UDW-MS Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser41769
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
[MS] in avantajı bölgesel olmaları ve birbirlerini tanımaları. Daha hiçbirşey bitmiş değil.
Ama benim anlamadığım MS bu kadar büyük bir savaştaysa bize neden saldırıyor :)
Tek bir kişiye haftalardır saldırı atıyorlar arkadaş 1 köy vermeden 4 köy aldı ve 300k asker kesti ama hala saldırı atıyor MS
büyük bir savaşınız varsa güç birliği yapmalısınız 2 klanınızın sadece biri UDW karşısında ancak gölge olur 2 klanda tanıdık onun için gerçekçi konuşuyorum.
Bu savaş k44 ünde sıkışık pozisyonunu rahatlatacak inşallah ortada sıkıştık kaldık.

ARTIK YA YAKACAKSINIZ , YADA YANACAKSINIZ. :)

DeletedUser44405

Ziyaretçi
Sizi yıkmak bunları yıkmaktan zor mu ki :) yada onları yıkmak sizi yıkmaktan kolay mı ki :) elinde sonunda savaşı kazanacak bu adamlar kolay olsun zor olsun. siz burda istediğinizi diyin sonuç az çok belli oluyo zaten.

her şey ilerleyen günlerde belli olur bana sizi deme cünkü ben ms de bulunmuyorum suan ancak ms yi biliyorum udw toplama klan ne yapmalarını bekliyosun prozac ın alt klanını yıktılar diye cok mu saglam oldular 1 ay sürmez demişsiniz 1 ay sonra belli olur her şey

bela klanından arkadaşım ms nin sizle bi ilişkisi yoktu ki sizin dısardan durmadan üye toplamanız bu durumu bozuyor toplama üye oldugu icin udw de bela da ms kadar dayanamaz belki diyorum bela udw den daha fazla dayanır en azından 1 klanınız birbirini tanıyor ama udw tamamen toplama denebilir bir şey beklemeyin onlardan anca bazı oyuncuların bireysel performansı savasa biraz katkı yapar goralinkafkaf twstats dan bakın her sw kendine klan kurup üye toplar 1 ay 2 ay en fazla 3 ay dayanır bırakır

DeletedUser44405

Ziyaretçi
udw nin aldıgı bu köyler ortada ms nin en alt klanı bu ne adamlar ın 1 er köyü var yeterli desteği saglayamıyolar sonra savasta böyle böyle üst klanlardan köy alsınlar sonra gelip buraya istatislik koysunlar

DeletedUser41911

Ziyaretçi
aldıkları koylerı soylıyım sıze oyuna ara sıra bakan muhabbetıne burda olan bır kac kısının koyunu aldılar sadece suana kadar aktıf olarak oynasan hıcbır ms uyesıne adam akılı saldırı gelmedı dedigim gibi daha sımdıden atıp tutmakla olmuyo savas daha yeni ve tam sıddetıne baslmanı ortada bı savas var ama sadece adı var sımdılık... ilerleyen zamanlarda savasın ne kadr surcegı kımın kazanacagı hakkında yorumlar yaparsınız..boyle toplma adamlar bı yere dolustumu her yerde atıp tutarlar işde bla bla bla...

DeletedUser

Ziyaretçi
Bize toplama klan demişsin yanlız burada böyle yazmak ıle olmaz be oyunda kendin göster ondan sonra konuş dahada yazmam!!!

DeletedUser41911

Ziyaretçi
sizin gibi atıp tutmuyorum en azından... toplama klan oldugunuzu herkes biliyor ayıp bişey degil bu :) oyunlada yeteri kadar alakam var nymanville olarak bakabılırsın ;) burada boyle yazmak olmuyo evet kac gundur atıp tutuyosunuz bır alttan vuruyomus bırı ustten vuruyomus yok savas cok kısa surcekmıs hemen 1 ayda bitiriceklermiş ms yi bla bla bla kimin atıp tuttugu belli önce bi önünüzü göründe ondan sonra şöyle olucak böyle olucak konusun...

he bide ortada bir savaş var düşmanız ama udw klanın bir oyuncusu msj atıyor bizim bir üyemize utanmadan saldırı destegi istiyor adamın puanı 15 k saldırı destegi istedigi oyuncumuzun puanıda 3.5. k buda bi ilginc durum...

DeletedUser

Ziyaretçi
Udw nin diplomasi çok ergen ,savaş için oynuyorlar sadece ms e odaklansalar ,Ms kısa sürede biter ama hadi buna savaşa açalım,buna da açalım,şuna da açalım mantığı yanlış.
Sırlamada geri kalmasının en büyük nedeni bu. birde 3 klan çok içe ,gelişirken herkes birbirini engelledi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu laflardan sonra ms ye odaklanmazlarsa oynamasınlar zaten :)

Bazen sadece RAPOR ile bir şeyleri anlatmaya çalışırısın :) :) :)

pfb5w.jpg

DeletedUser41911

Ziyaretçi
he soyle atıp tutcagınıza rapor koyun... bu sadece sizin birkac koyunuze yapılan kamilerden biri biri kesilir biri keser biride yıkar digerinide koysaydın bari

DeletedUser34425

Ziyaretçi
[MS] ve (MS) ailesindeki arkadaşlarım sizden ricam lütfen bu konuya herhangi bir cevap yazmayınız.. Arkadaşlar konuşmuşlar 1 ay süre biçmişler bekleyip görelim 1 aya ne olacakmış bende sabırsızlıkla bekliyorum fazla söze gerek yok..

Hayırlı geceler..

DeletedUser41911

Ziyaretçi
[MS] ve (MS) ailesindeki arkadaşlarım sizden ricam lütfen bu konuya herhangi bir cevap yazmayınız.. Arkadaşlar konuşmuşlar 1 ay süre biçmişler bekleyip görelim 1 aya ne olacakmış bende sabırsızlıkla bekliyorum fazla söze gerek yok..

Hayırlı geceler..

aynen kardesim 1 ay süre biçtiler bekleyelim bende daha yazmıyorum kendileri eglensinler 1 ay sonra bi ugrarız buraya biz yokken istediginiz kadar atıp tutun hadi kolay gelsin size :)

DeletedUser44405

Ziyaretçi
aynen kardesim 1 ay süre biçtiler bekleyelim bende daha yazmıyorum kendileri eglensinler 1 ay sonra bi ugrarız buraya biz yokken istediginiz kadar atıp tutun hadi kolay gelsin size :)

18 günleri kaldı hadi bakalım savas 10 haziranda baslamıs :Ddd