TROLL VS GALAXİ

DiOny SoS

Hafif Atlı
o değil de trolden ekip çıkmamış komple trol çıkmış. Klan ayıracaklarına bi isim değiştirseler yetermiş :D

DeletedUser63977

Ziyaretçi
o değil de trolden ekip çıkmamış komple trol çıkmış. Klan ayıracaklarına bi isim değiştirseler yetermiş :D

Troll hala troll. Kıraatlar ekibine hiç halim yok hakkı olabilirler onların yaptığı iş ile bizim işimiz farklı. Benim de takıldığım konu şu arada kalan 1 ekip var sadece işleri güçleri barbar almak pasif temizlemek. Onları da almışlar bünyelerine

FARAZA

Markiz
troll dedık denız atı gıbıymışız la ıcımızden kaçtane klan cıktı yemınlen sayamadım yalnız bu fıtneyı sokanlara da helal olsun bende böyle fitne sokabilsem keşke .D

@Pressman son bı kere etik davranmıyorsun dıyeyım sana sonra kafama sıkıp gitmem :D

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Klan da bizden fazla ekip varmış yarıldım la :) olay pararel yapıya dönmüş :) hayır herkes birinin ekibindeymiş galiba bir tek ben sa klana alım var mı diye sordum :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
troll dedık denız atı gıbıymışız la ıcımızden kaçtane klan cıktı yemınlen sayamadım yalnız bu fıtneyı sokanlara da helal olsun bende böyle fitne sokabilsem keşke .D

@Pressman son bı kere etik davranmıyorsun dıyeyım sana sonra kafama sıkıp gitmem :D

Etiklik mi, kimin umurunda dostum :D

FARAZA

Markiz
Etiklik mi, kimin umurunda dostum :D

abı tek saf takılan benmışım la ayakta uymuşum tek ona üzüldüm :D:D.D herkes bırının ekıbındeyım dıyor :D abı dedığım adam bana yalan söylüyo falan offf ne ortam ya

ölmeden once trool ile bi dünyaya girin çok güzelmiş tatmış pişmanmıyım tabıkı hayır hahah :D

çok uluslu devlet gıbı bız osmanlıyız siz fransız ihtilalı :D gözle gorunen ksıımda masumusnuz ama ıyı dağıttınız helal sıze koca yürekli recep bey :D

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Yalan söylüyor kendilerinin ekibi vardır bizzati ben sağ koluyumdur...

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Yapacak tek şey emniyete gidip kimse emniyette değil demek :)