TROLL VS GALAXİ

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Direk eline verrrim ne demek ya tamam muhabbet artı 18 anladık. Lakin senin ismine yakismazzzzzzzzzz

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Mod yazdım gerekli pre bağış olarak vermek istiyorum

Dini isimleri taşıyan ark böyle hakaret dolu mesaj atması zoruma gitti
.Bir sey elinle duzeltemiyorsan dilin ile düzelt oda olmuyorsa artik yapacak bir şey yok allaha havale.ederiz

Bende nickimi .Honey Badger yapacam bi 500 pre bağış alırım

DeletedUser63977

Ziyaretçi
la manyak boş köy verir miyim size sadflsadkfaks şapşik seni ama özle beni tamam mı?

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Yav Maşallah diyorum eleştirdiğimiz insanlara ne çabuk dönüşüyoruz dün evvelsi gün bu yönde bir olay olduğunda ağzınıza geleni saydığınız adamlara ki hakkınız da vardı dediklerinizde, bu gün bayrak sallayanı yol göstereni olmuşsunuz...
PES...

İlk başta inanmadım böyle bir.şeye ama biz olayı öğrenmeden oğuz abi adamın köylerine yola çıkmış

Bu worldde emeklerime olan saygımdan ötürü duruyorum abi diyebileceğim seviyede iki-üç adam kaldıysa kãr bana benden rakiplerim dahil kimse kötü söz duymadı gene duymazlar yapılan hiç bir yanlışa sessiz kalmadım rakibe bile yapılmış olsa sizden fazla sesim çıktı son köyüme kadar klanımdayım kaybedecek hepi topu 22 köyüm yaşayacak çok uzun bir hayatım var son olarak herkes yaptığıyla sınanır inşallah herkese teşekkür ettim bu worldu hakkeden de değil sadece mutlu olup tatmin olacak olan kapatsın yoksa doyumsuz hırsının kurbanı olacak bir çok arkadaş var aramızda, iyi geceler

Not: umarım ilerde bu yazdıklarımdan pişman olurum pek ummasamda...

İşte bu yüzden bu postta klan ismi geçmedi velhasıl kelam dediklerim aynn geçerlidir