TROLL vs EFENDİ

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Bir kelek derki dostunu satıp düşmanınla iş birliği yapanın üstüne kum atmazlarmış

DeletedUser59200

Ziyaretçi
Düşmanıyla iş birliği yapan taraf TROL KLANLARI'dır.

Savaş başlar başlamaz gitmişssiniz TUFAN ve SİS klanlarıyla diplomasi yapmışsınız. Bizim hala diplomasimiz aynı. Şamanın diplomasi ne ise bizim de odur.

Forumda çok takılmıyoruz. Laf atılmış o yüzden yorum attım. Kimin kimi sattığı çok açık ortada boş yorum atmayın savaşın :)

Trol klanında 3 5 aktif oyuncu var gerisi boş. Fake atan 10 kişiyi geçmez. Er yada geç bu savaşın galibi EFENDİ olacak gerisi hikaye

Başarılar..

69kd3E.png
[/url][/IMG]
69kd3E.png
[/url][/IMG]

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Düşmanıyla iş birliği yapan taraf TROL KLANLARI'dır.

Savaş başlar başlamaz gitmişssiniz TUFAN ve SİS klanlarıyla diplomasi yapmışsınız. Bizim hala diplomasimiz aynı. Şamanın diplomasi ne ise bizim de odur.

Forumda çok takılmıyoruz. Laf atılmış o yüzden yorum attım. Kimin kimi sattığı çok açık ortada boş yorum atmayın savaşın :)

Trol klanında 3 5 aktif oyuncu var gerisi boş. Fake atan 10 kişiyi geçmez. Er yada geç bu savaşın galibi EFENDİ olacak gerisi hikaye

Başarılar..

69kd3E.png
[/url][/IMG]
69kd3E.png
[/url][/IMG]

Efendi Kazanacak ah ne guldum :D sizde kaç oyuncu var acaba neyse zaman gosterecek kimlerin kimin arkasinda iş yaptigi belli bu arada koylerini alacagimiz adamlari klandan cikarmayin istatistik kasamiyoruz başka klanlardan da ikide bir destek almayin

slavrator

Mızrakçı
Efendi Kazanacak ah ne guldum :D sizde kaç oyuncu var acaba neyse zaman gosterecek kimlerin kimin arkasinda iş yaptigi belli bu arada koylerini alacagimiz adamlari klandan cikarmayin istatistik kasamiyoruz başka klanlardan da ikide bir destek almayin
hatırladığım kadarıyla sen çoook uzaksın konuya ve 38de oynamıyorsun. troll klanının ne pislikler yaptığını gördük. verdikleri sözleri tutmayan ilk satan da troll klanlarıdır. belli saat koyup savaş başlamadan hazırlık süreci belirleyip öncesinden saldırı çıkan da troll klanıdır. ilk kami opunda ne kolay saldırı köyleri kestik görsen dudağın uçuklar. savaşın sonunun nasıl biticeğini görcez zamanla. FAKAT biz ödlek gibi sis ve tufan sa yapmadık. yiyorsa onlar da mertçe gelseler deee nerdee. tebrik etmek lazım ilk oplarında bana 500 saldırı gelmişti. fakat 1 kişi 50 tane balta attı :D 10 kişi fake atamadılar.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
hatırladığım kadarıyla sen çoook uzaksın konuya ve 38de oynamıyorsun. troll klanının ne pislikler yaptığını gördük. verdikleri sözleri tutmayan ilk satan da troll klanlarıdır. belli saat koyup savaş başlamadan hazırlık süreci belirleyip öncesinden saldırı çıkan da troll klanıdır. ilk kami opunda ne kolay saldırı köyleri kestik görsen dudağın uçuklar. savaşın sonunun nasıl biticeğini görcez zamanla. FAKAT biz ödlek gibi sis ve tufan sa yapmadık. yiyorsa onlar da mertçe gelseler deee nerdee. tebrik etmek lazım ilk oplarında bana 500 saldırı gelmişti. fakat 1 kişi 50 tane balta attı :D 10 kişi fake atamadılar.

Konulara yabanci deilim bu klanin kurucusuyum ve herseyden haberdarim kimin kimin arkasindan iş yaptigini biliyorum dost gorunup arkadan vurmak için sira bekleyeni de ha troll klani ortalama bir klan efendide öyle savasda kimse önde deil ve bu savaş uzun sürer ha sizde destek almayin başka klanlardan

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Naim abisiz efendi diye bir klan olamaz önce git senin klanında yetkili kim ise ona bunu söyle

Eyvallah da sen kadrodan ekipten kaç insan tanıyon da konuşuyorsun bana da bunu say isim söyle :)

Bazı insanların anlamadığı şu var Naim abi de olsa mübareksu da olsa türk demircan da olsa dünyayı şekillendiren ekip biçen kişi sayısı tek olur bunu babası da bilmez oğlu da bilmez değil daha doğrusu anlamaz sen önce içinde sağlam adam dediğin güvenilir dediğin efendi yöneticilerini temizlemeni tavsiye ederim

DeletedUser64429

Ziyaretçi
Ben şunu şuraya yazıyımda kayıta geçsin.
Troll o ittifak yaptıklarından birine sığınmacı olarak geçecek.
Rez alın.Demedi demeyin :*

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ben şunu şuraya yazıyımda kayıta geçsin.
Troll o ittifak yaptıklarından birine sığınmacı olarak geçecek.
Rez alın.Demedi demeyin :*

Caninizimi yakiyoruz uyeleriniz gelip sizi bize şikayet ediyor yazik rezillige bak başka klanlardan da destek almasaniz nolurdu haliniz

DeletedUser51219

Ziyaretçi
her gun efendi klanlarından klana gelmek için yazıyorlar bence kimin sığınmacı oldugu belli. sizin öyle yöneticileriniz var ki köy verirken klandan çıkıyor.. op yapılan oyuncuları klandan atıyor. böyle yönetilen bir klanın sonu bellidir tartışmaya kapalıdır..

DeletedUser63532

Ziyaretçi
klanmızdan kimseye uzaklara destek attırıp köylerini mislemedik nerede kaldı efendilik :) o süreyi siz belirlediniz biz değil :)