Temizlik Özelliği Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser60735

Ziyaretçi
Bence abartmıssınız yagma yapınca insan işinden gücünden oluyor ben aktif kullanıyorum temizliği gayette menmunum ben seyi sorcam temizlikten gelen ham yagma olarak basarılara ekleniyor fakat bir günde sıralamasına eklenmiyor var mı bir nedeni

Eski oyun isteyenlerde classic var oynayın adamlar birşeyler yapmaya calısıyorlar
Ha birde temizliğin preyle ne alakası var temizlikte pre sadece %20 fazla getirsin diye kullanılıyor

DeletedUser60735

Ziyaretçi
Ayrıca preye olan ihtiyacı azaltıyor 44 te 5 k pre harcamayı planlıyordum 1 k ile köyü rölantiye aldım temizliğin sayesinde kalan preyi ileriki zamanlarda kullanırım valla ben cok sevdim
Bir dipnot daha temizlik sayesinde savunma oynayanların saldırı oynayanlara karsı yavas gelişmesinin önüne gecilmiş buda iyi birsey bence

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Ayrıca preye olan ihtiyacı azaltıyor 44 te 5 k pre harcamayı planlıyordum 1 k ile köyü rölantiye aldım temizliğin sayesinde kalan preyi ileriki zamanlarda kullanırım valla ben cok sevdim
Bir dipnot daha temizlik sayesinde savunma oynayanların saldırı oynayanlara karsı yavas gelişmesinin önüne gecilmiş buda iyi birsey bence

aynen burda kesinlikle haklısın ama temizliğin bu kadar etkili olması da barbarlardan yağma yapanlar için büyük eksiklik, yağma yapmakla temizlik aynı şeyler değil, ayrıca temizlik yüzünden dünyanın daha sakinleşeceğini düşünüyorum bu da bir eksiklik.

günde 24 defa 1 saatlik temizliğe tıklamak ile gün boyu uğraşarak yağma yapmak bir tutulmamalı...

DeletedUser53726

Ziyaretçi
Sandığımız gibi yağmanın yerini tutacak bir şey değilmiş.500hafif atlı 24 saatte 30k maden topluyor.online süresi çok olan adam zaten bu rakamı 1 2 saatte alacaktır.barbar az olan bölgelerde ve dünya başlangıcında az biraz eli rahatlatabilir o kadar.

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Barbar yağmacıları için şöyle bi artısı var herkes barbar yağmalanıyor bugün tek bir köyden 4k ham aldım temizlik yapanlar buralara bakmıyor.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Eski klansavaşları isteyen arkadaşlar Classic dünyaları tercih edebilirsiniz. Oyunun pre ile dönme kısmına gelince bu bir şirket oyunu bu şirketin de maaşlı çalışanları var sen pre yani para harcayacaksın ki bu adamlar da para kazanacak zaten para kazanılmasa bu oyunu bu kötülediğin şekilde bile oynayamazsın bir daha :)

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Eski klansavaşları isteyen arkadaşlar Classic dünyaları tercih edebilirsiniz. Oyunun pre ile dönme kısmına gelince bu bir şirket oyunu bu şirketin de maaşlı çalışanları var sen pre yani para harcayacaksın ki bu adamlar da para kazanacak zaten para kazanılmasa bu oyunu bu kötülediğin şekilde bile oynayamazsın bir daha :)
Bence müptezelin biri çıkar yenisini yapar sjsjsj

DeletedUser66165

Ziyaretçi
saatler de düzenlenme yapılması şart, çok fazla sürüyor en azından 12 saatlik bir görevde 5 saat bile inse kafi şimdilik, olası bir savaş durumunda iptal seçeneği bile yok, gelen köyü çok rahat bir şekilde alıp dünyayı bizim için sonlandırmış olur ve savaşmadan bir şey yapamadan o kadar verdiğin emeğin boşa gitmesi....

DeletedUser66676

Ziyaretçi
bu temizlik hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
hangi şartlarda hammadde daha fazla geliyor ?

DeletedUser64688

Ziyaretçi
bu temizlik hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
hangi şartlarda hammadde daha fazla geliyor ?

4 kademeli temizlik var tam hatırlamıyorum isimlerini ama işte.Tembel çabulcular,küçük temizlikciler,büyük temizlikciler felan.En güzeli 3.seviye temizlik özelliğini açmak oluyor oyun başı.Son seviye temizlik kademesini açamıyorsun 10'ar bin hammadde istiyordu.
Özellikle savunma oynayanlar için güzel bi sistem hiç yağma ile uğraşmadan askerleri temizliğe gönderiyorsun(Yolladığın asker sayısına ve de temizlik kademesine bağlı olarak) Hammadde geliyor.Ama temizliğe yolladığın askerleri geri çekemiyorsun temizlik süresi bitene kadar.Temizlik süresi de gene yolladığın asker sayısına ve açtığın temizlik kademesine bağlı olarak artıyor.Temizlik özelliğinde asker kaybın da olmuyor

DeletedUser65861

Ziyaretçi
Bu temizlemeye asker gönderdiğimizde köyümüze saldırı gelse birlikler ölür mü

K54 TSK

Milis
ACIKCA SÖYLEMEK GEREKİRSE TAM BİR SAÇMALIK 3. SEVİYE TEMIZLIKCIDE ASKER SAYIM ARTTIKCA SAATI ARTIYOR HER GÖNDERISIMDE SAATI ARTIYOR 6.5 SAAT NEDIR YA ALLAH ASKINA SUNU 3 4 SAATE DUSURUN DEMEKKI 4. SEVIYEYI ACSAK 1 GUNDE ASKERLER VARACAK LÜTFEN DUZENLEYIN TEKRAR.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
ACIKCA SÖYLEMEK GEREKİRSE TAM BİR SAÇMALIK 3. SEVİYE TEMIZLIKCIDE ASKER SAYIM ARTTIKCA SAATI ARTIYOR HER GÖNDERISIMDE SAATI ARTIYOR 6.5 SAAT NEDIR YA ALLAH ASKINA SUNU 3 4 SAATE DUSURUN DEMEKKI 4. SEVIYEYI ACSAK 1 GUNDE ASKERLER VARACAK LÜTFEN DUZENLEYIN TEKRAR.
Merhabalar,"Büyük harflerle yazı yazmak; bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar yöneticiler tarafından silinir, bu tür mesaj yazan kullanıcılara uyarı verilir,Mesajlarınızı kurallara uyarak yazınız.

rascal125

Ağır Atlı

tek de bir tanesine atmak yerine 2 ya da 3 seviyeye bölsen askerlerini nasıl olur :)

***DAYI***

Ağır Atlı
bence gerekli bir işlemdi tebrik ediyorum.

bizim gibi zamanı olmayan arkadaşlar için cok iyi oldu

nercan

Acemi
Evet presi olan kazançlı. Ancak doğru strateji ile preliden daha kazançlı olabilirsiniz. Her yeni özelliğin yeni bir heyecan kattığını düşünüyorum. Özellikleri doğru anlayıp en verimli şekilde kullanarak keyif alabilirsiniz:) Şimdi klanlar da araya preli şeyler sıkıştıracak ki para kazansın. Kazansın ki yeni dünylar yeni özellikler gelsin :)