TR KLANLARI SAVAŞ İSTATİSTİKLERİ

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62491

Ziyaretçi
TR KLANLARI OLARAK EGLENCELİ SAVAŞLARLA OYUNA ISINIYORUZ

İLK OLARAK ADAM VE BFDOSMAN KLANLARINA YAPILAN OP SONRASI DURUM VE İKİ KLANINI SIFIRLANMASI
BFD.png

2. OLARAK ALL KLANLARINA YAPILAN 1 GÜNLÜK SAVAS VE KLANIN SIFIRLANMASI
BFD.png

Eklentiler

• ALL.png
    ALL.png
    118,3 KB · Görüntüleme: 9

DeletedUser45629

Ziyaretçi
All klanlarını 1 günde silmenizi tebrik ederim.Hazırlıksız falan mıydılar yada iç içeydi köyleriniz ve müttefikten gece op mu yaptınız yoksa??

DeletedUser

Ziyaretçi
bunlar taktiği bulmuş hocam. müttefik olup diplerinden köy alıyorlar kimse sesini çıkaramıyor tabi müt diye. rakip klan savaştan çıkıp askersiz bir anında da ''bir gecede'' sıfırlıyorlar :)) baya büyük oyuncu bunlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
saldırı ve savunma istatistiklerı herşeyi anlatıyor zaten :)

Deadknight

Yasaklı
Tabi ya müttefik dediğin ne için var. .vurulmuş köyleri habersiz mislemek,rezervlere çökmek demektir değil mi müttefikliğin amacı?

Müttefiklik kavramına bu world yeni bir anlam yüklediniz,bizde oyunu bozunca mı suçlu olduk?

Savaş dediğinde bizim üst ekibin s.s klanı opunda vurulmuş köyleri toplamak sanırım :D:D

Poine***

Casus
iyide tek taraflı bakılıyor. diğer klan bir yanlış yapmış. müt diye yanlış yaptığının üstü mü örtülsün? mütlük bozulmus klanı toplamışlar. Sevgilim ve arkadaşlarım da op yapanlar arasında sonuçta :D

berkay'dan ötürü favorimsiniz :rolleyes:

DeletedUser60371

Ziyaretçi
sanki adam klanı ceza yemeden size 12 köy fark atmıştı

DeletedUser56829

Ziyaretçi
bilip bilmeden konuşmayın. tr ile savaştık ve hala problem ismiyle oynuyoruz. herkes lafı ortaya atarken iyi araştırma yapacak.

aliklo

Okçu
Tartısma olsun diye yazmıyorum yanlış anlasılma olmasın ama tr ile savasa davet eden problem klanlarının bazıları problemtr olmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum ama tabi sizde bu olaya diplomasi efsanesi diyorsunuz...Acıkcası benim oldugum bölgede tek tebrik edilcek klan tr ve ailesi

aliklo

Okçu
Bana bir tane savaşıpta tr klanı olan ekip söylermisin rica etsem :D

Ama kastettiğin savaşıp köyleri tr bünyesine katmamızsa en büyük örnek sizin klan mesela :rolleyes:;)

All sagolsun all bize savaş açmadan kaç köy aldınız???Vs vs diye uzar bu konu sonuç olarak Tr Fura Fura Devam Ediyor Ve Tebrik Ediyorum Arkadaşım Başarılarınızın Devamını Diliyorum

DeletedUser62626

Ziyaretçi
@setakan ın içlerinde bikaç gün durduğu süre içinde kutsadığım bi klan . geri almayı unutmuşum . coşmuşlar :(

Deadknight

Yasaklı
Tartısma olsun diye yazmıyorum yanlış anlasılma olmasın ama tr ile savasa davet eden problem klanlarının bazıları problemtr olmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum ama tabi sizde bu olaya diplomasi efsanesi diyorsunuz...Acıkcası benim oldugum bölgede tek tebrik edilcek klan tr ve ailesi

Yok hocam onlar baştan beri tr ekibiydi probleme yakınlığı sebebiyle problemtr adını aldılar

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Tr oyun etiğini bu dünyada ayaklar altına aldı kimle ortak op yapsa bir sonraki opu ona yapıyor :)