UDW-MyrmidoNs VS Noldor -LOCK--HR- ARGO

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

Vogue

Baltacı
Sonraki klasiğe 2 klan gırıcek kuzey guney savaşacaklar bu gıdışle,bu nedir ya

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Feryat taraf değişrise demiş kekonun biri iyi demişsin ama taraf değişmem ben rahat ol . Kendalcığım bu haritadan cıkamayacak kendisi ile hep dost olduk düşman olmadık o yuzden benım neler yapabileceğimi görmedı kendisi masa bası oyunlar yapmakla beni deviremeyeceğini aksine daha da hırslandıracağını bilmiyor bu yuzden kendisi dostca savas olsun deyıp yanlıs hamleler yaptı karsılıgı ağır olaacak yeğenlerni alıp dıer clasığe hazırlık yapacaktır muhtemelen :) çaylak acıldı kesimde 1ci klanız korkudan savunma basmıslar kıyamam

Kılçık

Baltacı
Feryat taraf değişmez. Değiştirttirir. Titrer gibi bişey oldu bu da. Titretiyordur belki de. Ürkek bir ceylan gibi karşısındaki herkes.

Ben şimdi buraya neden geldim niçin geldim :rolleyes: Gidip ağaca çıkayım.

DeletedUser65385

Ziyaretçi
HR deyim ne oldu davet falanmı isticen, alımlar kapandı ama özel izinle aldırırm seni :)

DeletedUser65977

Ziyaretçi
HR deyim ne oldu davet falanmı isticen, alımlar kapandı ama özel izinle aldırırm seni :)
Profil resmine aldanma ayrıca kira maksatlı söyledim yazmayı unuttum param yok evi gecelik kiraya veriyorum 50 tl bas 1 günlük veririm

DeletedUser65488

Ziyaretçi

Onu ben sokarım gerekli yerlere, sen dert etme amocuğum.

Hem sen niye o kadar uzak kaldın bana bakayım :d feryat kankama söyle iyi desteklesin seni ben oraya gelene kadar dayan bari w42 gibi olmasın :d