TUĞ+AZRAİL VS EŞKİYA

• Konuyu başlatan DeletedUser66950
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66950

Ziyaretçi
Kaybettiğin köylerin %80'ini Azrail Ve Rohan aldı bak 2 klan sadece
2 dakika delikanlı ol da kabul et şu gerçeği edemiyorsan gir bak bi Savaşlar kısmına TUĞ 12 TUĞ 11 VE AZRAİL o köylerin tamamını sizden aldı sen niye bu kadar inatçı ve yalancısın ya :D

Edit-997395

Yasaklı
büyük operasyon hazır mı Abdi :)

Hazır hazır , siz hazırmısınız :p

Abdi lütfen sen dahil olma :) Düzgün bir şekilde konuşulmadıkları ortada. İçlerinde sakladıkları da ortada. Sen kişisel algılıyorsun böylelerin dediklerini. Dünyada olanlar kimin kimle savaştığını iyi biliyo. Dışardan bakanlara da bu sayfada yazdım bitti gitti. Başka bir sayfa açıp yine böyle 10 u 15 yaparlarsa 5-6 klanı 3 e düşürürlerse yine yazarım olur biter. Düşmanlarımız belli taraflı zaten Gerek yok daha fazla konuşmaya.

Yok be abi kavga çıkarmaya gelmedim :D Yani en azından şahsıma birşey söylenmezse çıkarmam :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Bak abdi bu kişilikleri iyi tanı bunlarla uzun uzadıya konuşursan sen 3 gün bunlar süresiz ban yer sonra bir hesap daha alır gelir yine melek kıyafetini giyer 3-5 ay takılır sonra yine ban yer.. Yalancılıktan delikanlılıktan başlar hakaret etmeye, sonu ana bacı kardeşe gider savunmasıda klasik karşımdakine göre konuşurum ona göre adam olurum vs vs olur. Toplumda arda turan gibi adamlık moda biliyon.

Neyse en başından söylemeyim dedim ne maksatla yazdığını böyle rakam ve klan isimleriyle manipule ettiğini olayı ,tartışma çıkmasın diye. Kendisi gittikçe ortaya çıkardı amacını. İlk başta 3 klandı şimdi 2 klana düşürdü. 1 sene sonra dünya bittikten sonra evli evine köylü köyüne. Ortada bir rohan kalacak bu elemanda rohanlı. Ne diyecek biliyo musun :) Rohan eşkiyayı yendi diyecek :) Ortalık hazır sessizleşmiş kimseden ses çıkmıyo hemen alt yapısını kurdu yapıştırdı.Zaten eşkiya kaybetmiş kimse konuşmaz diyordu ki beklediği olmadı. Eşkiyanın istatistiklerini incelememiş savaş başlığına bakmamış kendi tarafından istatistik bakıyo :) Kimse size destek atmadı bize kami atmadı tek başına rohan eşkiyayı yendi :) Her tarafımız maviydi hiçbir yerde asker tutmuyorduk tüm asker rohan sınırına yığılmıştı rohan vurdu vurdu indirdi köyleri :)

DeletedUser66950

Ziyaretçi
Hayatım boyunca bu oyun için kimseye sövmedim :) kafan azcık çalışsa sadece muhabbet için bu başlığı açtığımı anlardın ama zoruna gittiği için ilk sen bana laf çarpmaya çalıştın şimdi duygu sömürüsü yapıyorsun. Profilime girip Rohandan olduğumu falan da anlamışsın analiz yeteneğin olağanüstü seviyede. Muhabbet çirkinleşmeye başladı yaşını da bilmiyorum sürekli terslemek istemiyorum o yüzden kes burda bence hayırlısıyla şu worldü bi terketseydiniz de çenenizden kurtulsaydık Worldde silsen forumda karşına çıkıyor sülük gibisiniz maşallah :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Dediğim gibi abdi adam yalancılıktan sülüğe level atladı hakarette hemde kimseye sövmedim dediği mesajında :) Neyse ben daha yazmam illa ki sövecek bu eleman içinde doğasında var. Modlara şikayetimi iletirim geçerim uyarı verirlerse belki 1-2 ay banlanma süresini öteler yoksa başka birisine sövüp yine ceza alacak.

HeyBizBurdayız

Baltacı
bak kardeşim sana şöyle anlayacağın şekilde ben anlatıyım Eşkiya nın etrafı kıpkırmızı 3 cephede savaş veriyor yani savunmayı sınıra kaydırmak gibi bir şansları yok her yer sınır siz de ise her yer mavi 1 taraf sınır tüm savunmayı 1 yere kaydırıp bam güm vurursanız çok rahat toplarsınız buna Rohan yendi değil Eşkiya kaybetti denir . Sizin başarınızı küçümsemek değil olay siz öyle veya böyle Eşkiya yı yendiniz ,Eşkiyanın başarısız olma sebebi malesef ki tüm dünyayla beraber oynamanız şöyle düşün Aztek-Eşkiya-Tuğ 3 ü birbirine vursa Eşkiyaya bu kadar rahat dalabilecek miydiniz :) neyse tebrikler Eşkiyada ki arkadaşlarıma dostlarıma da geçmiş olsun :)

DeletedUser66950

Ziyaretçi
Güzel özetlemişsin hocam da ben çıkıp Rohan Eşkiyanın kafasına güm güm vurdu falan mı dedim yukarıda ? ben bu arkadaş neden bu kadar sinirli ona anlam veremiyorum sadece. Attığım son istatistiğin altındaki analizimde gayet objektif olduğumu ve kimsenin hakkını yemediğimi düşünüyorum. Hal böyleyken bu arkadaşın gelip Zirveye yancı bana yalancı falan demesi provakasyondan başka bişey değil

HeyBizBurdayız

Baltacı
Güzel özetlemişsin hocam da ben çıkıp Rohan Eşkiyanın kafasına güm güm vurdu falan mı dedim yukarıda ? ben bu arkadaş neden bu kadar sinirli ona anlam veremiyorum sadece. Attığım son istatistiğin altındaki analizimde gayet objektif olduğumu ve kimsenin hakkını yemediğimi düşünüyorum. Hal böyleyken bu arkadaşın gelip Zirveye yancı bana yalancı falan demesi provakasyondan başka bişey değil
zirve yancı değil yalancı desek daha doğru olur kaybetmek sorun değil erdemli olmak önemli olan zirve de bunun olmadığını düşünüyor Eşkiya oyuncuları bende dahil olmak üzere sebeblerini söylemeye gerek yok zaten az çok biliyorsunuzdur sana ithaf edilen bişey yok savaşı kaybetsek de dost dediklerimizle kaybetseydik satışa gelmeseydik diyor hem bizi satıp hemde dünya çok sıkıcı diyen bi adam var yukarda sen alınganlık yapıp hakaret etmişsin sana söylenen hiç bişey yok gerçekten :)

DeletedUser66242

Ziyaretçi
Tarafsız olarak söylüyorum ki Eşkiya Klanının yerinde bu dünyadan başka klan olsaydı 1 hafta dayanamazdi EŞKİYA klanlarini tebrik etmek gerekirken nedir bu alıp veremediğiniz

Edit-997395

Yasaklı
hahaha :D Oyundan soğudum oyundan. Gram zevk almıyorum artık

Sadece sizinle savaşırken nasilda zevk alıyor , zevk veriyorduk oysaki :)
Bak sizler bile bizim gidişimizle oyundan düşmüşsünüz . Eşkiya vizyondur :p

Abi sen 50 ye başladigin gibi 49 u silecektin aslında . 2 dünya oynayip hemde klan yönetmek adamı sıkar illaki . Sen kendi kendini bitirdin :D 1-2 hafta pasife al , kafa dinle . Yoksa yine bi 3 sene göremeyiz seni :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Abdi lütfen sen dahil olma :) Düzgün bir şekilde konuşulmadıkları ortada. İçlerinde sakladıkları da ortada. Sen kişisel algılıyorsun böylelerin dediklerini. Dünyada olanlar kimin kimle savaştığını iyi biliyo. Dışardan bakanlara da bu sayfada yazdım bitti gitti. Başka bir sayfa açıp yine böyle 10 u 15 yaparlarsa 5-6 klanı 3 e düşürürlerse yine yazarım olur biter. Düşmanlarımız belli taraflı zaten Gerek yok daha fazla konuşmaya.

Tebrik ediyorum eşkiya klanını ve oyuncularını.Yenilmenize kesinlikle yanlış diplomasi sebep oldu.Aşağı yukarı ekipler denkti.Azrail ve tuğ klanları kişi sayısı olarak oldukça üstündüler..Sizin yerinizde olsam Aztek klanını yanıma almaya çalışırdım.Foruma 2009 girişliyim oyuna ne zaman başladığımı hatırlamıyorum ama şunu biliyorum.Bu forumda herkes birbirine sallıyor ama farkında değil karşısındakide en az kendisi kadar oyunu biliyor.Eskisi gibi mis arası atmak marifet değil artık olay büyük oplardaki başarılara ve yapılan diplomasilerle belirlenmeye başladı.Bence birbiriniz ile ters düşmeniz gereksiz.Sitem etmen gereken kişi bu kadar iyi bir kadroyu başarıya ulaştıramayan yönetiminizdir bence en azından ben eşkiyada bulunsaydım şuan bu şekilde düşünürdüm.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Tebrik ediyorum eşkiya klanını ve oyuncularını.Yenilmenize kesinlikle yanlış diplomasi sebep oldu.Aşağı yukarı ekipler denkti.Azrail ve tuğ klanları kişi sayısı olarak oldukça üstündüler..Sizin yerinizde olsam Aztek klanını yanıma almaya çalışırdım.Foruma 2009 girişliyim oyuna ne zaman başladığımı hatırlamıyorum ama şunu biliyorum.Bu forumda herkes birbirine sallıyor ama farkında değil karşısındakide en az kendisi kadar oyunu biliyor.Eskisi gibi mis arası atmak marifet değil artık olay büyük oplardaki başarılara ve yapılan diplomasilerle belirlenmeye başladı.Bence birbiriniz ile ters düşmeniz gereksiz.Sitem etmen gereken kişi bu kadar iyi bir kadroyu başarıya ulaştıramayan yönetiminizdir bence en azından ben eşkiyada bulunsaydım şuan bu şekilde düşünürdüm.

Kim olduğunu bilmiyorum. Dünyada oynuyosan özelden mesaj at. Burada boş gereksiz yer kaplama.3 oldu bu senin diplomasi konusunda boş yaptığın. Dünyayı az biraz takip eden birisi Aztekin Eşkiyayı yıkmak için diplomasiyi kurduğunu bilir. Şaman(w43 intikam vs vs)+ kendalın oyuncuları(sebebi hikmetini çözemediğim) ilk başta alarm sonra tuğ olan bir klan kurdu. Şarbon w32den düşman olarak gelip güneye yerleşti. Azrail özel olarak eşkiya ile savaşmak için girdi. Vs vs. Sen git televizyon filan izle. Eşkiyayı yıkma planı yapan organizeyi sağlayan azteki eşkiya yanına çekmeliymiş :) Hangi dünya yaşıyon sen?

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Ayrıca bu kadar klan Eşkiya ile savaşmak istemiş, istediklerini vermemek onursuzluk olurdu . Kimseyi küçük gördüğümüz filan yok , kendi aklınızda bizi yüceltip kendinizi küçük görürseniz her dediğimizi kötü olarak algılarsınız. İnsanların bazı şeyleri kavrayacak akıl,deneyim ve tarafsızlığa ihtiyacı vardır. Dönüp dolaşıp sana diplomasi ile ilgili aynı cevapları vermek zorunda mıyım?

AZTEK klanını size şöyle özetliyim 2 dk sürer ,

1 ay önce zirve klanına gel sen dost klanına vurma diyip birlik olup eşkiyaya vuralım sizin onlıne oyuncunuz fazla ,

dostumuz ertuğrulun klanını eziyosunuz ben onların abisiyim diyen mehmet yani yeleköy yoksa dünyayı size vurdururuz diyenler ,

şimdi gelmiş burda biz temiziz biz oyun oynuyoruz demesin :)

vura vura sizin kardeşiniz ertuğrulu size sığındırdık :)

kaç gün yalvardı ?

siz bazı kişileri öne sürüp ortalık karıştırmayı seversiniz dadaş konusu açayım mı ?

atayım mı ss leri buraya ?

oyununuzu oynayın nmn hesabını içinize alıp adamın köyleri topladınız ?

sen sınırdan kimden köy aldın pardon ?

ne kadar pasif varsa gece gelip arkasına destek koyup köy aldınız ?

şimdi laga luga bırakın da oyun oynayın ama insanları insanlara kışkırtmayın

diyeceğim şu akrep zirve eşkiya bu klanlar harici düzgün ilerleme çaymayan varmı ?

beraber takıldığınız insanlar sa varken savaşı kesemeyen kendi üyesine laf geçiremeyen insanlar

olduda siliniriz adam gibi siliniriz :)

ADAM ADAM fırıldaklığı bırakın beyler :)

Buna diplomasi başarısı diyenler var.Neden kendi işlerine geliyo. Karşısı yapsa başarı derler mi? 2 dakika 2 yüzlülüğü bırakın. Yapılan yanlışa yanlış demekten çekinmeyiz. yok 2009 luymuş yok bilmem neymiş. Adamlıktan filan bahsetmiyorum ben bu yukarda adamlıktan bahsedenin yaptığı ortada. 2 yüzlülüğü bırakın eşkiya yönetimi yüzünden kaybetti gibi çamur atmayı bırakın. Olan oldu kaybettik onurumuzla. Gelip burda önce tebrik ederim gibi tribünlere oynayıp sonra çamur atmayın. Bizim üstümüz temiz olarak girdik öylede çıktık. Siz bundan sonra kendinize atın üstünüzdeki çamurları.

DeletedUser66950

Ziyaretçi
IMG_20181228_022839.jpg

-Evet son kez istatistik paylaşıp ardından genel bi teşekkür yazısı yazıp bırakıcam bu başlığı.

-Öncelikle en başından sonuna kadar her iki tarafta da savaş veren köy almak veya vermemek için uykusundan zamanından eksilten emek veren herkesin eline sağlık.

Eşkiya klanına dünyayı bırakıp gitmedikleri için teşekkür ediyorum çok az klan bu durumda kalıp devam ederdi, akrep hariç neredeyse diğer tüm klanlar eşkiya ile savaştı ellerinden geldiğince direndiler ve karşılık verdiler

Totalde Rohan,Alarm,Aztek,Zirve, Azrail ve Şarbon klanlarıyla savaştılar ve hepsiyle aynı anda savaşmaya çalıştılar

Yukarıda paylaşılan istatistik TUĞ klanları ( Rohan+Alarm) ve Azrail'in Eşkiyaya karşı verdiği savaşa ait Ayriyeten Aztek klanının da kendi savaşına ait bir istatistiği var.

Savaş boyunca yönetimler arası konuşmalar oldu forumlarda konuşmalar oldu eğer kalpler kırıldıysa tartışmalar incinmeler olduysa bizler özür dileriz neticede hiç birşey Ahlak ve edepten önemli değil. Eşkiya klanlarına diğer dünyalarda başarılar diliyorum

TUĞ Klanları yoluna emin adımlarla devam edecektir.

Edit-997395

Yasaklı
Öncelikle herkesin eline emeğine sağlık arkadaşlar . Biz worlde girerken zaten kapatmak gibi bir düşüncemiz yoktu , bizim için worlde giren klan veya oyuncuların hevesini kırıp gitmek istemedik . Elimizden geldiği kadar worldde Akrep haricinde diğer her klanla savaştık . Keza worldde bu kadar direnç göstermemizin sebeplerinden biriside Akrep klanıdir . Faydamız dokunur , önlerini açarız vs.

Onun dışında hak verirsinizki , ne kadar tecrübesizde olsa 5-6 klana ve hilal şeklinde oluşmuş cephelere karşı kimse üstünlük gösteremez . Diplomasi mevzusu açmaya gerek yok . Bugüne kadar ve bundan sonraki her world icin Eşkiya adına bu böyle devam edecektir . Eşkiya adı altında girdiğimiz her worldde savaşmak için girdik , gereken zevki aldık , gereken zevki tattırdık diye düsünüyorum .

Tebrik ve başarı dilekleriniz için teşekkür ediyor , worldde halen devam eden tüm klanlara ve oyunculara başarılar diliyorum ..

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Konuşmaların bi kısmını okudum öncelikle aztek klanları eşkiyaya vurmasaydı kara sancak ve nart oyunu bırakmasaydı tuğ ve Azrail bu kadar fazla köy alamazdı eşkiyadan ve büyük ihtimalle eşkiya hala dünyada bulunacaktı bu başarıyı tek bir nedene bağlamak doğru değil
İkinci olarak zirve klanlarına laf edilmiş o konuya da değineyim 2 ay boyunca eşkiya ve akrebe tampon olduk bölgede ve bu 2 ayda 8-10 köyümüze ara atmaları haricinde bi faydalarını göremedik 2 opluk canı var denen Azrail klanlarını bitirmek bi yana adam akıllı bi op bile yapılmadı o klana aşağıda akrep içindeki leg ile savaşıyordu fakat savaş sadece kağıt üzerindeydi herhangi bi ilerleme yoktu orada ha bu sırada zirve ve aztek klanları ne yapıyordu diye soracak olursanız her hafta 1 op yapıp 1 op karşılıyorduk 1 aydan uzun süre savaştık sonunda da aztek klanı çatısına geçtik iyi mi ettik bence iyi ettik zirve oyuncularına laf etmeden önce biz zirve ile mütken neler yaptıkta onlar bizi bıraktı diye bi düşünün