Tiger Owned World 38

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59791

Ziyaretçi
barbarlar 5k kadar buyuyomus isa bilmiyorum artik günlük yağman ne olur. :)))

myw**

Dük
yalnız 38 de oynıcak olsaydım oynamak istediğim tek klan burası olurdu , kurucusu beşiktaşlı daha ötesi olabilir mi :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
yalnız 38 de oynıcak olsaydım oynamak istediğim tek klan burası olurdu , kurucusu beşiktaşlı daha ötesi olabilir mi :)

ben abartmıyorum kardeşim,yıllardır bu oyunu oynarım. Yavuz Abi (deadknight) 'ın buraya gelip yazacağını bildiğim için başlığı açtım. Yanımda getireceğim ekip çok sağlam bir ekipti. Ama Yavuz Abi yazdıktan sonra açık şekilde söylüyorum ki 27 worldün en iyi klanı toplanıyor bence.

myw**

Dük
eminimki güzel kadro olur fakat tapınaklı dünya pişmanlıktır kadroya yazık olur :)

DeletedUser59791

Ziyaretçi
Presi yuksek, online suresi yuksek , oyun bilgisi ve yağma becerisi yüksek 4-5 degil
40-50 kisi gelicek gibi hissediyorum.

Deadknight

Yasaklı
ben abartmıyorum kardeşim,yıllardır bu oyunu oynarım. Yavuz Abi (deadknight) 'ın buraya gelip yazacağını bildiğim için başlığı açtım. Yanımda getireceğim ekip çok sağlam bir ekipti. Ama Yavuz Abi yazdıktan sonra açık şekilde söylüyorum ki 27 worldün en iyi klanı toplanıyor bence.

İsanın beni yemlediğinden süpheleniyordum bu cümleyle emin oldum :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
klasikte belirli bir ücret karşılığı rank yapılır,köy verilir :D

DeletedUser59308

Ziyaretçi
ciddi ciddi baslıyormuyuz isa simdik