Tuğbey Klanının kendi oyuncularını toplaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

NEFRETDOLU

Casus
Hemen hemen her klanın bir kemik ekibi vardır.

Ve hemen hemen her klan o kemik kadroyu beslemek ister ki hepsi daha çok oyuna bağlansın..

Yanlış bir davranış ama çok oluyor bu durum

İnan sen haklısındır asla lafım yok ama maalesef artık millet sarı yakmış kırmızı yakmış oyuncuları toplamak ile yetinmiyor ya da pasif aktif ayrımı yapmıyor kemik kadrosuna istediği saatte arayıp uyandırabilir kemik kadrosuna her mis arasını her operasyona katılıyordur diye küçük kalmış hesapları topluyorlar bu küçük kalma sebebin sınırda köy kaybetsende olsa ya da klanın içinde kalıp gelişememende olsa fark etmez onlar için köy kaybedersin destek atmazlar kaybetmeseydin derler artık oyun o hale geldi :)

İsyan klanı bu konuda biraz daha iyi oyuncu ayıklıyor çünkü her dünya oyuncu kazanmak istiyor insan topluyor köy değil bu yüzden her girdiği dünyada güç kazanıyor ve her geçen dünya dahada güçleniyor :)

En yakın örneği mesela ben 16 yaşında genç bir kardemişizi kazandım 100k altı toplanıcak dediler dedim bu çocuk aktif sürekli saçma sapan iş yapmayın şuan o pasiflerden o çocuğa köy vermeye çalışıyoruz oyuna biraz daha asılsın diye

O yüzden herkes bir İSYAN olamaz :)
Biri benim gözlerime büyü mü yaptı bunu yazan Mert mi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.