Tuğbey Klanının kendi oyuncularını toplaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ERCn

Acemi
inanılır gibi deil birde buraya gelip konu başlığı açmış kendi klanındaki oyuncunun 5 köyünü aldığını neden yazmıyorsun bu yüzden atıldın klandan
öle yazmakla olmuyor bu oyunu eskiden beri oynuyorum demek ile herşeyi biz mi söyliyeceğiz şunu yapma şunu yap diye sana bir kere dc gelmemişsin sene olucak server açılalı yakında bi habersiniz dünyadan kendi klanının kalesine saldıranmı istersin kendi klanındaki oyununcunun köyünü alanmı birde üstüne hak arayanmı :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Senin ne gibi bir karın ağrın var çözemedim. Olaydan haberin yok gelmiş bana ahkam kesiyorsun. Yalama peşindeysen iyi yalıyorsun bu performansla çoğu klanda yer bulursun :).
Oyunculuğa gelirsek seni ben oyun diye oynarım haberin olsun. Oyun bilmediğin o kadar belli ki git bak bakalım ben yendiğim düşman puanında hem saldırıda hem savunmada hem destekte kaçıncı sıradayım. Yanı dünyanın yarısında iyi. bazı oyuncular gibi sadece saldırı puanım yüksek degil hepsi yüksek. Bunu anlayacak kadar iyi oyuncu musun görücez. Şimdi seni buraya gönderenlere selam söyle erkek olsunlar onlar kendi gelsin karşıma çapsız adamları veya yalaka kurucuları göndermesinler. Yok pasifsin yok öylesın demesinler komık oluyor.

tuğbey klan kurucularından cvp bekleniyorum. Aksi durumda takdir oyuncu toplulugunundur.
Akuvvak diye ağzına şapalağa bi koyacam evin yolunu unutacan şimdi. Kesim puanıma bak diyorsun da senin hayatın boyunca yaptığın kesimi 1 worldde yapmışımdır ben sadece :( Tanımadan etmeden yalakasın her klanda yer bulursun falan demez mi bir de :D Özelden numaramı atayım w60a yan yana girelim pre kasarken tokatlayayım seni ?

SpaceDandy

Milis
Söz ve söylem, her iki tarafta da yanlış kullanılmış.

Konuyla ilgili, bana laf düşmez ama hakkını arayanın da yanındayım. @joker13 kardeşimiz kesinlikle haklı fakat, sergilediği tutum yaşadıkları dolayısıyla çok agresif. Burada klan kurucularının, arkadaşın durumunu da göz önüne alarak sadece özür dilemesi yeterliyken, aksini yapıp arkadaşın daha da üzerine gitmişler.

Dahası, yapılan şeyi etik olmamasına rağmen savunanlar olmuş ve ciddi anlamda kışkırtmaya meyilli mesajlar atmışlar.

@joker13 Arkadaşımız her iki durumda da kesinlikle haklı pozisyondadır.

Ayrıca belirtmeliyim ki, bu forumu 1 aydan fazla bir süredir sürekli takip ediyorum. Bir takım kişiler itibarlarını kullanarak ve eleştiriye tahammül edemeyip sürekli baskın duruma çıkmaya çaba sarf ediyor. Bu demek değil ki söyledikleri her şey doğru ya da münasip.

Not: Kendinde bir duygu bulantısı yaşayan herkes söylediklerimi üzerine alabilir.

Teşekkürler

joker13

Milis
inanılır gibi deil birde buraya gelip konu başlığı açmış kendi klanındaki oyuncunun 5 köyünü aldığını neden yazmıyorsun bu yüzden atıldın klandan
öle yazmakla olmuyor bu oyunu eskiden beri oynuyorum demek ile herşeyi biz mi söyliyeceğiz şunu yapma şunu yap diye sana bir kere dc gelmemişsin sene olucak server açılalı yakında bi habersiniz dünyadan kendi klanının kalesine saldıranmı istersin kendi klanındaki oyununcunun köyünü alanmı birde üstüne hak arayanmı :)

Ben kendı klanımdan kımseden koy almadım bunlar bahane bana hıc bır yonetıcı tek bır satır yazı yazmadı.

Ben mı dc ye gelmemısım sızmı korkunuzdan dc adresı atmamıssınız ılgılı mesaj asagıda daha fazla kuculmeyın;

123.PNG

joker13

Milis
Akuvvak diye ağzına şapalağa bi koyacam evin yolunu unutacan şimdi. Kesim puanıma bak diyorsun da senin hayatın boyunca yaptığın kesimi 1 worldde yapmışımdır ben sadece :( Tanımadan etmeden yalakasın her klanda yer bulursun falan demez mi bir de :D Özelden numaramı atayım w60a yan yana girelim pre kasarken tokatlayayım seni ?

muhatabım degılsın kardes devam et. gel vur bakalım saplagını erkek gorelım :)

joker13

Milis
işte şuraya dikkat cekelım fake klandakı adamdan koy alıyorum. meger koylerde bu arkadasın gozu varmıs. dedıgı oyuncudan alınan koyler asagıda;

ben adamdan ben koy alınca bızım klanın oyuncusuda sen koy alınca mı dusman klanının oyuncusu mu ? @ERCn

Kusura bakmayın ama daha ne kadar rezıl olacaksınız merak edıyorum.

456.PNG

Lv snapula

Mızrakçı
Güle eğlene okudum.

Yahu server açılalı 6 ay olmuş, toplanırken dc linki istiyorsun. Telefonla arayıp ulaşabileceğin yöneticin de yok belli ki. Paylaştıgın istatistikler içler acısı. Op yerken bakıcı alıyorum, yönetime op planlarında, klan düzenlemelerinde yardım ediyorum vesaire dersin anlarım derim ki naylon hesap duruyor öyle, bu adam başka şekillerde fayda saglıyor klanına. O da yok ki bu istatistiklerle "savaştım" diyorsun.

Adı TUGRA olan bir klandan köy almışsın. Yaşadıgın sorun bununla ilgiliyse haksızsın. Yönetim bilgisi olmadan, enazından sorup etmeden yapmamalıydın.

Neyse işte. Server kapanacak son savaşlar dönüyor daha dcye ugramamıs whatsap gruplarına katılmamıs oyuncularınız var Tugra Bey. Ayıp bence :)

İyi oyunlar, iyi forumlar canlar.

joker13

Milis
Güle eğlene okudum.

Yahu server açılalı 6 ay olmuş, toplanırken dc linki istiyorsun. Telefonla arayıp ulaşabileceğin yöneticin de yok belli ki. Paylaştıgın istatistikler içler acısı. Op yerken bakıcı alıyorum, yönetime op planlarında, klan düzenlemelerinde yardım ediyorum vesaire dersin anlarım derim ki naylon hesap duruyor öyle, bu adam başka şekillerde fayda saglıyor klanına. O da yok ki bu istatistiklerle "savaştım" diyorsun.

Adı TUGRA olan bir klandan köy almışsın. Yaşadıgın sorun bununla ilgiliyse haksızsın. Yönetim bilgisi olmadan, enazından sorup etmeden yapmamalıydın.

Neyse işte. Server kapanacak son savaşlar dönüyor daha dcye ugramamıs whatsap gruplarına katılmamıs oyuncularınız var Tugra Bey. Ayıp bence :)

İyi oyunlar, iyi forumlar canlar.

VEGAS KLANI HAKLISINIZ BEN HAKSIZIM TAMAM SALIN BENI ALLAH ASKINA :):):):)

ERCn

Acemi
eğer trolleyipte eğleniyorsan sorun yok ama kendi hür düşüncelerin ve bakış açın buysa yazıklar olsun bilmeyip anlayamayacağın bir çok şey var bilgisizliğinden ve iletişim kopukluğundan dolayı buda.
herkeze göre bir oyun deil bu sende kaale alınacak bir şahıs deyilsin ama bir kez daha söylüyorum kesinlikle trollüyorsun yada ergenlikle boğuşan bir veletsin :)
iyi oyunlar herkeze

Vasily Zaytsev

Baltacı
eğer trolleyipte eğleniyorsan sorun yok ama kendi hür düşüncelerin ve bakış açın buysa yazıklar olsun bilmeyip anlayamayacağın bir çok şey var bilgisizliğinden ve iletişim kopukluğundan dolayı buda.
herkeze göre bir oyun deil bu sende kaale alınacak bir şahıs deyilsin ama bir kez daha söylüyorum kesinlikle trollüyorsun yada ergenlikle boğuşan bir veletsin :)
iyi oyunlar herkeze

Herkez deil deyil

Maat

Milis
merhaba,
öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Ben oyunu Eskiden beri oynayan bir oyuncuyum. oyunda cok sukur herşeyi yasadım, gördum.
fakat hiç bir klan ve oyuncu arkasından ıs cevırdım veya karaktersızlık yaptım diyemez.

Asil konuya gelince her fırsatta bizim klanımızdaki oyuncular özeldir, bizim klanımızda oynamak ayrıcalıktır diyen Tuğbey klanı klanındakı oyuncuları once savunmalarını sınıra cektırip kestırıyor sonra oyunculara bahaneler bularak topluyorlar.
doğru düzgün acıklama bıle yapmayıp klandan atıp cevresindeki oyuncularada kendısı cıktı dıyıp kotuluyorlar.

yönetici ve kurucular ise kesınlıkle geri dönmeyip acıklama yapmıyorlar.
ben hala kendılerınden bir geri dönüş beklemekteyim.

bari forumda sesimi duyurayım da zahmet edip geri donsunler dedım.

klandan atılma sebebimi de burdan acıklarlarsa oyun topluluguyla tartısıp haklı haksız kararına ben degıl ınsanlar karar verir,

oyundaki nickim jayzawth

çok geçmiş olsun kardeşim o kadar üzüldüm ki ama hakediyorsun :)

senin ekibine gelen misleri kesmek için ban yediğin hesabı klandan atınca ana bacı bırakmadın(w56)

joker13

Milis
çok geçmiş olsun kardeşim o kadar üzüldüm ki ama hakediyorsun :)

senin ekibine gelen misleri kesmek için ban yediğin hesabı klandan atınca ana bacı bırakmadın(w56)

Seninde forumda okudum aynı dünyada sizide topluyorlardı sende forumda hakkını arıyordun demekki neymiş adalet herkese lazımmış :)

ben hak etmeyen laf söylemem için rahat olsun :):)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.