Toplanın Mevzu Var

aizen*

Yasaklı
Olum bu player dediklerinizi ciddiye alıyor ironi falan bi haber
Abim bunlar neyden oluyor biliyormusun realde bi başarı sahibi olmayan saygısız cocuklar geliyırlar burda bi keç dünya önce abi dediği adama dalga geçmeyi biliyorsa bu adamda bi sorun var demektir
Bunlarla konuşmaya değmez.

myw**

Okçu
Abim bunlar neyden oluyor biliyormusun realde bi başarı sahibi olmayan saygısız cocuklar geliyırlar burda bi keç dünya önce abi dediği adama dalga geçmeyi biliyorsa bu adamda bi sorun var demektir

Başlıktaki kimse konuşmuyor zaten bunlarla kafa yapıyor tabı onlar bunun farkında değil

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ben de reelde başarı sahibi olmayan saygısız bir bireyim. Niye öyle diyorsun ki

JrFly

Okçu
geronimo. nickini öğrenmek isteyenler ıban atabilirim bakın çok çabuk paket edebilirsiniz :D

DeletedUser56683

Ziyaretçi
kişi neyse karsısındakini öle görürümüş.
sen napıyordun atomumu parçalıyordun pardon abi bilemedim yoksa seneye nobeli ulkemize sen mi getiriceksin yoksa UCLA dan kariyer odulu mu alıcaksın destekliyoruz seni butun ulke seninle

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
görende narcos klanı gizli gizli akademik çalışma yapıyor sanacak burda hepimiz tek haneli iq ya sahip adamlarız aynştayn değiliz
bişiyleri başarmış olsak bu oyunu niye oynayalım

ya sen harbiden tek hanelisin reis sürekli iq seviyenin düşüklüğünden bahsediyorsun birde milleti kendin gibi sanıyorsun sanırım fakat bu oyunu eğlencesine oynayan insanlar var hala merak etme ama iq düşüklüğü sizin ekibin oyunu oynamasının asıl sebebi ise zaten endişelenmeye gerek yok ilk optan sonra hesap sile alırsınız iyi oyunlar :)

Edit-997395

Yasaklı
görende narcos klanı gizli gizli akademik çalışma yapıyor sanacak burda hepimiz tek haneli iq ya sahip adamlarız aynştayn değiliz
bişiyleri başarmış olsak bu oyunu niye oynayalım

Tek haneli Iq dereceleri ağır gerilik olarak nitelendiriliyor . Rica ediyorum kendi adınıza konuşun :)

DeletedUser57835

Ziyaretçi
Iq seviyeleri yaptığım operasyonla ortaya çıkmıştır. narcos'un acemiliği bütün w'ye dil olmuştur. şimdi dağılın. ;)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum acaba bunların hepsi ybaydi mi lan ? Eğer öyle ise harbiden ben kimim (Whoayem) filmi ve james moriarty karakterinin ne kadar boş muhabbetler olduğunu anlayıp, hayal kırıklığına uğrarım...