The Glee Club

• Konuyu başlatan DeletedUser56554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57465

Ziyaretçi
ınsallah yakın olursunuzda bos klanı gorursunuz :D

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Tugra kurucusu glee'ye girmeye can atıyor :D w30da sizinle baslamak isterdim özellikle yeni kattıgın arkadaşlar çok kaliteli oyuncular.Başarılı olucagınızı düşünüyorum ama ben Tugra'sız oynuyamam :)

DeletedUser56727

Ziyaretçi
Tugra kurucusu glee'ye girmeye can atıyor :D w30da sizinle baslamak isterdim özellikle yeni kattıgın arkadaşlar çok kaliteli oyuncular.Başarılı olucagınızı düşünüyorum ama ben Tugra'sız oynuyamam :)

Tuğra ekipcek katılmıyor muydu ?

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Hayır Tugra adıyla bi klan olmucak w30'da:) ama yıllardır oynadıgımız için ekibimizde çok fazla ismi bizimle özdeşleşmis oyuncular var.Küçük bi kısmı baska bi klan adı altında w30'da oynucak ama Tugra kesinlikle yok :)

DeletedUser56727

Ziyaretçi
Hayır Tugra adıyla bi klan olmucak w30'da:) ama yıllardır oynadıgımız için ekibimizde çok fazla ismi bizimle özdeşleşmis oyuncular var.Küçük bi kısmı baska bi klan adı altında w30'da oynucak ama Tugra kesinlikle yok :)

Hadi ya ben de tuğra gelicek diye bekliyorum :p

DeletedUser57893

Ziyaretçi
w29'da zaten iki büyük klan ile savasıyoruz :D yoğunuz 29'da keyifte alıyoruz :) 30 olmaz ama onları halledersek belki bir sonrakinde oynarız beraber :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w29'da zaten iki büyük klan ile savasıyoruz :D yoğunuz 29'da keyifte alıyoruz :) 30 olmaz ama onları halledersek belki bir sonrakinde oynarız beraber :)

Kanka benim klanımı sadece 2 büyük klan diye belirtmeni yakıştıramadım :D Hakan kankamın klanıyla savaştayız diye belirtmeliydi hiç olmadı hiiiiç tt2

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Alp seviliyosun :) şakasına vuruyorum.
Ayriyetten hakanla kanka olmussunuz :D hömm trip sebebi

DeletedUser57893

Ziyaretçi
Kanki çok üzgünüm bak bnu nasıl düşünemedim :D evet düzeltiyorum hemen Büyük Akka Klanları ile savastayız ve cok sağlam savasıyorlar.Güzel bi düşman buldum w29da o yüzden burayı bırakmıyoruz Tugra olarak :) Hakan kankamın klanı hatta klanları fena zaten 30'un favorisi benim için :) Nasıl kanki şimdi oldu dimi :D :D :D

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Kıskanma canım kıskanma ;)
Seninde içinde benimle konuşma isteğin var ama ben takmıyorum tt2tt2
Şaka şaka sakin ol ;)

Şakayı görmeden önce hazırlanıyodum hakan bombardımana :) tesekkür ederim gece gece keyif bozmadıgın icin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanki çok üzgünüm bak bnu nasıl düşünemedim :D evet düzeltiyorum hemen Büyük Akka Klanları ile savastayız ve cok sağlam savasıyorlar.Güzel bi düşman buldum w29da o yüzden burayı bırakmıyoruz Tugra olarak :) Hakan kankamın klanı hatta klanları fena zaten 30'un favorisi benim için :) Nasıl kanki şimdi oldu dimi :D :D :D

Heh olmuş Alp yani dikkat edelim tt2

Şakayı görmeden önce hazırlanıyodum hakan bombardımana :) tesekkür ederim gece gece keyif bozmadıgın icin :D

Gerçekler can yakar Ceren hanım closedeyes
Neyse buda şaka olsun tt2

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Tuğranın yüz karası gör bak seni yavuz abime şikayet edicem :p

DeletedUser57893

Ziyaretçi
ceren sen tugra'nın içindesin biliyorsun biz rakiplerimize saygılıyız :D onların büyüklüğü bizimde büyüklüğümüzü gösterir :D