Tugra klanlari w33 oyuncularina saygilarini sunar

• Konuyu başlatan DeletedUser53608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
ooo buraları böyle kalabalık görelim :D
Beyler savaşa alışığız ya pek problem olmaz da, tek tek gelinirse daha fazla tadını alırız oyunun. ;)
Sizin ekipten Bayram(efkarlı) benim yakın arkadaşım olur tanır beni o. sinser, sizinle resmi tanışamadık daha :) Olur bir gün tanışırız.

Teke tek Çarpışalım diyorsun yani :D

Sınırlarımız olsunda bklm neler olur o güne kadar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Çarpışılcaksa teke tek olsun diyorum dostum. :) Sizde bilirsiniz, bir klanın on klanla savaşması cesurluktur, oyun bilmektir, on klanın bir klanla uğraşmasını burada yazamıyorum malesef modlar kızmasın :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Çarpışılcaksa teke tek olsun diyorum dostum. :) Sizde bilirsiniz, bir klanın on klanla savaşması cesurluktur, oyun bilmektir, on klanın bir klanla uğraşmasını burada yazamıyorum malesef modlar kızmasın :D

Dediginde haklısın Teke Tek her zaman en iyisidir.

Dedigini w32 de yaşadım tek klanla 20 klana kafa tuttuk yabancılık çekmeyiz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşan dost bulmak en zoru dostum :)
Korkak düşman çokta, savaşan dost zor bulunuyor. O yüzden herkese hakettiğini vermek gerek

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Savaşan dost bulmak en zoru dostum :)
Korkak düşman çokta, savaşan dost zor bulunuyor. O yüzden herkese hakettiğini vermek gerek

Oyunda devir degişti Savaşlar Güçlünün yanında yer almaya çalışıyolar.

Nerede o Eski savaşlar crying

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bu sinseri emekli etmemismiydik forumdan biz :S

S i N S e R i kimse emekli edemez, klanların ssksı bagkuru varda haberim mi yok :)

Çok durma taraftarı değilim... Forumunuz sizin olsun.. :p

ooo buraları böyle kalabalık görelim :D
Beyler savaşa alışığız ya pek problem olmaz da, tek tek gelinirse daha fazla tadını alırız oyunun. ;)
Sizin ekipten Bayram(efkarlı) benim yakın arkadaşım olur tanır beni o. sinser, sizinle resmi tanışamadık daha :) Olur bir gün tanışırız.

Alıngan bayram mı :)
Kısmet, tanışırız elbette...

iyi oyunlar dilerim

DeletedUser47463

Ziyaretçi
oyunda en uzak iki klanız inşallah yaklaşacak kadar oyuna devam edersiniz ne diyelim