Toplanın Mevzu Var

DeletedUser68301

Ziyaretçi
okey shelby bittiyse ağlamanız savaşalım bi op daha yapın sınavlarım bitti de. aktiflerden köy alabilirseniz burda sizi daha çok ciddiye alıcam 3-5 çocuğun kurduğu klan sizi madara ediyor izin vermeyin upsss yazıyordu bu op tam olmadı bir sonrakinde hesap sil yaparsınız falan onu bekliyorum
Sınavlarının bitmesine karşın hediye niyetine geliyor istediğin operasyon

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tamam şimdi oldu
Crom narcos arma galaksi derken
Shelby ve we klanı geldi yok mu Baska gelen...

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Tamam şimdi oldu
Crom narcos arma galaksi derken
Shelby ve we klanı geldi yok mu Baska gelen...

en çok dikkatimi çeken armaya laf atılması adamlar tek klan elinden geleni yapıyorlar helal olsun demek varken pok atılması çok yanlış bence sizce de öyle değil mi? :S

DeletedUser45953

Ziyaretçi
en çok dikkatimi çeken armaya laf atılması adamlar tek klan elinden geleni yapıyorlar helal olsun demek varken pok atılması çok yanlış bence sizce de öyle değil mi? :S
We ve shleby kardes klan anlaşması yapmak istiyoruz kabul eder mi acaba ikii klan. We etse shelby etse kardes olsak otomatik olarak we shelby aile olacak bunu bir düşünün..

StayCool

Okçu
Okurken komaya girdim hastaneye kaldırıldım yeni geliyorum olay bitmiş tüm heyecanı kaçırdım

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Narcos
+ezdiler abi beni
-kaç kişi
+1 kişi
-geliyorum
+helal
-ne yazayım
+CROMU kötüle
-tamam
+adamsın
-Abi kral katilinin yetkilerini almışlar işte budur!
+olum alsalar ne olacak adam koca klanımızı madara etti. geçmezzz bu kuyruk acısı geçmezzz :(

Narcos'u Genel forumda konu açtırıp ağlatacak kadar düşürmüş bulunmaktayım.

iyi belleyin bu nicki. Çünkü bu nick Bütün narcos'u ve diğer klanları(galaxy, arma) bellicek.

Sirkü mesajından sonra bütün narcosun yüz ifadesi : :confused:

Ulan insan mesaj kimden geldi bir bakar. akılsızlarrrr :D 34yns34 sav komutanıymış. daha adamlar senin ne olduğunu bilmiyor be cabbar oğlan :D:D:D

bir söz ettiniz. şah çektim. cevabınızı aldınız. MAT OLDUNUZ.

ağlıyordunuz. MENDİL OLDUM.

Yetkim var yada yok. bu önemli değil. Önemli olan şu cabbar oğlan.

Yetkilerim var yada yok. bu sizin kuyruk acınızı dindirmeye yeter mi ?

Şimdi ağla ağlaya gözyaşlarınızda boğulun. bende hepinize şefkat verecek omuz var.

Üyelerin uykudan uyanmasını bekle!
Klan ismini narcos yap!
Profile adres Narcos yaz!
Ana köyün adını Narcos yap!
Üyeler uykudan uyandı ve uykulular.
Artık hazırlar.

Professiyonelce hazırlamış olduğun sirkü mesajını Narcos üyelerine mesaj atarak(adeta bir yaylım ateşi) yemle.
Haydi rastgele!
Varan 1,2,3...100 balık kucakta.

Ama kafam nasıl jüpiter anlatamam. :D:D:D

Aradan 3 saat geçer. Narcos üyeleri uykudan açılır. O da ne ? Narcos Crom olmuş.
Ve narcos'un içinde bir ses uzanır KRAL KATİLİ'ne
Helal olsun hocam. kendimden utandım. :D:D:D

Ama kafam nasıl venüsss. görmeniz lazım. :D:D:D

Geçen forum atışmasında üyelerinizden birisi. anneyi aileyi katmıştı. moderatör geldi. konuyu kapattı. Sizde ki karakter kaç para ki o kadar laf ettiniz.

W başından beri 22-23 yaşında bir adamın üzerine geldiniz. anca alay ettiniz. Bunlar etikti. bu yaptığınız karaktersizlik etikti. benim ki mi etik değildi hıııımınaaaa. :D:D:D

kenar da izleyen selçuklu sultanı da diriliş ha uyandırim ;)

Son olarak. Geçen forumda ki atışma da da. bu forumda ki atışma da da. bireysel ve şahsım adına vardım. Sirkü opunda da bireyseldim. kimseye güvenmedim. bel bağlamadım. CROM adına değil. Kendi nickim adına hareket ettim. Nickim karalanmadı. yeni bir çığır açtım. Konuşacaklarım bu kadar. bundan sonrası saha da. Can pazarı ;)

acilen yardım almalısın

DeletedUser59831

Ziyaretçi
giphy.gif