UDW Klanlarının Fake Hesapları

• Konuyu başlatan DeletedUser62930
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Beyler neden bu kadar uğraşıyorsunuz anladık karantina var evde sıkılıyorsunuz falan ama yani spor yapın,yabancı dil öğrenin,klasik müzik dinleyin,kitap okuyun yani kişisel gelişime falan odaklanın biraz. Hani tüm gün bizim oyuncu ve yöneticilerin isimleri ile yeni yeni fake hesaplar açıp insanları arkadaş ekleme,insanlara özel mesajlar atıp insanların şifrelerini öğrenmeye falan çalışmak yani ne bileyim tuhaf tuhaf işler kasmayın bu kadar... Zaten iki gün sonra çaylak kalkacak ortalık karışacak şu günleri bare sakin geçirin. Koskoca UDW böyle şeylere mi kaldı yoksa (!)

Hepinize iyi oyunlar :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Gerçekten anlam veremiyorum :)

Atakan kağan,white chocolate mocha vb. bir çok hesabımızın türevi açılmış. Bu hesaplardan da diğer klan üyelerine mesajlar atıp farklı talepler de bulunuluyor.. (şifre isteme vb.) hayır en çok güldüğüm "Atakanın sevgilisiyim" diye gelen mesajdır. Hanginiz "Atakanın sevgilisi" başkan merak ediyor sevgilisini söyleyin bilsin kim o :)

Şurada ayak oyunlarına ne gerek var. Diplomasilerle girdiniz, dağdaki çobana kadar aradınız. Hala insanları oyundan soğutmanın derdindesiniz..

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Forum kurallarımız gereğince; oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır. Bu kurala uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler. Konuyla ilgili başvuruda bulunursanız gerekli yardım, inceleme yapılır.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sadece UDW yi suçlamasak mı ? yada UDW nin gölgesinde giren yancılar derken haklı mıydım ? bilemiyorum. Kazanmak hayatınızda ki her şeyden değerli sanırım sizin için.

Mis mi ? Fake mi ? bugün saat 16:56
taktik güzel ama geliştirmek lazım :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Forum kurallarımız gereğince; oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır. Bu kurala uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler. Konuyla ilgili başvuruda bulunursanız gerekli yardım, inceleme yapılır.

Kurallara aykırı bir durum yok sayın yetkili. Atakan kağan 1-2-3-4-5-6 diye herkes nick alabilir sistem buna müsade ediyor. Sonuçta atakan kağan klanlar ekibinde değil ki bu tarz nickler yasak olsun... Ama bunlar birilerinin multi hesabı tabiki ilgili şikayetimizi oyundan yapıyoruz. Ancak şikayet ve kural ihlalinden ziyade bu konunun etikliğinin bu platformda tartışılması gerektiğini düşünüyorum.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Kurallara aykırı bir durum yok sayın yetkili. Atakan kağan 1-2-3-4-5-6 diye herkes nick alabilir sistem buna müsade ediyor. Sonuçta atakan kağan klanlar ekibinde değil ki bu tarz nickler yasak olsun... Ama bunlar birilerinin multi hesabı tabiki ilgili şikayetimizi oyundan yapıyoruz. Ancak şikayet ve kural ihlalinden ziyade bu konunun etikliğinin bu platformda tartışılması gerektiğini düşünüyorum.

Alıntımın yeterli bir cevap olacağını düşünüyorum.

Hani tüm gün bizim oyuncu ve yöneticilerin isimleri ile yeni yeni fake hesaplar açıp insanları arkadaş ekleme,insanlara özel mesajlar atıp insanların şifrelerini öğrenmeye falan çalışmak yani ne bileyim tuhaf tuhaf işler kasmayın bu kadar...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Alıntımın yeterli bir cevap olacağını düşünüyorum.

Sinek küçük olsa da miğde bulandırıyor. 500 kişi çağırmışız bu dünyaya gelsinler keyif alacakları bir dünya olsun diye. Bunlarla uğraşsınlar diye değil ki :) Konu zaten sürekli sizinle de çözülmez. Buradaki oyuncuların sağ duyulu tepkiler göstermesi gerekiyor ki bu tarz arkadaşlar bu işlere bir daha girişmesin bu gün bize yarın size ertesi gün başkasına.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
UDW nin yaptığını iddia ettiğiniz şeyleri, UDW nin yaptığına dair elinizde herhangi bir kanıt var mı? Varsa paylaşır mısınız?

Hucum mu yaptı diyorsun ? myrmydns da olabilir hayır hayır GG yapmıştır.. :) Yahu bu arkadaşlar neden bizimle uğraşsın :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Sinek küçük olsa da miğde bulandırıyor. 500 kişi çağırmışız bu dünyaya gelsinler keyif alacakları bir dünya olsun diye. Bunlarla uğraşsınlar diye değil ki :) Konu zaten sürekli sizinle de çözülmez. Buradaki oyuncuların sağ duyulu tepkiler göstermesi gerekiyor ki bu tarz arkadaşlar bu işlere bir daha girişmesin bu gün bize yarın size ertesi gün başkasına.

Bu bahsedilen hesapları sizin açmadığınız ne malum? Şikayetinizi edin, geçin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.