TUĞ+AZRAİL VS EŞKİYA

• Konuyu başlatan DeletedUser66950
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66950

Ziyaretçi
IMG_20181215_230357.jpg Aşırı sakin forumumuza küçük bir istatistik bırakalım.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
oyun tarihinin en sıkıcı worldü olmaya aday bence

Yav, biz bilmiyor muyuz o veledin hesap silmeyeceğini :D
Ayaklara bak, "el değiştirmişmiş" ajdhsjdhdjhsjs

"abi simdi bunlar(zirve) discordda konustular ben(saklı kalsın) de vardım aztek bunlardan köy istedi geçme şartı olarak yani resmen yalvardılar almalar için ama dedigin gibi arka planı var bilmiyorsun sandım uzun uzun anlatmıyım dedim"

Fatal error!!!!

DeletedUser66950

Ziyaretçi
IMG_20181221_153142.jpg

Savaş Bitti sayılır
Eşkiya bünyesindeki bazı oyuncular Akrep klanlarına geçiş yaptı.

Eşkiyanın Tuğ klanlarının içinde birbirine yakın bir şekilde dizilmiş 30-40 Civarında köyü var bu köyler de her gün vurulup toplanıyor, bu köylerin dışında azrail sınırında seyrek miktarda eşkiya köyü var aynı şekilde bu köyler de her geçen gün toplanıyor.

Eşkiyanın pek karşılık verebildiği söylenemez ama iyi kesim yaptıkları bir gerçek. Kazanmak için daha iyi bi motivasyona ihtiyaçları vardı çünkü 3 klanla savaştılar. Azrail eşkiyayı çok yordu bi yerden sonra da üstünlük kurmaya başladı bu esnada Rohan da eşkiyanın Sol tarafına vuruyordu Rohan kendi sınırındaki eşkiya köylerini çok rahat topladı.(TUĞ 12 ve TUĞ 11)
Ardından Rohan ile Alarm birleşip Tuğ oldu ve beraber Eşkiyaya vurmaya başladılar bu kısımdan itibaren Eşkiya dağılma sürecine girdi Her gün Azrail ve Tuğa onlarca köy verdi son olarak da bu hale geldiler.

Her iki taraf içinde savaşta emeği geçen tüm arkadaşların eline sağlık.

DeletedUser66950

Ziyaretçi
hocam hikayeni bilmediğim icin Zirve ile ne alıp veremediğin var bilmiyorum. Bana göre Aztek ve Zirvenin birleşmesi worldde alınmış en mantıklı kararlardan biriydi birbirlerini yemek yerine birleştiler ki Zirvede de çok iyi oyuncular var Aztekde de.
Sorduğun soruya gelince Aztek bu savaşa katılmadı ama seyrek miktarda Eşkiyayı vurmuş olabilirler emin değilim.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Benim hikayemin önemi yok ama dünyanın hikayesini emin değilim gibilerle açıklarsan hoş olmaz. Hadi kezzap rohanla savaşıyodu güzel bir hamle ile rohanla birleştiler. Sonra rohan+kezzap birleşti tuğ ile. Zirve-aztekle savaşıyodu birleştiler tek klan oldular. Herkes kendi klan isminden vazgeçmiş doğru olan yapılmış size göre. Bari var olan görünen aztek klanını ekle adamlar uzaylılarla mı savaştı? 4-5 klan birleştik kendi aramızda birbirimizi yemek yerine danaya girer gibi eşkiyaya daldık yendik de eyv diyelim tebrik edelim. Kimseye birşey dediğimiz yok efendi gibi oyunun gereklerini yapıp gittiği yere kadar oynuyoruz boş kalmasın dünya diye. Zirveden en son konuşacak kişinin gelip sıktı dünya demesi son nokta karakterin. Burada eşkiya adına birisi tebrik edecekse göründüğü kadarıyla o benim gibi duruyo , aztek klanını da dahil etseydin tebrik edecektim.

DeletedUser66950

Ziyaretçi
ben kendi savaşımın istatistiklerini paylaştım Bu istatistikler Tuğ ve Azraile ait. Aztek Eşkiyayı ne miktarda ve ne zaman vurdu bilmiyorum, sadece TUĞ ve Azrailin Eşkiyaya yoğunlaştığı kadar Azteğin Eşkiyaya yoğunlaşmadığını biliyorum.
Tebrik etme konusuna gelince, kimse Eşkiyadan bu savaşı kazanmasını beklemiyordu kazanamaması da bi ayıp değil ben savaşın başından sonuna kadar direnen Eşkiya oyuncularını tebrik ediyorum ki hala direnenler de var.
Nerdeyse tüm worldun Eşkiyayı vurmasının sebebi Eşkiyanın çok iyi durumda olmasıydı 10-15 Klanla worlde girmiştiniz para basan da bir kadronuz var hal böyleyken çok düşman edinmek gayet normal gibi görünüyor.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Dışardan bakış açısı olan ve emin değilim diyen birisiyle sayısal konuları tartışmanın sonu gelmez ayrıca tebrik ederim. Burdan eşkiyada pre kasan ama oynamayan dostlara sesleniyim lütfen artık başka klanda kasın prenizi 4 klan oluyo 8 klan sizle beraber. Sonrasında 8 klan dışardan 10 klan gözüküyo en sonunda da 10-15 klan denince haklı adam 10 klan ama 15 klana kadar yuvarlanabiliyo 10-15 diyerek :) Pre konusunda da eşkiyada 5k pre üstü olan oyuncu 10 u geçmez. Bu konuda insanları yanıltmayın. O kadar diğer dünyalarda pre kasın dememe rağmen kasan 5-10 kişi. 10 klanı kabul ederimde bari pre basan kadronuz var demeyin. Basanlar dünyada sonradan bize katılan oyuncular.Algı oluşmasın o pre basan oyuncuların çoğunun başka klanı var gidip orda oynar.Burda da savaşmadan bıraktı çoğu.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Dışardan bakış açısı olan ve emin değilim diyen birisiyle sayısal konuları tartışmanın sonu gelmez ayrıca tebrik ederim. Burdan eşkiyada pre kasan ama oynamayan dostlara sesleniyim lütfen artık başka klanda kasın prenizi 4 klan oluyo 8 klan sizle beraber. Sonrasında 8 klan dışardan 10 klan gözüküyo en sonunda da 10-15 klan denince haklı adam 10 klan ama 15 klana kadar yuvarlanabiliyo 10-15 diyerek :) Pre konusunda da eşkiyada 5k pre üstü olan oyuncu 10 u geçmez. Bu konuda insanları yanıltmayın. O kadar diğer dünyalarda pre kasın dememe rağmen kasan 5-10 kişi. 10 klanı kabul ederimde bari pre basan kadronuz var demeyin. Basanlar dünyada sonradan bize katılan oyuncular.Algı oluşmasın o pre basan oyuncuların çoğunun başka klanı var gidip orda oynar.Burda da savaşmadan bıraktı çoğu.
demekki pre klanlarını 10-11-12 diye değilde 100 101 102 isimlendirseydiniz adamlar gelip sizin 100-150 klanınız vardı dicek heralde :p bugünde güldük birilerine çok şükür :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Tartışmaya gerek yok dışardan görünen oysa konu bitmiştir. Kişisel olarak zirve klanını unutmam bir daha sözlerine güvenmemek adına :) Unutmasamda bi faydasını göremem büyük ihtimal çünkü isim değişirler yine bi yolunu bulurlar :) hesap el değiştirdi derler vs vs :)

DeletedUser66950

Ziyaretçi
Kıvırıyorsunuz şu an :) kaybettiniz bize world size de konuşmak kaldı hal böyle olunca bazılarınız boş konuşuyor ilk 5'te 3 Klanınız yok muydu zamanında ?
Eşkiya oyuncusu veya değil Eşkiya adı altında oynuyor sonuç olarak hepside bal gibi para basıyordu ve iyi durumdaydılar.
Savaşı kaybetmenizi Azteğin sizi vurmasına bağlıyorsun Sen Rohan ve Azraile karşı varlık gösterebildin mi de işi oralara getirmeye çalışıyosun ?
İlk 5'te 3 klanınız vardı Yöneticileriniz biz burda pre kasıyoruz yahu diye dolanıyordu. Nasıl işse pre kasıyoruz diyen herkes ilk 50de falandı.
World başladığından beri yok world dandik yok pre kasıyoruz ee o zaman silin hesabınızı defolun gidin :d bi gidemediniz aylardır burdasınız.
Kalıp savaşıyosunuz yenilince boş yapıyosunuz sizinle insan gibi konuşanda kabaat.
Zamanında yöneticinizin Eşkiyanın ömrünü uzatmak için bize ne tür tekliflerle geldiğini anlatmayayım sana şimdi haberin yoktur o rütbede olduğunu sanmıyorum o yüzden edepli ol uza.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Gerçek yüzünü gösterdiğin için teşekkür ederim :) Merak etme ne kendimi nede eşkiya ismini bu seviyelere düşerecek kadar alt rütbede değilim :) Eşkiyanın ne olduğunu tarafsız insanlara anlattım,insan olan körü körüne taraf tutmayan az biraz olayları görebilir. Ne yapalım 5-6 klan birleştiniz diye korkup silelim mi? Ben eşkiyanın ne olduğunu açıkladım insanlara.Sizin ne yaptığınız vs 1 gram ilgilendirmiyo. İstersen destan yaz buraya düşmanıma birşey kabul ettirme gibi bir amacım yok. Dünyada kaç klan olduğu belli kimin kimle savaştığı belli. İnsanlar üşenir burda yalan yanlış eşkiya 3 klanla savaşıp yenilmiş sözüne inanırlar diye yazdım bitti gitti. Sen şimdi kendi seviyende birini bulursan onunla hakaretleşebilirsin.

kralemre96*

Okçu
bütün dünya eşkiyaya karşıydı haritadan çıkmaları imkansıza yakındı
yendiniz adamları ama sizin koşullarınızla Eşkiya klanı koşulları birmiydi peki düşündünüz mü hiç

DeletedUser66950

Ziyaretçi
sorduğum hiç bir soruya cevap verememişsin :)
Sabahtan beri Car Car Car konuşma sebebin eşkiyanın 3 değil 4 klanla savaşmış olması mı ? Tamam Aztekle de savaştınız 4 oldu bu mu yani ?
Benim gerçek yüzümü bu başlıkta attığım ilk 2-3 mesajda görebilirsin sen çirkinleşince sana benzemek zorunda kalıyorum kusura bakma

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Adam resmen kusmuş içindeki bütün pisliği sonrada içinden soru bul cevapla diyo bana :) Nerede yaşıyonuz ne içiyonuz . İnsan içine çıktığın halin ilk 2 mesaj, ev halinde üstü başı kusmuk halin mi nedir. Keşke bana benzeseniz oyun daha temiz bir hal alır ama imkansız o iş.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Abdi lütfen sen dahil olma :) Düzgün bir şekilde konuşulmadıkları ortada. İçlerinde sakladıkları da ortada. Sen kişisel algılıyorsun böylelerin dediklerini. Dünyada olanlar kimin kimle savaştığını iyi biliyo. Dışardan bakanlara da bu sayfada yazdım bitti gitti. Başka bir sayfa açıp yine böyle 10 u 15 yaparlarsa 5-6 klanı 3 e düşürürlerse yine yazarım olur biter. Düşmanlarımız belli taraflı zaten Gerek yok daha fazla konuşmaya.