UDW Klanlarının Fake Hesapları

• Konuyu başlatan DeletedUser62930
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
UDW nin yaptığını iddia ettiğiniz şeyleri, UDW nin yaptığına dair elinizde herhangi bir kanıt var mı? Varsa paylaşır mısınız?

Buraya bu cevabı yazmadan önce oyuna girip küçük bir gözlem yapsan keşke. Adımıza açılan hesaplar UDW klanlarında üye olan hesaplar aynı zamanda. Yani başka bir klan adımıza hesap açıp bu hesapları UDW klanlarına mı soktu yoksa :D

AlphaSierra

Acemi
SiNSeR

kardeş mardeş üstad ne desem bilemedim ne diyim sana sen söyle nasıl hitab edeyim

az sus bea az sus hakkaten burayı fazla oyalama hadi işine bak git kendi arkadaşlarına konuş yeter burayı bu kadar meşgul ettiğin
hiç mi etrafındakiler sana demiyor ne boş yapıyorsun az sus diye full tantana yapıyorsun
anlamıyorum nasıl bir kafa yaşıyorsun ki ?? ne yani evde oturmaktan canın sıkıldığı için mi sürekli dolaşıyorsun buralarda

almışsın arkana 5-6 tane şakşakcı
her yazdığın postun altına şak şak yapıyorlar .
@SiNSeR ayca_22 bulundu sanırım

DeletedUser69850

Ziyaretçi
Oyun hesabı çalmaya çalışan hırsızlara benziyor saha çok. Udw'yi suçlamanız çok yanlış. Burada iftira atan herkesin cezalandırılması gerekir.

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Okuduğunu anlamakta problem mi yaşıyorsun hesaplar dün UDW klanındaydı. Bu gün klansız olması bir şey değiştirmiyor :) madem öyle almasaydınız bu hesapları klana. Nasıl UDW yaptı demeyelim söyler misin ?

Ben mi problem yaşıyorum sen mi? Yazdığın yazıya cevap verdim. Yazdığın yazıda hesapların Udw de olduğunu belirttin mi? Hayır. Sadece diğer klanlar neden böyle birşey yapsın ki diye saçma sapan bir mantık yürütmüşsün. Sonra gelip burada her zamanki gibi boş boş tartışmayı uzatıyorsun.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Belki de Anti yapmıştır?

Sen şaka falan mısın acaba kendi adımıza aynı isimler ile fake hesap açıp bunları UDW'ye mi soktuk yani? UDW'de direk bu hesapları klanlarına kabul etti yani hmmm. Eğer dediğin gibi ise savaşı rahat kazanırız biz galiba :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ben mi problem yaşıyorum sen mi? Yazdığın yazıya cevap verdim. Yazdığın yazıda hesapların Udw de olduğunu belirttin mi? Hayır. Sadece diğer klanlar neden böyle birşey yapsın ki diye saçma sapan bir mantık yürütmüşsün. Sonra gelip burada her zamanki gibi boş boş tartışmayı uzatıyorsun.

Başlığın adını oku, ilk sayfada ki yorumları oku. Hala anlamıyorsun, hala düşünemiyorsun.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
bu fake hesapların udwde olduğunu defalarca gördüm. örneğin cyroburn* hesabı az önce udw'deyken şuan çıktı udw'den.
bir şey yapıyorsanız eğer bu tip hatalar yapmayın :D.
allah düşmanın'da şeyini nasip etsin.
neyse.

Ağa tek yıldızlı olan benim kendi orijinal hesabım bak burada noktalama yanlışı yapmayalım sonra karambole biz gideriz :D

DeletedUser65801

Ziyaretçi
Dövüşmeyin yazıktır günahtır yapmayın bi oyun için :D

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Sen şaka falan mısın acaba kendi adımıza aynı isimler ile fake hesap açıp bunları UDW'ye mi soktuk yani? UDW'de direk bu hesapları klanlarına kabul etti yani hmmm. Eğer dediğin gibi ise savaşı rahat kazanırız biz galiba :D

İlk yazdığım yazıda kanıt sordum? Bunda bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum. Genel forumda böyle bir iddianız varsa kanıtları da ortaya koyarsanız.

Diğer yorumum da tamamen olaydan bağımsız Sinserin verdiği cevaba karşı cevap. Diğerleri niye yapsın ki, UDW yapmıştır diyor. Sence mantıklı bir cevap mı?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Arkadaşım cidden kafanız almıyor mu ? bu hesaplar UDW klanındaydı... Daha iyi bir kanıt mı olur ??

UDW hem ANTİ ile savaşıp hemde yönetim hesaplarını klana davet edip buyur mu diyecek yani anlamıyorum neyi nasıl algıladığınızı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yani bu ve buna benzer işler tesadüf mü hepsi siz kimi kandırıyorsunuz ya :D

Duruma örnek birkaç hesaplar şu şekildedir;

White Chocolate Mocha >> ANTİ oyuncusu
White Chocolate Mocha* >> udw tarafından açılan multi hesap

Cyroburn* >> ANTİ oyuncusı
Cyroburn** >> udw tarafından açılan multi hesap

Serdarsemih. >> ANTİ oyuncusu
Serdarsemih.. >> udw tarafından açılan multi hesap
SerdarSemihMultisi

Okuyombenya >> ANTİ oyuncusu
OkuYom BeN Yaa >> udw tarafından açılan multi hesap

DeletedUser68269

Ziyaretçi
oyunda şifre isteme mesajı bana geldi :) eğer görüyorlarsa buradan, aklınızı seveyim ;)

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Arkadaşım cidden kafanız almıyor mu ? bu hesaplar UDW klanındaydı... Daha iyi bir kanıt mı olur ??

UDW hem ANTİ ile savaşıp hemde yönetim hesaplarını klana davet edip buyur mu diyecek yani anlamıyorum neyi nasıl algıladığınızı.

Hesapların UDW de olduğunu söylüyorsunuz. Mutlaka SS almışsınızdır. Buraya da atar mısınız? Hesapların bulunduğu klandan davetin kim tarafından atıldığına bakılır. Kimin yaptığı da az çok belli olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.