TROLL vs EFENDİ

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63532

Ziyaretçi
JanG8Q.png

DeletedUser63924

Ziyaretçi
Efendi Klanı'nın toplama bir klan olduğu raporlardan anlaşılıyor. Tecrübe sorgulamadan herkesi almışlar belli ki. Lakin aralarında iyi oyuncular da var, en azından sizden 3-5 köy alabiliyorlar. İki tarafa da başarılar diliyorum, daha fazla rapor görmek isterim. :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Efendi Klanı'nın toplama bir klan olduğu raporlardan anlaşılıyor. Tecrübe sorgulamadan herkesi almışlar belli ki. Lakin aralarında iyi oyuncular da var, en azından sizden 3-5 köy alabiliyorlar. İki tarafa da başarılar diliyorum, daha fazla rapor görmek isterim. :)

Ilk defa anladabildik senle :)

DeletedUser63532

Ziyaretçi
hocam daha kım onde mı dıyorsunuz ya :) biz efendi klanlarında ki arkadaşlar için kim ne zaman hesap sil yapar diye aramızda iddaya giriyoruz :) resimde bizim kaybettiğimiz köylerin bir çoğu pasif arkadaşlar
2r8blN.png

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Dünyada olmadığım için bilmiyordum :) teşekkürler bilgi için

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Bir kelek atasözü daha derki dal kalkar kelek sarkar kelek kalkar dal sarkar

O dal birgün kılıcbey e kalkacak

O yazı ve yorumlarını sen w dan silindiğinde gel yine yaz sonuçta hepiniz aynı gittiğinizde biride gelip kardeşim güzel savaştık o kadar laf ettik ama tebrik ederim diyen olmadı sende onlardan biri olacan merak etme 2 ay sonraya beklerim.

Biz ailecek uslanmayan yaramaz çocuk eğitmekten bıktık lise ye mi üniverteye mi gidiyorsunuz nereye giderseniz gidin kardeşim yaşınız olabilir ama mert dürüst saygılı hoşgörülü bir insan olamadıysanız oynamayın kardeşim bu oyunu.

Ergenler egocular yüzünden forumdan zevk alamaz olduk.

DeletedUser63532

Ziyaretçi
kertenkelek kardeşim ne üniresiteye gidiyorum ne liseye hepsi biteli yıl oldu ve şu hayatta eminim aklının ucundan geçmeyecek şeyler başardım sana burada anlatsam roman olur aşağılık kompleksine girersin bugune kadar bize kalkan dalları kökünden koparıp sahibine verdik umarım aynı tecrübeyi sende yaşamazsın.

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Kendine güvenen oyunda ki nickini söylesin görelim, dalın budağın arkasına saklanarak iş yapmayalım gençler lütfen. Biraz oyun oynayacağız sadece biraz...