TR KLANLARI SAVAŞ İSTATİSTİKLERİ

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61778

Ziyaretçi
Tr kıtayı mut yaptı kendine şimdide birer birer mutleri doğruyor heralde ne demeli şaşırtmayan olaylar eğlendiriyor all klanina olanlar diyelim .

DeletedUser61778

Ziyaretçi
Savaş ortasında ittifaki satanlarda vardı onlara be olacak acaba daha gulecekmiyiz yoksa .

Poine***

Casus
D3j5E3.png

şunu bırakayım bugün çok keyif aldım :)

DeletedUser62491

Ziyaretçi
bugun 85 den fazla köy alınmıstır dandan2 klanınıdan :)

Eklentiler

• dandan2.png
    dandan2.png
    129 KB · Görüntüleme: 4

Deadknight

Yasaklı
Tr kıtayı mut yaptı kendine şimdide birer birer mutleri doğruyor heralde ne demeli şaşırtmayan olaylar eğlendiriyor all klanina olanlar diyelim .

Yazına istinaden sanki sizinlede bir müttefikliğimiz var gibi lanse ediyorsun durumu.Sizle bir anlaşma yaptıgımızı hatırlamıyorum.Sizinle ilgili aklımda kalan klanlar kitlenir kitlenmez pert ettik diye hatırlıyorum

DeletedUser40803

Ziyaretçi
Diğer cephede Mayhem'e 11 köy kaybettiğiniz istatistikler nerede o_O

Poine***

Casus
Kaybettiğiniz köyler üzerine; açtığınız savas sonucu köylerinizi geri alıp tribünlere oynamanızda hoş :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
semih ve aykancığım öpüyorum başarılar gençler.

DeletedUser40803

Ziyaretçi
Savaş bile açmadan dipomasiyi yok sayarak köy toplamaya çalışmanızdan boş olduğunu düşünmüyorum :) İlerleyen zamanlarda ben eklerim buraya istatistikleri, yalnız geriye kalan sayamadığımız tüm klanlarınızı da savaşa eklerseniz seviniriz :))

DeletedUser62683

Ziyaretçi
Imam nerde patates yazmamis dandanimi kayiriyo :))
Dandanda soyle saldiri puanimiz var soyle savastik derken ilk ciddi savasta patoz olmus adgbh

DeletedUser50676

Ziyaretçi
dandan bitmiş mi? bitiyor mu? bitti demeden bitmez mi? sfsfsfs

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yok patates olmadık patates olup buraya gelen arkadaşlara sevinmesinler :)

Dandan2 ( önceki ismiyle isyan ) klanı bu opta köyleri veren arkadaşlar onunda özetini burdan geçmiş olayım,

6m0RgN.png

İsyan sorumlusu olan ibrahim arkadaşımız bu yeşil işaretli tr klanı ile s.a. sı vardı kendi arasında nasıl derseniz tr klanının yaptığı etik dışı hareketi kabul etmiyoruz diyip s.a. yapmışlardı fakat ne hikmetse ibrahime mesaj atıp sen ibrahim değilsin başkası hesaba geçmiş diyip operasyona başlıyor bu arkadaşlar toplanan bölge aşşa yukarı kırmızı çeöber içindeki bölge ki yakınlığı sanırım fark etmişsinizdir. Ve yanlış anlaşılmasın s.a. kaldırılmadan saldırılar çıkılıyor ibrahim arkadaşımız ne oluyor dediğinde böyle bir cevap alıyor.

Bu klanda zaten 1 kişi eksikti 2 kişide öncesinden silinmişti mevcut olan 7 hesabın 1 tanesi profilde siyasi içerikli yazı yazdığı için 3 gün saldırıya açık ceza aldı ( bu nasıl oluyor diyosanız bende bu tarz bir cezala daha önce karşılaşmadım ) bir diğer arkadaşta 2 hesap birden alıp 1 tanesini arkadaşıma vericem diyip 2 hesaba birden bakmıyor 2 kişide bence elinden geldiğince savundu onların emeklerini burdanda ayrıca tebrik ederim

Şimdi baştan sona doğru sayacak olursan All, Kılıç, İsyan şuanda da Mayhem klanlarına yapılan diplomasi varken saldırılar op başladıktan sonra ben diplomasiyi bozuyorum demeler vs zaten tr klanlarının kalitesini ortaya koyuyorlar. Şimdi burada neye sevindiğinizi anlamış değilim ? Döndürdüğünüz dolaplar hoşunuza gidiyorsa bunun şakşakçısı biz olmayız tek başına gelemeyip 3-4 klan toplanıp girmeye çalıştığınız DanDan klanlarına forumda bu şekilde geliceğinize kendi topladığınız 6-7 klanla gelin savaşında savaşıyorlar diyelim fakat siz dürüst savaşı bilmediğiniz için bunu normal karşılıyorum arkadaşlar şimdi konuşabiliryosanız buyrun konuşabilirsiniz. :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
@ultrakasap ben daha önce siyasi içerik yüzünden saldırıya açık ban yemiştim arkadaşınız gibi

DeletedUser60610

Ziyaretçi
Basarılar . Ayko , semih , yavuz abi , ümit abi ve adını sayamadıgım kişiler :D

3 Tane sevdiğim klanın harita üstünde kalması beni sevindirdi basarılarınızın devamını dilerim . Vuran elleriniz dert görmesin tt2

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@Alfred Thayer

sen 34 den bilirsin kendal ne diyosun senin yapamadığını yapabilir mi bu 3 klan ? Oranlar kaç dersin ? :D