UDW-MS Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser41769
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Side 1:
Tribes: UDW, UDW², UDW³

Side 2:
Tribes: -MS-, [MS], (MS), TRKY, W@R, ANARCY, CELLAT, KaPaN, TRKY2, KaPaN2, Trky3

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 23
Side 2: 1
Difference: 22

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 59,339
Side 2: 2,395
Difference: 56,944

chart

DeletedUser

Ziyaretçi
bu savaş 1 ay da sonuçlanır diye tahmin yürütüyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş bu belli olmaz...

1 ay sürer hatta daha fazla müttefik arayışına giricek her iki taraf..

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Bu adamların yarısı bizim kuzeydoğuda bizimlede savaştalar resmiyette, ama pek bi savaş yaptıklarını söyliyemicem sadece köy kaybediyolar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
[goralinkafkaf ] Başarılar :)
Alttan bizde vuruyoruz kısa bir savaş olacak inşallah :)
majestic200 [BELA]

DeletedUser

Ziyaretçi
valla hiçbirşey belli olmaz bizim k44 savaşlar beşiği herkes birbirine giriyor aradan sıyrılabilirler :)
BALYOZ - KORKU - KARDESLER - SMURF Ailesi & [BELA] Ailesi - Prozac Ailesi - UDW Ailesi - [MS] ve irili ufaklı klanların oluşturduğu savaşlar bölgesi canım k44 üm :)

DeletedUser39912

Ziyaretçi
Udw nin yöneticisi goralinkafkaf karaktersizsin neden mi Anatol ve anarcy klanlar ini kendi savasiniza çek sonra savaşi kazaninca onlara savaş ac goralin beni taniyorsun nickmi sana yazdim bilki [MS] yikilmiyacak ve ayni şekilde majestic200 snnde w17 de yaptiklarini unutmadim bak alim bela ve udw ne kadar surede yikicaksiniz bn bu savaşta yokum keşke olsaydim hak eden kazansin

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Sizi yıkmak bunları yıkmaktan zor mu ki :) yada onları yıkmak sizi yıkmaktan kolay mı ki :) elinde sonunda savaşı kazanacak bu adamlar kolay olsun zor olsun. siz burda istediğinizi diyin sonuç az çok belli oluyo zaten.

DeletedUser41911

Ziyaretçi
henuz biseyin belli oldugu yok bi kac koy aldınız diye böbürlenmeyin çabuk biticekmiş savas hayal ürünüsünüz ya savas gercekten basladıgında burda atıp tutun o zaman savasın ne kadar surcegını kımın kaybedıcegını gorur millet..

kendi klan arkdaslarımada udw klanınada başarılar bu savasta