Tuğbey Klanının kendi oyuncularını toplaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

joker13

Milis
merhaba,
öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Ben oyunu Eskiden beri oynayan bir oyuncuyum. oyunda cok sukur herşeyi yasadım, gördum.
fakat hiç bir klan ve oyuncu arkasından ıs cevırdım veya karaktersızlık yaptım diyemez.

Asil konuya gelince her fırsatta bizim klanımızdaki oyuncular özeldir, bizim klanımızda oynamak ayrıcalıktır diyen Tuğbey klanı klanındakı oyuncuları once savunmalarını sınıra cektırip kestırıyor sonra oyunculara bahaneler bularak topluyorlar.
doğru düzgün acıklama bıle yapmayıp klandan atıp cevresindeki oyuncularada kendısı cıktı dıyıp kotuluyorlar.

yönetici ve kurucular ise kesınlıkle geri dönmeyip acıklama yapmıyorlar.
ben hala kendılerınden bir geri dönüş beklemekteyim.

bari forumda sesimi duyurayım da zahmet edip geri donsunler dedım.

klandan atılma sebebimi de burdan acıklarlarsa oyun topluluguyla tartısıp haklı haksız kararına ben degıl ınsanlar karar verir,

oyundaki nickim jayzawth

Bölgede ve klanınızda olmadan buna yorum yapmak ne kadar doğru olur bilmem ama
oyuna katılım tarihiniz ve puanınıza bakarak şunu diyebilirim tabiki her şey puan değil ama basit mantık puanın yüksekse köy sayın ve oyuna verdiğin emekte biraz daha yüksektir 5 6 ay gibi bir süreçte 100k olman ihracına büyük etki etmiş olabilir.

joker13

Milis
Bölgede ve klanınızda olmadan buna yorum yapmak ne kadar doğru olur bilmem ama
oyuna katılım tarihiniz ve puanınıza bakarak şunu diyebilirim tabiki her şey puan değil ama basit mantık puanın yüksekse köy sayın ve oyuna verdiğin emekte biraz daha yüksektir 5 6 ay gibi bir süreçte 100k olman ihracına büyük etki etmiş olabilir.

sizin mantıgınıza gore her 100k ve altındakı adamları klanların toplama hakkımı var??

joker13

Milis
İstediğin gibi anlamak için çabalamışsın yazılanı.

Bizim mantığımıza göre: özel durumları hariç her oyuncu eş değer emek verecek.
yani 6 ayda 10 köy almış , 2 kere 3 kere destek atmış birindense

6 ayda 100 köy doldurmuş kişi oyuncudur.

Sen Benım kıme ne kadar destek verıp vermedıgımı ne bılıyosun kı ben her seferınde sınıra destek ıstendıgınde destek verdım.
yendıgın rakıp puanım senın klanındakı cogu kısıden daha yuksek o zaman sen gıt kendı klanındakı adamları bu sekıl topla ıkı dunya sonra etrafında kımse kalıyor mu. bu oyun klanca oynanır pre ıle kademe basmak oyunculuk degıl. ne dedıgımı anladın mı kararsızım gerci

Sen Benım kıme ne kadar destek verıp vermedıgımı ne bılıyosun kı ben her seferınde sınıra destek ıstendıgınde destek verdım.
yendıgın rakıp puanım senın klanındakı cogu kısıden daha yuksek o zaman sen gıt kendı klanındakı adamları bu sekıl topla ıkı dunya sonra etrafında kımse kalıyor mu. bu oyun klanca oynanır pre ıle kademe basmak oyunculuk degıl. ne dedıgımı anladın mı kararsızım gerci
Sakin ol reis bu saatten sonra köyler gittiyse kimseye derdini anlatamazsın her klanın yaptığı hareketler bundan sonraki dünyalarda tanıdığın bilmediğin kişilerle oynamamaya bak ki emeklerine yazık olmasın geçmiş olsun

alpera

Mızrakçı
Geçmiş olsun reis. Maalesef böyle durumlar olabiliyor oyunda. Eğer yalnız başına girdiysen oyuna, bu durumu yaşama ihtimalin çok yüksek. Her ne kadar tasvip etmesem de maalesef bazı klanların ilerleyiş planları da böyle oluyor.

joker13

Milis
eyw kardeslerım zaten ben bunun bılıncındeyım amacım hak aramak degıl. bız yok soyleyız boyleyız dıyenlerin gercek yüzü. 35 - 40 yasında adamların bu durumlara dusmesı oyun ugruna ben onların adına utanıyorum sahsen.

UNCHARTED

Dük
Hemen hemen her klanın bir kemik ekibi vardır.

Ve hemen hemen her klan o kemik kadroyu beslemek ister ki hepsi daha çok oyuna bağlansın..

Yanlış bir davranış ama çok oluyor bu durum

İnan sen haklısındır asla lafım yok ama maalesef artık millet sarı yakmış kırmızı yakmış oyuncuları toplamak ile yetinmiyor ya da pasif aktif ayrımı yapmıyor kemik kadrosuna istediği saatte arayıp uyandırabilir kemik kadrosuna her mis arasını her operasyona katılıyordur diye küçük kalmış hesapları topluyorlar bu küçük kalma sebebin sınırda köy kaybetsende olsa ya da klanın içinde kalıp gelişememende olsa fark etmez onlar için köy kaybedersin destek atmazlar kaybetmeseydin derler artık oyun o hale geldi :)

İsyan klanı bu konuda biraz daha iyi oyuncu ayıklıyor çünkü her dünya oyuncu kazanmak istiyor insan topluyor köy değil bu yüzden her girdiği dünyada güç kazanıyor ve her geçen dünya dahada güçleniyor :)

En yakın örneği mesela ben 16 yaşında genç bir kardemişizi kazandım 100k altı toplanıcak dediler dedim bu çocuk aktif sürekli saçma sapan iş yapmayın şuan o pasiflerden o çocuğa köy vermeye çalışıyoruz oyuna biraz daha asılsın diye

O yüzden herkes bir İSYAN olamaz :)

joker13

Milis

Ve hemen hemen her klan o kemik kadroyu beslemek ister ki hepsi daha çok oyuna bağlansın..

İnan sen haklısındır asla lafım yok ama maalesef artık millet sarı yakmış kırmızı yakmış oyuncuları toplamak ile yetinmiyor ya da pasif aktif ayrımı yapmıyor kemik kadrosuna istediği saatte arayıp uyandırabilir kemik kadrosuna her mis arasını her operasyona katılıyordur diye küçük kalmış hesapları topluyorlar bu küçük kalma sebebin sınırda köy kaybetsende olsa ya da klanın içinde kalıp gelişememende olsa fark etmez onlar için köy kaybedersin destek atmazlar kaybetmeseydin derler artık oyun o hale geldi :)

İsyan klanı bu konuda biraz daha iyi oyuncu ayıklıyor çünkü her dünya oyuncu kazanmak istiyor insan topluyor köy değil bu yüzden her girdiği dünyada güç kazanıyor ve her geçen dünya dahada güçleniyor :)

En yakın örneği mesela ben 16 yaşında genç bir kardemişizi kazandım 100k altı toplanıcak dediler dedim bu çocuk aktif sürekli saçma sapan iş yapmayın şuan o pasiflerden o çocuğa köy vermeye çalışıyoruz oyuna biraz daha asılsın diye

isyan klanından mustafa abıme selamlar olsun Decanforst :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Kolay kolay kimse klanına emek veren birini atıp toplamaz kardeşim. Atılıp toplandıysan klana bir faydan yoktur. Worldle hiçbir alakam yok ne tuğbey klanını ne seni ne de seni toplayanları tanırım ama seni kimler toplamışsa onlara bir sorar mısın günde kaç saat aktifler ve kaç gece operasyon için discordlarda skypelarda sabahlamışlar :) Yani kötü yorum yapıp kabalık etmek istemiyorum ama her world sizin gibi insanları görmekten çok sıkıldım

Kolay kolay kimse klanına emek veren birini atıp toplamaz kardeşim. Atılıp toplandıysan klana bir faydan yoktur. Worldle hiçbir alakam yok ne tuğbey klanını ne seni ne de seni toplayanları tanırım ama seni kimler toplamışsa onlara bir sorar mısın günde kaç saat aktifler ve kaç gece operasyon için discordlarda skypelarda sabahlamışlar :) Yani kötü yorum yapıp kabalık etmek istemiyorum ama her world sizin gibi insanları görmekten çok sıkıldım

Ben denedim semihcim anlatamadım umarım bunları anlar ama gerçi anlamayacaktır.

Gaia

Acemi

Evet isyan da mesela ilk önce davet atıp paylaşımdan orduna bakabiliyor ardından içinde asker bulunmayan köylerini toplayabiliyor (aktif olsan bile)

K56'da Errorun dağılmasından sonra kıtadaki(birçoğu pasif) oyuncuları davet edip belli bir süre klanda tutup ardından köylerini toplayabiliyor( amaç bizim oyuncuydu deyip köyleri kendi klanına toplatmak)

:)

İsyanında farkı yok yani :)

InFlames06

Baltacı
İsyan kendi oyuncusunu toplar dağılmış bir klanımı toplamıycak sende peh :) şaka bi yana böyle şeyler her klanda var kanadı kırılanın tepki göstermeside normal

joker13

Milis
Bende senin gibi bilgisi olmadan yorum yapanlardan sıkıldım biliyomusun. Bu hani sosyal medyadan trolluk yapan tayfadan farkın yok :)

UNCHARTED

Dük
Evet isyan da mesela ilk önce davet atıp paylaşımdan orduna bakabiliyor ardından içinde asker bulunmayan köylerini toplayabiliyor (aktif olsan bile)

K56'da Errorun dağılmasından sonra kıtadaki(birçoğu pasif) oyuncuları davet edip belli bir süre klanda tutup ardından köylerini toplayabiliyor( amaç bizim oyuncuydu deyip köyleri kendi klanına toplatmak)

:)

İsyanında farkı yok yani :)

Yok demiyorum var ama işine yarayan oyuncuyuda tutar sahip çıkar :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.