Tiger Owned World 38

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
La ekip sokup haber vermiyosun, neyse aenin klan dağılır zaten sonrasında yine bana gelirsin tt2

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
MoXjk1.gif

Sağolun arkadaşlar.

DeletedUser61853

Ziyaretçi
hucum katılamayacagına göre favori klan bellı olmus :D

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Ufak bi t9 hatası ile katılamayacagı yazmışım katılmayacagına göre yazacaktım ama umarım ki katılırlar katılan her klana başarılar

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
isa pre kasacam köy kasayım size olmazmı .d

bu arada başarılar seni görünce dedim 38 de isa beni alır klana kimse almıyor klanına .d

DeletedUser

Ziyaretçi
Isa basarilar janim :) Pre kasacam sizin orda iyi pre harcanirsa oraya geleyim :D

Abdi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Kişisel olarak bir klan değiliz Abdi. Premium kasacak oyuncuları klana almadım hiç şimdiye kadar,sen benim kardeşimsin. Diğer üyelere haksızlık olur. Anlarsın beni :)

Klana alım,referans usulü. Muhabbetimiz olmayan,olduğu halde de online süresi maalesef az olan ve bizi zor duruma düşürecek arkadaşları maalesef klana alamıyoruz. Umarım anlayışla karşılarsınız.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Kişisel olarak bir klan değiliz Abdi. Premium kasacak oyuncuları klana almadım hiç şimdiye kadar,sen benim kardeşimsin. Diğer üyelere haksızlık olur. Anlarsın beni :)

Klana alım,referans usulü. Muhabbetimiz olmayan,olduğu halde de online süresi maalesef az olan ve bizi zor duruma düşürecek arkadaşları maalesef klana alamıyoruz. Umarım anlayışla karşılarsınız.
ben sizi zor duruma sokmam kami atarım köy veririm vs. :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi

Adamsin :) Ben sizi tutuyorum:)