The Glee Club

• Konuyu başlatan DeletedUser56554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57944

Ziyaretçi
Başarılar cerencim hayırlısı neyse o olsun :)

Sevip sevmeme ile ilgisi yok ben w14-w16 oynadım The BLacK Klanı o world başlangıcını bilen bilir ilk 2 hafta ilk 5deydik fikir ve görüş ayrılıkları sonucu klan dagılma sürecine girdi dağıldı anladığım kadarıylada bu glee klanındada başka worlden başka klanlardan kişilerle kurulmuş bir klan.

Ama world geneli 3 klan kurmuşlar anladıgım kadarıyla klanlar uzağa düşme riski'de var düşerseler sıkıntı yaratabilir.
Sevip sevmemeyle ilgisi yok bu konunu tamamiyle strateji oyunda olduğu gibi.

DeletedUser56554

Ziyaretçi

Sevip sevmeme ile ilgisi yok ben w14-w16 oynadım The BLacK Klanı o world başlangıcını bilen bilir ilk 2 hafta ilk 5deydik fikir ve görüş ayrılıkları sonucu klan dagılma sürecine girdi dağıldı anladığım kadarıylada bu glee klanındada başka worlden başka klanlardan kişilerle kurulmuş bir klan.

Ama world geneli 3 klan kurmuşlar anladıgım kadarıyla klanlar uzağa düşme riski'de var düşerseler sıkıntı yaratabilir.
Sevip sevmemeyle ilgisi yok bu konunu tamamiyle strateji oyunda olduğu gibi.

Suanda 2 klanız, daha cok eglenmeye yonelık oynuyoruz bu bızım klan vızyonumuzda var ve bu bir oyun adı üstünde. Klan forumunda kaynaşmak ve sosyalleşmek adına güzel işler yapıyoruz. Dediğim gibi klan vızyonumuza uymayan arkadaşlar aramızdan ayrıldı. Sırf başka dünyada düşman diye bu dünyada aynı klanda barınamıcak olması bize çok ters. Şayet arkadaşlar bunu imaj zedelenmesi olarak göstersede bu da eğlencemize ortak oldu. Çoğuyla hatta nerdeyse hic biriyle kötü değilim. Dolayısıyla polemiğede girmekte istemiyorum :)
An itibariyle sorun çıkartan arkadaşlar bulundurmadığımız içinde bu tarz klan içi kopma ve sorun yasayacagımızı düsünmüyorum :)

DeletedUser57944

Ziyaretçi
Suanda 2 klanız, daha cok eglenmeye yonelık oynuyoruz bu bızım klan vızyonumuzda var ve bu bir oyun adı üstünde. Klan forumunda kaynaşmak ve sosyalleşmek adına güzel işler yapıyoruz. Dediğim gibi klan vızyonumuza uymayan arkadaşlar aramızdan ayrıldı. Sırf başka dünyada düşman diye bu dünyada aynı klanda barınamıcak olması bize çok ters. Şayet arkadaşlar bunu imaj zedelenmesi olarak göstersede bu da eğlencemize ortak oldu. Çoğuyla hatta nerdeyse hic biriyle kötü değilim. Dolayısıyla polemiğede girmekte istemiyorum :)
An itibariyle sorun çıkartan arkadaşlar bulundurmadığımız içinde bu tarz klan içi kopma ve sorun yasayacagımızı düsünmüyorum :)

Kopma falan bu gibi durumlar egoları yüksek olan arkadaşlardan kaynaklanabilir.
Önemli olan zaten her zaman birlikte oyundan zevk alıp muhabbet etmektir.
Zaten oyun her zaman oyun olarak kalır burada kazandığın arkadaşlıklar senin değerini artırır.
Bu durumda ileri gitme kat etmişsin anladığım kadarıyla genel olarak.
Pes etmemek en iyisidir 1-2 klanın kapanmış anladığım kadarıyla devam etmende yarar ver bence pes etme.

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Önemli olan zaten her zaman birlikte oyundan zevk alıp muhabbet etmektir.
Zaten oyun her zaman oyun olarak kalır burada kazandığın arkadaşlıklar senin değerini artırır.
Bu durumda ileri gitme kat etmişsin anladığım kadarıyla genel olarak.
Pes etmemek en iyisidir 1-2 klanın kapanmış anladığım kadarıyla devam etmende yarar ver bence pes etme.

her şeyi açıklayan cümledir, teşekkürlerimi sunuyorum :)

DeletedUser12973

Ziyaretçi

Yanlış bilgilendirme olmasın diye yazıyorum .Ayrılmamızın sebebi düşman oyuncu vs değil o kim bilmiyoruz bile .Ayrılma sebebimizi sen zaten biliyorsun sana özelden de söylendi ama buraya farklı yazmışsın . İmajımızı zedeleyen bir durum var fakat bunu buraya yazmak çokta hoş olmayacağı ve seni düşündüğümüz için sana özelden söylendi. Sorun çıkartan arkadaşlar bulundurmadığımız demişsin kim kimi klanında bulundurmuyor orası tartışılır. Kimseyi küçük görmek gibi bir niyetimiz yok ama bizim hakkımızdada böyle bir uzun yazı yazmana gerektircek bişi de yok.Zaten senin bu klan bünyesinde oynama şansın her anlamda hiç yokken ,bizim oraya geldiğimizi görenler gırgırına geldiğimizi zaten anlamıstır.

Daha bizimle alakalı 1 kelime edilmezse sevinirim , bu yazı bile buraya cok hadi görüşürüz

Bu laf banadamı geliyor ceren :D benim oyunda nickimi bilmiyosun ayrılanlardan biride benim sebebi ise klanınızda düşman degil karaktersiz insanların bulunması bunların başinda mikocuk ve imamcik geliyor. Yıldıramada şaşıyorum bu adamlarla nasıl aynı ortamda diye

DeletedUser57090

Ziyaretçi
Bu laf banadamı geliyor ceren :D benim oyunda nickimi bilmiyosun ayrılanlardan biride benim sebebi ise klanınızda düşman degil karaktersiz insanların bulunması bunların başinda mikocuk ve imamcik geliyor. Yıldıramada şaşıyorum bu adamlarla nasıl aynı ortamda diye

Bayram buna katıldı.

DeletedUser57944

Ziyaretçi
Bir kaç yazı okuyunca genel olarak dediğim şeyler çıkmış normal.
Ama konu saptırılmış sizin isim veya nick'iniz söylenmedi.
Bence boş yere bir tartışma ortamı yaratmayın gerekmez.
Küçük görmek konusunu geirse senin bizimle oynama imkanın bile yok demişsin ondan önce küçük düşürmek gibi bir niyetimiz yok demişsin.
Oda farklı tespitler yaptırıyor insanlara..

DeletedUser

Ziyaretçi
Ceren hanım , klanınız var çağırmıyorsunuz demek :( ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Küçük görmek konusunu geirse senin bizimle oynama imkanın bile yok demişsin ondan önce küçük düşürmek gibi bir niyetimiz yok demişsin.

Hakan Black i bu konuşmadan uzaklaştırmak istiyor :D :D
Bırak kanka gel bana yaz sen eğlenelim. :D Ne geriliyorsun burada sen bu kadar :D

DeletedUser12973

Ziyaretçi

konunun ıuzagında biri oldugun için böyle konusman normal zaten klanım adıma konustum orda kişisel degil , nys ama sen tespit yapma yinede boşver keyfine bak

DeletedUser57878

Ziyaretçi
inna sabirin
artık yazmayın yazı ya
bu olayı bilip bilmeden herkes yorum yapmış

o ayrılan kişileri çağıran benim
olay neden buraya kadar geldi anlamıyorum
isteyen gelir klana
bizde ayrımcalık yok
isteyen çıkar
zorla oyun oynatmıyoruz kimseye
herkesin oyun tarzı veya kişiliği kendine
klana zarar veriyorsa atılır
kişinin ne yaptığı beni ilgilendirmiyor

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Dedigim gibi hala sevdigim insanlar var bir kaç kişi yüzünden kimseyi zan altında bırakmak istemezdim, üzgünüm. Konu hakkında daha fazla yorum yapmak veya görmek istemiyorum.