullanara kendiniz sirküler çektiniz ! Bundan iyice emin oldum bu iftirayı kim attıysa ALLAH belasını versin eğer inanacaksanız ben bir hesap çaldıysam benimde versin oldu mu? Bak bu kadar gönül rahatlığıyla diyorum hadi amin desin okuyanlarda.. ama AAA dan olanlar amin yazsın yerse :)

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Siz çaldığım hesabı bile söyleyemediniz hala konuşuyorsunuz ah ah küçülmeseydiniz keşke bu kadar derdiniz varsa özelden yazsaydınız bende kalkar özür dilerdim haklısınız yapmamalıydım diye ama anladım ki nokta atışı ile AAA yönetimi diyeceğim ama o klanda olmadıkları için sıfat bulamadım iyi dalga geçmişim o wp grubundaki casusunuz da bari adam gibi çekseydi .. İftira atanlara ettiğim küfürleride paylaşsaydı sizinle :))

Fenkolik
15.04. tarihinde saat 09:51
Sana diyorum kafanıza göre iftira at çamuru kalsın anlayışından vazgeçin kul hakkıdır bu kul hakkı ..! Hiç mi ahiret inancı yok sizlerde hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz ??
Hangi hesabı çaldım hala söyleyemedin bu kadar alenen iftira atma bari !

Oyunu kendi çapında saygı içinde oynayan biriyim ama AAA ile niye ugraşayım öyle bir klan mı var ? Profiline bakıyorum 3 isim var 3 isimde farklı klanlarda sığıntı olmaktan öte gidemeyen sözde liderlerin ölüme mahkûm edilmiş üyeleriyle neden ugraşayım??
Fenkolik
15.04. tarihinde saat 04:45
Hocam sen durumu açıklar mısın bı bana nedir bu hesap çalma şimdi arkadaşlar da dedi ss mi ne varmış forumda ben nasıl çalmışım
Eğer gerçekten bu hesaptan çalınmışsa senin hesabı çalan benimkini çalmış demektir
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 22:00
Ama sen şuan iftira attığın için sana da hakkım haramdır oyunda olsa , hakka girdin ve hakkımda sana helal degildir
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 21:59
Ben kimin hesabını çaldım ispatla söz veriyorum sileceğim hesabı?
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 21:44
Ne diyorsun be iyi misin sen
EddarkX

14.04. tarihinde saat 21:43
Keşke düzgün şekilde oynunu oynasaydın kardeşim. Milletin hesabını çalıp iş çevirerek sadece günü kurtarırsın. Geçmiş olsun

barbod

Kılıç Ustası
Arif efendi belli ki bu yalanı 1 haftadır düşünerek uyduydun ama yine açık verdin. Konuya attığın ilk yorumda dipnot diye yazdığın kısmı okursan sslerden haberin olduğu ve sana fotoşop ile komplo yapıldığını iddia etmişsin şimdi de yeni haberin varmış gibi hikaye anlatıyorsun sen Nası bi kolpasın

Doğru bu 3ünü ben çektim sizinle bizim wp grubunda dalga geçtim sığıntılar diye daha deminde dedim saklı olan birşey değil (zaten akşamına bu planı yaptınız güzel iftira ama ALLAH var yukarıda) ben de bunu bildiğim için wpde size benim dalga geçtiğimi sızdırana ana avrat da düz gittim okumuşsundur ama hesap çalmadım bununla siz sadece intikam pesindesiniz oyunda yapamadığınızı forumda düzgün bir ispat olmadan yapmaya çalışıyorsunuz bunu

Yani siz diyorsunuz ki sen hesap çaldın sonra bu mesajları sirküler çektim öyle mi? Bütün ispatınız bu wp grubuna sizle alakalı attığım 3 resim mi? Adafssffagsgdhsjajsn

Bende diyorum ki hesabı çalsam neden böyle bir sirkü çekeyim ben gene diyorum o hesabı çalmadım ve bunu AAA kendi içinde karalama yapalım intikam alalım dediniz ve bu resimleri kullanara kendiniz sirküler çektiniz ! Bundan iyice emin oldum bu iftirayı kim attıysa ALLAH belasını versin eğer inanacaksanız ben bir hesap çaldıysam benimde versin oldu mu? Bak bu kadar gönül rahatlığıyla diyorum hadi amin desin okuyanlarda.. ama AAA dan olanlar amin yazsın yerse :)

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Ben haberim var demedim ki o kadar istedim eddarx atmadı bile

Ayrıca bak amin diyemedin bile ben yapsam nasıl bu kadar büyük yemin edeyim ?

barbod

Kılıç Ustası
Arif efendi biz buraya 3 defa delillerle konu açtık yönetici abilerin sudan sebeplerle kaldırdı sinser abin de araştırıyorum gerekli işlemi yapacam dedi sonra ortadan kayboldu çaldığın hesabı bilmiyorsan söyleyeyim Mustafa..
Bu hesaptan önce de eşkiyada yönetici olan bir klanı yine klanından birisi çaldı ve klanı dağıttı senin bundan da haberin yoktur Arif efendi

Siz çaldığım hesabı bile söyleyemediniz hala konuşuyorsunuz ah ah küçülmeseydiniz keşke bu kadar derdiniz varsa özelden yazsaydınız bende kalkar özür dilerdim haklısınız yapmamalıydım diye ama anladım ki nokta atışı ile AAA yönetimi diyeceğim ama o klanda olmadıkları için sıfat bulamadım iyi dalga geçmişim o wp grubundaki casusunuz da bari adam gibi çekseydi .. İftira atanlara ettiğim küfürleride paylaşsaydı sizinle :))

Fenkolik
15.04. tarihinde saat 09:51
Sana diyorum kafanıza göre iftira at çamuru kalsın anlayışından vazgeçin kul hakkıdır bu kul hakkı ..! Hiç mi ahiret inancı yok sizlerde hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz ??
Hangi hesabı çaldım hala söyleyemedin bu kadar alenen iftira atma bari !

Oyunu kendi çapında saygı içinde oynayan biriyim ama AAA ile niye ugraşayım öyle bir klan mı var ? Profiline bakıyorum 3 isim var 3 isimde farklı klanlarda sığıntı olmaktan öte gidemeyen sözde liderlerin ölüme mahkûm edilmiş üyeleriyle neden ugraşayım??
Fenkolik
15.04. tarihinde saat 04:45
Hocam sen durumu açıklar mısın bı bana nedir bu hesap çalma şimdi arkadaşlar da dedi ss mi ne varmış forumda ben nasıl çalmışım
Eğer gerçekten bu hesaptan çalınmışsa senin hesabı çalan benimkini çalmış demektir
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 22:00
Ama sen şuan iftira attığın için sana da hakkım haramdır oyunda olsa , hakka girdin ve hakkımda sana helal degildir
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 21:59
Ben kimin hesabını çaldım ispatla söz veriyorum sileceğim hesabı?
Fenkolik
14.04. tarihinde saat 21:44
Ne diyorsun be iyi misin sen
EddarkX

14.04. tarihinde saat 21:43
Keşke düzgün şekilde oynunu oynasaydın kardeşim. Milletin hesabını çalıp iş çevirerek sadece günü kurtarırsın. Geçmiş olsun

barbod

Kılıç Ustası
Bizim kimsenin grubunda ajanımız felan yok senin yeminin benim umrumda değil kendini aklamak istiyorsan antiden kimin yaptığını söyle eğer gerçekten sen yapmadıysan en son bakıcı verdiklerine bak watsap hikayen doğru ise yöneticilere sor kimin yaptığını öğren

Ben haberim var demedim ki o kadar istedim eddarx atmadı bile

Ayrıca bak amin diyemedin bile ben yapsam nasıl bu kadar büyük yemin edeyim ?

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Yahu vallahi bilmiyorum nick verin bana oyundan

ben gene umursamıyordum beni etiketleyen sizsiniz 1hafta düşünmedim tersine umursamadım bile tekrar yazana kadar

Ayrıca ben wp grubunda bile bu resmi sordum forumdan kaldırılınca kimsede yokmuş ben o gece forumda bile görmedim resimleri keşke kaldırmasalardı eger ben girseydim ip farklı olacağından asıl onu kaçırmazdınız kullanmak için

siz kendiniz wp grubundan resimleri çalıp sirküyü çektiniz bu kadar net olay sizinl daha da ugraşammam .. Duama bile amin diyemedin belkide sensin o kişi

Deleted User - 5559320

Ziyaretçi
Sen dinini yaşamaya özen gösteren birsin ve ana avrat küfürler ediyorsun öyle mi?

hangi dine mensupsun söyle bilelim, biz de o dine geçelim güzel dinmiş

DeletedUser71236

Ziyaretçi
Sen dinini yaşamaya özen gösteren birsin ve ana avrat küfürler ediyorsun öyle mi?

hangi dine mensupsun söyle bilelim, biz de o dine geçelim güzel dinmiş

Bir yerde insanız baml telimiz çıkıyor hayırdır senin gibi iftira atmadığım için mi bunlar veya senin gibi casusluk peşinde koşmadıgım için mi ? Senin forumda herkese de sarmıyorum doğru için ugraşıyorum

DeletedUser71236

Ziyaretçi
İşte o ip benim değil benim 85 ile başlıyor daha da konuşmayın sürekli aynı yerden girerim ama takip edeceğim o ip denk gelirse gerekeni yapacağım ama bana bu iftirayı atana da hakkımı asla helal etmem , etmiyorumda

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

@Fenkolik

Öncelikle şunu sormak istiyorum sana ?

Karşınızdaki insanlarla düzgün iletişim kuramayarak Hakaret etmek sizde aile mesleği mi ? Sizden kim konuşsa ağzını hakaretle açıp hakaretle kapatıyor yazık sizlere.

Bu mesajında salak demişsin bir mesajında beyinsiz demişsin.... Reel hayatında ne iş yaparsın bilmem ama çok başarılı olduğunu söylemişsin,, bu üslup ile başarılı olabildiysen gerçekten seni ve böyle güzel üsluplu bir evlat yetiştiren aileni tebrik ederim.

Şu fotolardan anlaşılan, atılan sirkülerdeki fotoların senin hesabından çekildiğidir...........

Bak bu olay nasıl olmuş olabilir sana açıklayım belki anlarsın...

1- Olayı sen yapmış olabilirsin
2- Hesabın şifresini bilen bir arkadaşın olayı gerçekleştirmiş olabilir
3- Hesabı bakıcılık attığın bir arkadaşın yapmış olabilir
4- SS leri sen kendi hesabın üzerinden çekip bu işi yapan arkadaşına atmış olup, yapılan eyleme ortak olmuş olabilirsin

buraya bir kaç madde daha eklenebilir bu şekilde.

SENİN YAPMAN GEREKEN NEYDİ BİLİYOR MUSUN ?

ÖNCELİKLE İNSANLARA HAKARET ETMEYEREK, ŞUNU YAZMALIYDIN, ARKADAŞLAR HAKKINIZI HELAL EDİN BENİM OLAYLA BİR İLGİM YOK, BELİRTİLEN SS LERİ BENİM ÇEKTİĞİM DOĞRUDUR BEN WP GRUPLARINDA SİZİN DURUMUNUZU PAYLAŞMAK İÇİN ÇEKTİM ORADAN KİM ALDIYSA BU EYLEMİ YAPMIŞ OLABİLİR, BUNU KESİNLİKLE BEN YAPMADIM, SS LER BANA AİT DOĞRU AMA YAPAN KİMSE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BU OLAY İÇİN ÜZGÜNÜM DİYEBİLİRDİN.

Ama sen ne yaptın ailenden aldığın terbiyeyi burada bizlere göstermiş oldu.......

Hakaretlerine karşılık çok şey söylemek istiyorum sana ama SENİNLE BU HAKARETLERİN KARŞILIĞI ADLİYE DE GÖRÜŞECEĞİZ BAKALIM ORADA DA KLAVYE DELİKANLILIĞI GÖSTERİP HAKARET EDEBİLECEK MİSİN ?????

Çalan kişinin hesabının kapatılmaması olayına gelince, buradaki bir çok başlıkta söylediğimi tekrar edeceğim.

@Mr.Storm un benimle kişisel sürtüşmeleri olduğu için benim ve arkadaşlarımın şikayet ettiği hiç bir konuyu değerlendirmeye bile almamamta, hatta, attığımız TİCKET lerde bizleri fırçalayıp, ticketi bile kapatmaktadır.

Yönetim azıcık adil ve kişisel düşüncelerini kenara bıraksa zaten, senin hesaba girmeden, çalan kişinin giriş IP lerini araştırsa bile kimin yaptığını bulup cezayı verirdi ancak bunu bile yapmadı.

Bunu geçtim adamlar 265 puanlı 5k kesimi olan multiye bile ceza vermeyip sırf ben şikayet ettim diye TİCKET i bile kilitlediler.